Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Tak Mamo chyba jest najlepiej - bo jak wszystko tak szybko idzie u ludzi, którzy bądź co bądź mają już za sobą trochę doświadczeń życiowych, tzn. że to właśnie jest to ;) u nas też tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę z założenia, że i tak dużo z życia mi uciekło kiedy byłam ze swoim eksem. Dlatego teraz żal mi czasu, zresztą czy na taka odległość człowiek na prawdę może się poznać? Spotykaliśmy sie co dwa tygodnie, potem tęsknota, chwilki razem i znowu tęsknota. A teraz na prawdę zaczniemy sie poznawać i damy odpocząć Erze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny! Mamiś, naprawdę zadziwiająca jest ta Wasza historia, ale bardzo się cieszę, że tak pięknie się to wszystko układa. :) Potem będzie tylko lepiej. :) A palaczki pozdrawiam i zachęcam do zajrzenia w mój suwaczek. ;) Za kilka dni minie u mnie roczek i jestem z siebie niesamowicie dumna. :D Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) No i pierwszy dzień wspólnego mieszkania za nami ;) Jeszcze jesteśmy w za dużym szoku, żeby w to wszystko uwierzyć :) Chłopcy dogadali się rewelacyjnie i już jest mowa o tym, żeby Darka synek został u nas dłużej. Ale jeszcze nie wiemy czy to wyjdzie, bo miał wrócić do domu z powodu korepetycji ( zawalił troszke szkołę i ma komisa)Wiec zobaczymy co wyjdzie ;) Lost - ja monitoruję stan Twojego suwaczka ;) Za kilka dni będzie feta i gratulacje ;) Kurcze, tam gdzie jedziesz 8 lipca jest "Skrzypek na dachu" w plenerze. I tak zastanawiam sie czy nie jechać z Darkiem.Co prawda jest na 22 i trwa 3 godziny ale ochotę mam wielką zobaczyć to widowisko :)Rano jakoś zeskrobię się chyba z łóżka ;) Aniu - za jakiś czas Ty będziesz świętować taki wynik co Lost ;) Ja nie palę już półtora roku :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) A ja wczoraj sie wkurzyłam i kupiłam sobie fajki znowu:-O Ale jak te wypale znowu robie sobie przerwe. Niepotrzebnie Mu odpisałam nie tak jak trzeba na smsa:-O Ale trudno. Jest tak fajnie ciepło a ja musze w pracy siedziec:-) Niedobrze:-) Nawet opalic sie nie mozna. Jutro tez pracuje. Mama Ty to masz fajnie:-D Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Mamo - korzystaj ile wlezie bo te początki są najfajniejsze :D później też jest fajnie ale już bez takiego szału :) Star - ja wczoraj wypaliłam 2 fajki :O ale tą drugą strasznie odchorowałam.. no tak mnie mdliło że myślałam że wykorkuję :O - mam nauczkę :) A ja dziś jestem słomianą wdową 😭 - Misiek dopiero jutro wróci :( Ale poszłam dziś do fryzjera i mocno pocieniowałam włosy :) Misiek się zdziwi, bo wyraził zgodę tylko na podcięcie końcówek :D Buziam Was - miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -zapytam nieśmiało -Co z naszym spotkaniem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - bardzo chętnie, może w któryś dzień po weekendzie? Tylko ja wolę jakoś w dzień, bo nie znam Krakowa i wieczorem wolę sie nie wałęsać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam zatem. Swoją droga to myślałam że się rozmyśliłaś, dlatego nie wracałam do tematu :D No ale skoro nie to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olacoma
a co powiesz o tym? wejdź www.karolajn.mondozoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam ,że to Ty się rozmyśliłaś ;) :) A to dobre :) Lepiej mniej myśleć ,a częściej pytać :) Wtedy jest jasność , a nie domysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrze prawisz Awe, jak zawsze zresztą :D ;) Kurde, jak dziwnie mi jakoś bez Miśka... to jest nasza pierwsza osobna noc od 5 m-cy... przywykłam już bardzo do tej mojej Gadzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , ale jaki miły będzie powrót i witanie się ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu 🌻 Awe - dziś znów będę sama spać :O Ale nie będę marudzić - w końcu nasz dom remontuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - przesadziłam mówiąc dom - remontuje nasz domek :D Około 40 km od Krakowa - mamy nadzieję, że uda nam się tam przeprowadzić we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) No i doczekałam się ... wszystko co jest zwiazane z nami i naszym mieszkaniem jest takie normalne, naturalne :) Po prostu znowu to same uczuie jakby Darek mieszkał z nami już od dawna. Chłopcy dogadali sie super. Synek Darka zostaje u nas do końca miesiąca, tak więc będę miał 4 chłopa w domu ;) Wczoraj Darek był po raz pierwszy na spotkaniu w nowej pracy i tutaj też rewelacja. Praca super i na pawdę Darek trafił na ekstra szefa. Wszystko układa sie jak w bajce, aż nie chce się po prostu wierzyć :) Aniu domku zazdroszczę, to też jest moje i Darka marzenia, więc może, kiedyś za jakiś czas, też będziemy coś na ten temat myśleli ;) Lost 🌻 Awe🌻 Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - bajka :) 🌻 Aniu - u Ciebie też super ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, Dziewczyny! Mamo, cieszę się, cieszę się, cieszę się razem z Tobą. :D Masz rację, jakby ktoś na górze sterował tym wszystkim. :) Jesteś drugą osobą, która w taki sposób poznała miłość i szybko podjęła decyzję o wspólnym życiu. :) Czyli to się zdarza.:) Co u mojej Starr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Lost jestem 🌼 Ale nic ciekawego u mnie sie nie dzieje. jest obrzydliwa nuda:-O A ja nienawidze nudy. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Topik powoli umiera, ale taka jest kolej rzeczy - temat u mnie stał się już nieaktualny- mama już nie szuka - znalazła swoje Szczęście :) Pewnie jeszcze będę tutaj od czasu do czasu zaglądać, głównie w pracy, ale teraz i u mnie zaczyna się "nudne" życie, więc też nie będę miała co pisać ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zmienić temat na -"Mama opowiada o szczęściu '' :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, niesamowita jesteś Mamo...oboje jesteście niesamowici:) Dzięki Temu co tu przeczytałem zaczynam wierzyć w przeznaczenie... Dużo dużo szczęścia Wam życzę Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×