Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość LiY
Mamiś, wejdź na jakąś stronkę żeby podpatrzeć wzory listów motywacyjnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost przeczytaj sekret. Ja czytałam jakis czas temu ale jeszcze raz musze przeczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Już czytałam kilka razy i oglądałam film. Daje kopa na początku, później sztuką jest żeby to stosować do końca życia. Ja wymiękłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
To nie przestawaj... ale nie próbować, po prostu to zrób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Starr, zarezerwowałam sobie miejscówę na urlopik. :))) Ty pewnie planujesz spędzić czas z nowo poznanym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze:-O A co powie zonie? Jest jeszcze jeden facet i jutro mamy sie spotkac. Cos pisal o wspolnych wakacjach. Tzn. obok siebie bo bylibysmy z dziecmi. Nie moge spotykac sie z dwoma. Napisz na maila co, gdzie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Starrr, poszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Ja też odpisałam na Twojego maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiY
Wiem, wiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie nie bedzie, to bedzie znaczylo ze wywaliłam kompza okno. Strasznie mi sie muli i czasami wyłącza. Chyba jakiegos wirusa mam:-O Dobrej nocy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Ależ gorąco jest .... ufffff w dzień pewnie będzie ciężko wysiedzieć ;) No chyba, że nad morzem, tudzież innym akwenem wodnym ;)A tu trzeba pracować :P Star spróbuj przeskanować jakimś antywirusem on line kompa np. MKS . Może uda się go oczyścić. Ja mam jeszcze program do czyszczenia Easy Cleaner - też dobrze od czasu do czasu "przelecieć" kompa tym programem ;) Lost - napisałam - od początku posiłkowałam się LM z netu ale i tak nie było łatwo ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanie listów nie jest łatwe, ta świadomość, że od nich wiele zależy sprawia, że nigdy nie wiadomo, jakie słowa będą właściwe. :) Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Droga Aniu - czy lekarz ma być na kasę chorych , czy prywatnie ? Prywatnie chodziłam do dr.Czekajskiego I Juszczyka .Na tym drugim się zawiodłam , pierwszego polecam ! Jeśli potrzebujesz więcej informacji , podaj mail -to dam Ci namiary :) Pozdrawiam :) Aniu - chyba z Tobą prowadziłam rozmowy o zmianie życia , czyż nie ? Jak widzę , chyba poszłaś na całość :) Super ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - u nas też upalnie, ale wolę już to niż te deszcze i ziąb. Ale się dzieje na topiku - fajnie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ten upał mnie wykończy... w dodatku jestem w rozmiarze XXXL więc chyba dodatkowo odczuwam ten ukrop :) Awe - mój mail ab13111@wp.pl - proszę na namiar do dr Czekajskiego - a czy on ciąże też Ci prowadził? Wiem że to może zbyt osobiste pytanie, ale my się właśnie zaczynamy starać.. powoli.. :D stąd zresztą między innymi pomysł na spotkanie ze znachorem :) A co do pójścia na całość to... - jeśli nie teraz to kiedy? ;) Pozdrawiam Was ŻARliwie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, mam nadzieje,że ten LM pomoże, maskara u nas z tą pracą jednak w Wawce, są dużo większe możliwości.U nas jest prawie zagłębie bezrobocia :O Cieszę się,że się spotkamy:):):) - wekend 24,25 należy do nas ;) No i pewnie Darka poznasz :) Awe - czy też tak jak ja odliczsz, dni do wakacji ?:) Już mi się na prawdę nie chce siedziec przy lekcjach ;) Akri- oj dzieje sie w życiach niektórych z nas ;) Ale przynajmniej troszkę więcej znowu jest wpisów na topiku :) Aniu - owocnych starań życzę :)Wszyskie tutaj będizemy Matkami Chrzestnymi ;) Upał maskaryczny ... w końcu :)U nas na dzisiaj zapowiadają za to potężne burze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost - ależ buszowałaś po nocy ;) Spać nie mogłaś ?:) Też się cieszę, że się znowu zobaczymy. Za to w następny weekend (31.07)ja będę w Warszawie więc było by trudno sie zobaczyć, nawet z powodu ograniczonego czasu . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam pobuszować. :) Wiem, że jeden weekend masz zajęty, więc nie martw się, nie będę Cię absorbować swoją osobą aż tak. ;) Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mamo - już odliczam z niecierpliwością :) Aniu - prześlę Ci namiary :) Tak , prowadził moją ciążę i byłam zadowolona :) Ps. W której części Krakowa mieszkasz ? Tak ogólnie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Mam goraczke i ledwo zyje:-O W nocy tak strasznie bolalo mnie gardlo i uszy ze szok. Znalazłam jakis 1 proszek i juz jest lepiej. Zaraz do pracy a upał jest straszny od rana. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -właśnie fajnie,że masz 2 weekendy tutaj to jeden spędzimy razem. Bałam sie,że sie rozminiemy, Ty przyjedziesz tutaj, ja pojadę do Wawki Awe - dotrwałyśmy właściwie już do końca roku szkolnego ;) Maskara, co roku w czerwcu juz jestem nieżywa i sama nie mogę patrzeć na podręczniki szkolne ;) Star - to kuracja Cię czeka. Współczuję, mam nadzieje, że choróbsko szybko Ci odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ooooooo co za dzień 😠 myślałam że może wreszcie złoże dokumenty na nowy d.o. i liiippppaaaa jak nie wiem co. Okazało się że odpis aktu ur. mam nieaktualny i muszę aktualny w Wa-wie załatwić. Dostałam jakiś wniosek i się okazało że w Wa-wie inne obowiązują, a nie mam w domu drukarki 😡 a żeby było jeszcze weselej na odpis aktu będę czekać 3 - 4 tyg. bo mają nieskomputeryzowane archiwum - no kuźwa średniowiecze!! 😠 Ale.... w drodze powrotnej do domu kupiliśmy wiatrak i w mieszkaniu mimo strasznego upału mamy dziś znośnie :) Awe - Nowa Huta ;) i dzięki za polecenie lekarza - jak dostane namiar od Ciebie to się wybiorę bo już najwyższa pora :) Pozdrawiam Was Kobietki i życzę miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - to fajnie , może jesteś gdzieś blisko mnie ? Ślę maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star- życzę zdrowia :) Mamo -też mam dość książek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×