Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny :) Na prawdę nie mam kiedy napisać :) Za bardzo doba mi się ostatnio skurczyła ;) W następnym tygodniu Darek przyjeżdża na długi wekend i przy okazji też w okolicach będzie Jego jeden z braciz parterką. No i poznam piersze osoby z Darka rodzinki. Tempo na prawdę mamy zabójcze, szczególnie przy takiej odległości ;) Złoty, Słońce Ty moje - bądź jednak optymista w tej materii ;) Zamiat złowieszczyć :P bądź grzeczny i trzymaj w dalszym ciągu kciuki ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam takie podejrzenia, że złoty się uaktywnił :) :) :) Mamo, to rzeczywiście tempo zabójcze, ale niech się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri, dla nas to wszystko jest tak naturalne,że przestaliśmy zupełnie zdawać sobie sprawę z tego, że znamy sie bardzo krótko. Oboje jestesmy dorośli, oboje troszkę szaleni, ale tez nie pozbawieni rozsądku, oboje mamy doświadczenia w związkach na odległość i wiemy jak to sie kończy, jeśli jedna ze stron nie podejmie decyzji o przeprowadzce. Na pewno ta odległość 500km przyspieszyła tą decyzję. Darka za bardzo nic tam nie trzyma, a, że jesteśmy osobami ktore z trudnością radzą sobie z odległością i tęsknotą, to ta decyzja jest słuszna. Choć na pewno Darek dużo ryzykuje, ja mniej, ale czuję taki spokój, że wiem, że bedzie dobrze. Mam wrażenie, że jestesmy dla siebie po prostu stworzeni. Ciężko to wszystko wytłumaczyć, po prostu dzieje się :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) MAma dobrze ze wszystko ok:-D Tez chcialabym spotkac takiego Darka:-D Na sobote jestesmy z kolezanka umowione do wrozki, zobaczymy co nam powie:-) I poza tym nic sie nie dzieje, jest nudnooo i zimnooo!!! Miłego wieczoru Laski:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Star- jak na razie jest lepiej niż dobrze :) "Jesteśmy" ze sobą od rana do wieczora na ile sie da- telefon, net. A w środę w nocy już znowu będzie u nas:) I juz nie mogę się tego doczekać :)Bo jednak real to real :) Napiszesz nam co wróżka Tobie powiedziała? Chcesz się podpytać co dalej z Twoim małżeństwem ? Jeszcze tylko kilka godzin i znowu mamy weeknd :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Napisze co mi powie i bede chciala wiedziec wszystko, o malzenstwo tez sie bede pytac. Kurcze, posmarowalam sie kremem rozgrzewajacym na cellulitis i zasnac nie moglam:-O Teraz tez sie posmarowalam. Pieka mnie niektore miejsca. Znowu wzielam sie za cwiczenia i hula - hop musze przeprosic:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zupełnie kiedy ćwiczyć, może jak już Darek będzie mieszkał tutaj znajdę jakieś chwile, żeby znowu poznęcać się nad steperem albo hula-hop poznęca się nade mną ;) Kurcze, u nas jest tak piękna pogoda,że za diabełka nie chce mi się siedzieć w pracy :) A tym bardziej pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest szaro, zimno i deszczowo:-O Synek mial jechac z przedszkola na wycieczke do gosp. agroturystycznego ale nie wiem czy pojada, bo to zalezne od pogody. A pogoda paskudna:-O Dzieci z plecakami przyszly i chca jechac:-) Troche dzis brzuszkow porobilam, zjem sniadanie i do pracy:-) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas na odwrót- popołudniu sie pochmurzyło, ale ogólnie pogoda była fajna :) Ciekawa jestem jak bedzie jutro, no i przede wszystkim na długi wekend. Kupiłam dzisiaj grilla i na pewno zaczniemy sezon grillowy wiec dobrze by było, żeby pogoda dopisała :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczny ;) Star a z kim Ty idziesz na randkę ? :) U nas c.d. pięknej pogody - czyli szybko zakupy, ogarnę chałupkę i zmiatamy z domku. Jutro chłopcy powinni byc z tatą to wezme się za porządki. Żal mi zawsze tracić tak fajną pogodę na sprzątanie, wole sobie pograć w piłkę ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja mam dziś napięty plan, mnóstwo rzeczy do zrobienia i to takich, przy których muszę pomyślęć. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość nie może spać
jeść tez wiec Mama starci tłuszyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też dziś ładnie...:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nawalam strasznie z pisaniem ;) Ale może to dobrze, to znak, że nie mam czasu, bo głównie siedzę na telefonie. Teraz to znowu- "aby do czwartku" i znowu długi weekend przed nami :) Już nie mogę się doczekać, na pewno super spędzimy czas. Chłopcy będą przez cały czas z nami i z okazji Dnia Dziecka ten czas spędzimy w dużej mierze z nimi. W czwartek jedziemy na poszukiwanie "skarbów" nad morze . To jest ta zabawa, w którą z chłopcami bawiłam sie w tamtym roku. W piątek jedziemy do Trójmiasta do Multikina na "DiscoRobaczki". Oczywiście w drodze powrotenj zaliczymy Mc Donalda. A sobotę , plener gdzieś na Kaszubach i grillowanie :) O niedzieli na razie nie myślę,bo Darek bedzie musiał wracać do domu :( Więc weeknd zapowiada sie wystrzałowo i na pewno też znajdziemy troszke czasu dla siebie :) Oby też pogoda dopisała .... U nas na razie jest pięknie ale prognozy są rózne . Lost, Akri, Starr, Awe - Wy też czasami piszcie cos więcej od siebie :) Złoty - wiesz co, i apetyt i spanie mi dopisują, wiec za bardzo bym nie liczyła na te straty :P Za to na pewno z każdym dniem jestem coraz szczęśliwsza :P I chyba o to w życiu chodzi ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Na razie nic nie moge mowic:-) U nas wczoraj bylo ładnie a dzis juz sie chmurzy:-( Kolezanka chce mnie gdzies wyciagnac ale jeszcze nie wiem co i jak. Wczoraj dostalam zaproszenie od pewnego faceta na obiad ale nie skorzystalam:-( A ładny:-) Milej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy cwiczenia dzialaja na cellulitis? A jak tak to jakie??? Nie mialam tego w zime. Pewnie dlatego ze na basen chodzilam. Jak sie tego pozbyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - u nas żadnych rewelacji, dzień jak codzień, pogoda w kratkę - ogólnie nuuuudyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Star celulitis na pewno nie jest od basenu. Nie mam zielonego pojęcia co jest dobre na niego, ale popytaj w aptece albo preparaty Garniera są na to. Do tego dieta, masaże i może przejdzie, ale tego to już nic nie jest w stanie zagwarantować ;) Widzę, że coś próbujesz zmienic w swoim życiu ?... Coś mi się wydaje,że oboje z mężem podjeliście decyzję, tylko żadno z Was nie ma odwag,i zacząć załatwiać sprawy związane z rozwodem. Akri - no tak ustabilizowane życie na szczęście albo nieszczęście rzadko przynosi coś nowego :) Lost - pozałatwiałaś wszystkie sprawy ? :) Miałaś jak czytałam "napiętą" niedzielę . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, Starrr chyba miała na myśli, że zimą chodziła na basen i dlatego nie miała cellulitu, a może ja źle zrozumiałam. Starr, polecam peeling z kawy, smarowanie się balsamami antycellulitowymi, ale przede wszystkim zalecam ćwiczenia. Na pewno stepper pomaga zredukować objawy skórki pomarańczowej. Ze wszystkim trzeba być systematycznym. Ja też mam cellulit. Mamo, nie do końca pozałatwiałam wszystko. Niestety dowiedziałam się, że wypoczynek nad Bałtykiem może nie być w tym sezonie dobry, z powodu ostatnich wydarzeń ponoć morze zostało zanieczyszczone. Tak mi ktoś powiedział. Poza tym wczoraj znów się załamałam pewną informacją. Nie czuję się najlepiej. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponury złomiasz
Lost, Twój zycoiwy pesymizm wręcz zabija Weź się dziewczyno w garść, bo masz jedno życie i drugiej szansy aby go przeżyć inaczej mieć nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-) Lost masz racje, nie mialam jak chodzilam na basen:-) Cały czas sie smaruje i cwicze ale tylko brzuszki i troche hula - hop. Mama nie rozmawialam za bardzo z mezem od naszego powrotu. W sobote dostalam zaproszenie od pewnego faceta, odezwał sie niespodziewanie po długim czasie ale musiałam odmówic. Ma sie w tyg odezwac ale chyba nie moge sie z Nim spotkac. Juz teraz od rana cwicze ale chyba sie nie posmaruje, bo wieczorem mało sie nie wsciekłam od tego kremu:-O Lost nie załamuj sie, tylko idz sie gdzies pobawić :-D Ja juz nie rozmyślam o moim małżeństwie i nie bede płakać (przynajmniej na razie). Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak zaczeło padac po poludniu, tak pada do dzisiaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak zaczeło padac po poludniu, tak pada do dzisiaj:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! U nas znowu leje od rana i 13 stopni - to jest jakiś kataklizm w tym roku. Ponoć prognozy są znowu nieoptymistyczne i ma padać caly tydzień i grozi to ponownie powodzią :((((( Oby to były prognozy nietrafne, ale patrząc dziś za okno można się załamać - Dobrego dnia - mimo wszystko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się z pochmurnego Pomorza ;) Też u nas siąpi, ale źle nie jest . Na szczęście jeszcze jest ciepło, ale pewnie się ochłodzi. Wiosna w tym roku na prawdę jest nieudana, może u nas nie było, aż tyle deszczu, ale słońca też mało i do tego chłodno. Lost - źle ktoś Cię poinformował. Zanieczyszczone może być morze przy ujściu Odry albo Wisły. U nas jest wzystko ok , woda czyściutka , sama naocznie to sprawdziłam. Więc na prawdę nie ma problemu. Zgodzę sie ze Złomiarzem, musisz na pewno coś ze swoim życiem zrobić... zawsze uważałam,ze osoby poztywnie nastawione przyciagaja szczęście. Pesymiści często przyciągają pecha i to się potwierdza w życiu. Dlatego chybana tym powinnaś popracować :) Złomiarz - miło, że zajrzaleś :) Star- sorki ale jestem na takim odlocie ostatnio, że mam kłopoty z kojarzeniem :) :D Na pewno trzeba być wytrwałym, żeby pozbyć się tego paskudztwa, albo po prostu nauczyć się z nim żyć :) Jeszcze wszystko dobrze przemyśl, bo jak zaczniesz spotykanie się z mężczyznami to już może nie być odwrotu, do tego mąż może sie dowiedzieć i z tego tytułu też możesz mieć jeszcze większe kłopoty. Pewnie kiedyś będzie trzeba podjąć decyzje co dalej. Bo takie życie, to nie jest życie. Akri - tak jak mówisz w tym roku pogoda na prawdę nawala, szczegolnie u Was. Znowu pewnie będzie groziła Wam powódź:( A jak sprawuje sie Twoj mąż ?:) Dalej się stara ?:) Awe 🌻 gdzie Ty sie podziewasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×