Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej:-) Juz mi lepiej a poza tym wieczorem ide na spotkanie:-D Ale dzis jest straszny upał :-O ale lepsze to niz deszcz czy mrozy. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przeszła burza i jest już czym oddychać. Ale ogólnie jestem nieżywa ;) Star - czyżby wieczór z kolegą ? Tylko wiesz.... fajeczki na bok ;) Aniu - u nas odpis aktu urodzenia załatwiłam w 5 minut. Może szybciej uda Ci sie załatwic skrócony, tu nie potrzeba chyba, aż tyle formalności . Zresztą nie wiem jak odpis aktu urodzenia może być nieaktualny, zmieniła Ci się data urodzin ? ;) Awe w sumie ostatni tydzień został, zresztą u nas jest już luzik ;) No i mamy weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczor z kolega:-) Znowu wczoraj zapalilam:-O Na cos sie chyba wkurzyłam. Kolega nie lubi jak pale, bo sam nie pali i mowi cały czas ze miałam nie palic juz:-) Kurcze ale bym sie dzis super opaliła ale praca w murach do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_Mamo wierz mi - też nie mogłam w to uwierzyć, a najzabawniejsze w tym wszystkim było to że im się odpis aktu nie podobał bo pochodził jeszcze z czasów PRL-u (przy czym był całkowicie czytelny, tyle że na druku było napisane - Polska Rzeczpospolita Ludowa), a ich opieszałość i zabójcza biurokracja wskazywały właśnie na to jakby w czasach głębokiej komuny nadal pracowały :D A ja występuje o skrócony odpis aktu a nie pełny mimo to mam czekać 3 - 4 tyg. - pomijając fakt że musze najpierw jakoś ten druk wydrukować, dokonać opłaty i wtedy wypełniony druk z potw. zapłaty do nich wysłać - ale i tak będzie to dla mnie mniej kłopotliwe niż jechać tam osobiście tylko po to żeby złożyć wniosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - nie paliłam 2 lata a od 4 m-cy znów popalam - czego mój Misiek nie pochwala, ale mamy umowę - zajdę w ciąże to koniec z paleniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Polska to kraj absurdów ;) Ja nie pale półtora roku i od czasu do czasu jeszcze mnie ciągnie. Żle, że Darek pali, ale jak przyjeżdża do mnie odstawia papierosy. Obieca,ł że rzuci, inaczej sama sie boję, że zacznę znowu popalać . Star to milego wieczorku:) Choć ciągle mam obawy, czy ta Twoja historia dobrze się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star -pamiętaj: byle nie z deszczu pod rynne ;) Mamo - no właśnie mój Misiek pali i to chyba jest dla mnie zgubne - na początku jak razem zamieszkaliśmy jakoś się trzymałam, ale w momencie jak się jakiś problem pojawił wówczas sobie z nim zapaliłam, a później... już tak jakoś poleciało :( Ale - będzie zaciążone, to i papierosy będą odstawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek sam mówi, że nie wybaczył by sobie gdybym zaczęła palić . Dlatego nie pali u mnie i ma zamiar rzucić na stałe fajeczki . Wiadomo, kawka, winko, miły wieczór i mogę się skusić, a potem to poleci ....Tak więc cieżkie chwile przed Nim :) Już staracie się o Maluszka ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ja mojego Miśka na razie nie będę terroryzować, zresztą - jak sam nie będzie chciał to i tak go nie zmuszę :) A co do starania - to na razie jest luzik - tzn. nie staramy się w sensie wyczekiwania "będzie w tym miesiącu @ czy nie" :) Po prostu zrezygnowaliśmy z jakichkolwiek form zabezpieczenia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie robie przerwy w paleniu. Czasem tydzien lub dwa. Wczesniej były to 3 lub 4 miesiace. Ale jakos niedługo rzuce:-) Ja wiem ze mam uwazac:-) Ale jakos na razie nie mysle o tym. Ide juz. Papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru Dziewczyny - ide jakąś obiadokolację sporządzić dla mojego lubego - muszę teraz szczególnie dbać o jego kondycję :D Papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , ja myślałam, że starania są już zaawansowane ;) Troszkę Ci zazdroszczę, bo w sumie nie wiem czy jeszcze nie chciałabym Maluszka. Ale to już powoli nie ten wiek , ale z drugiej strony tak na 100% nie mówię nie :) Star - no to baw się dobrze :)Tylko nie daj sie skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) U nas upały odpuściły - i dobrze ;) Dzisiaj mam na prawdę pracowity dzień i na pewno dużo lepiej będzie się robilo przy niższych temperaturach :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! U mnie już na zewnątrz 24 stopnie .Dobrze ,że sobota -może uda się przetrwać .Miłego dni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziecie mieć na prawdę gorący dzień. U nas wczoraj po burzy ochłodziło sie i teraz jest już znośnie :) Z jednej strony szkoda, no bo można by byłó jechać na plażę z drugiej obiecałam sobie, że przed wakacjami porządnie posprzątam chałupkę, żeby mieć spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - wczoraj był taki upał ,że naprawdę trudno był funkcjonować ,ale pewnie dziś będzie podobnie , więc ja sprzątać nie mogę , bo to może powodować zasłabnięcia i omdlenie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, ja nie mam tak dobrze ;) Aura nie była dla mnie łaskawa i musze brać się za robotę ;) Plany mam ambitne, ale co z nich wyjdzie nie mam zielonego pojęcia ;) Teraż już uciekam, do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas się chmurzy, pewnie będzie padać. Jest znośniej niż wczoraj. Dobrego dnia wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam dziś przed piątą .W nocy była starszna burza i musiałam pozamykać okna .Obudził mnie upał w mieszkaniu .Teraz pootwierałam wszystkie i wreszccie mogę oddychać ;) Na zewnątzr -17 stopni :) Jak fajnie :) Miłego dnia :) Ps.Aniu - poszedł jeszcze jeden mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Awe - to miałaś dzisiaj wystrzałową noc ;) U na sod wczoraj jest chłodno, dzisiaj wręcz zimno i wieje potworny wiatr. Ale przynajmniej pogoda, nie będzie mnie kusić na jakieś wyprawy i jeszcze dzisiaj porobię sobie troszkę porządków. Wczoraj przeszłam sama siebie i padłam ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też bardziej rzeźko, ale słonecznie - miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Laski:-) U nas jeste zimno, bardzo zimno:-O W piatek było ok:-) On chyba naprawde mnie lubi, bo jak wyszłam od Niego to poszłam na imprezke zamiast do domu. Był zły. Ja lubie Go coraz bardziej. Czasami sie zastanawiam ile to bedzie trwało. Lost jak nie pojade sama w okolice Sopotu to moze tam wpadne ale jeszcze dokładnie nie wiem. Bede wiedziala cos na pewno to powiem. Miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, to gdzie Ty mieszkasz, że u Ciebie takie mrozy? :D Ok, zgadamy się jeszcze co do urlopu. :) Starrr, co do faceta, to wiesz co robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×