Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość witamciebiekobieto
samotna mamuska no wiec jak?? to nie byl podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam randki sie udały
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam randki sie udały
Mamo jakich męzczyzn szukasz. co jest dla Ciebie najwazniejsze: wygląd, charakter, pozycja zawodowa, seks, czy co tam jeszcze innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsza jako tako ;) z możliwością kontynuacji dalej .Bardziej pan naciska:) Za tydzień z haczykiem długo wyczekiwana randka będzie z innym panem i tutaj to ja bedę osobą,która będzie próbowała przekonać pana do siebie;) No chyba, że rozczaruję sie realem , ale nie sądzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakter, ale musi być to "coś" najczęściej jest to uśmiech:)Lubię też wysokich panów . Na pozycję zawodową , stan majątkowy nie zwracam właściwie uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam randki sie udały
chcesz powiedziec ze byłabys zainteresowana usmiechnietym dozorcą zarabiającym 800 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sam(a) nam napisze i zdradzi nam tą tajemnicę ;) No i w jakim celu te pytania , nie wiem dlaczego ale wietrzę podstęp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci minął dzień ?:) Pacowicie ?;) Ja już czekam na weekend, po tej zmianie czasu nie mogę dojść do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak jak Ty .Nie wiem co się dzieje ,ale ta zmiana sprawiła ,że czuję się zmęczona i wiecznie śpiąca .Pewnie to już wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz mnie ;) Ja teraz dopiero zamierzam zacząć żyć ;) Ale rzeczywiście , pierwszy raz mam taki problem ze zmianą czasu . Od niedzieli codziennie wstaję o 4 :D Wykończona jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bardzo podobny -------70 ;) Dobry wiek , prawda ? :) Znikam , chłopcy wzywają :) Do jutra ! Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamciebiekobieto
sama matka - TO NIE KU.RWO!!!! myslsiz, ze bede plakal po tobie??? hahahaha jestem zbyt mlody i zbyt przystojny aby sie zamartwiac jakas zdesperowana blaza stara!!! sram na ciebie i chuj. mam cie w dupie!! zaluj kurwo bo stracilas naprawde kozackie ciacho. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Takich frustratów tu nie trzeba ;) Przyłączam się do odkopywania i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe, widzę, że jestes też na posterunku ;) Ale mamy zimę tej wiosny ;) u nas nieźle przymroziło . Ale pewnie za kilka godzin wróci do nas z powrotem wiosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neapolitana max - też myślałam ,że topik skończy się po kilku godzinnym obrzucaniu mnie przez pomarańczki ;) A tu mile zaskoczenie, bo fajny topik się robi , niekoniecznie związany z tematem ;) Ps.Muszę uważać bo w końcu obrosnę w piórka ;) Duzo miłych słow tutaj usłyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×