Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość Marta z gwiazdką
ee tam spokojnej nocy, mieliśmy pić :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Marta picie nie zając nie ucieknie ;) Pisz szybko jak na spowiedzi co u Ciebie ;) Jesteś juz \" po\" ?- wiesz czym Jak sprawy?- z wiesz kim Słoneczko piękne wyszło :) a mi sie chce spać jak by to był środek nocy ;) Tak to jest jak dzień sie rozpoczyna przed 4 , zmiana godzin coś mnie wybiła z rytmu ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) W pracy czy w domku jesteś ? Ja zrobiłam sobie krótka przerwę , na dojście do siebie . Dawkuję sobie dożylnie kawkę żeby jakoś dotrwać do wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze w domku :) U mnie za oknami szaro i leje :( A ja chcę już wiosny ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przesyłam Ci troszkę słoneczka , u nas bezchmurnie i wiosną pachnie :) Ja już za to niedługo kończę pracę i całe szczęście bo ledwo siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za to słońce :) Bardzo mi dziś potrzebne :) To miłego pwrotu do domu życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra już ma być wszędzie słoneczko tylko, że przez nie teraz to dopiero będzie ciężko wysiedzieć w pracy ;) Niestety jeszcze przez godzinkę muszę poudawać, że pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! U mnie też dziś słoneczko i umyłam okna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamciekobieto
sama_mama_73 - pokaz fotke, jak mi sie spodobasz to moge sie stac Twoim facetem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ---------pokaż ;) Sama jestem bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Poszukiwania zawieszone ;) Właśnie szykuję się na randkę i to z jakim przystojniakiem :D Do tego jest bardzo miły i mieszka blisko mnie . To ważne :) Tak więc \"witamciekobieto \" musisz niestety poszukać gdzieś indziej ;) Wieczorem zdam relację chyba, że mi necik \"zabiorą\" jak wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -----------to powodzenia :) Zrób się na bóstwo i baw się dobrze .Będę czekać na relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję ;) Troszkę się stresuję bo od wczoraj go "znam". Mieliśmy sie jutro spotkać ale nie wytrzymał i juz dzisiaj mnie chce wyciągnąć na spacer :) Takie zrobiłam na nim wrażenie ;) Oby się jednak nie rozczarował , bo ja jak na razie nie nastawiam się na nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuj :) Ode mnie masz wirtualnego kopniaczka na szczęście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ałć ;) Zabolało ;) No ale jak na szczęście , to zniosę każdy ból;) Zmykam sie szykować :) Miłego popołudnia Awe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami musi trochę zaboleć ;) Baw się dobrze i nie zapomnij podzielić się wrażeniami :) Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie go poznalas tak szybko
jesli mozna wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamciebeikobieto
a co Ty mi tutaj pier.dsolisz kobieto, ze juz musze szukac dalej.. jestem o niebo lepszy niz ten Twoj nowy :)) takze nie odtrącaj tej milosci! i pokaz fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem;) Już po randce i mam mieszane uczucia ;) Facet przystojny , panny na kafe tutaj by piszczały ;) Ale chyba nie mój typ:) Hehehehe ściemnił mnie z wiekiem jest aż o 6 lat młodszy na poczatku tylko 4 .Ale ja zrobiłam na nim niesamowite wrażenie , już chce odpowiedzi czy będę jego dziewczyną ;) :D Spotkamy się ponownie, dam mu jeszcze szansę bo był mocno stremowany i mało mówił . Za to całować bardzo sie chciał heheheheheheheh a gdzie go poznalas tak szybko - na portalu randkowym mnie dojrzał ;) i Od razu podjął męska ,szybką decyzje ;) witamciebeikobieto - musisz szukać dalej bo ja lubie panów kulturalnych :P Awe ja za tydzień spotkam sie z tym panem z kafe .Dopóki nie okaże się,że to tylko moja wyobraźnia sprawia,że czuję że to TEN to nie bardzo mam po co spotykać sie z innymi panami . Ale jeśli sie to potwierdzi to będę pewnie nieszczęśliwie zakochana ;) Chyba, że stanie sie jakiś cud i da mi szansę . Tylko jeszcze ta masakryczna odległość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamciebeikobieto
kobieto.. jestem kulturalny, daj mi szanse, nie odtracaj tej milosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcial sie tak szybko
całowac to marnie to widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła katarzyna
czy moge sie przyłaczyc do poszukiwan? szukam partnera,wiek od 30 do 40 lat, bez nalogow,otylosci i zbytniej "chudosci", patrzacego poztyywnie na zycie, z ktorym moglabym dzielic swoje smutki i radosci, takiego do "tanca i do rozanca". Mam 28 lat, jedno dziecko, jestem niezalezna finansowo, atrakcyjna i wesola osoba:):):) Zaraz pewnie padna pytania ze skoro taka atrakcyjna to dlaczego na kafe szuka? ...W realu tez szukam tylko mniej otwarcie i zupelnie od niedawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamciebiekobieto
sama_mama_73 - jak chcesz tak to nazwij, po prostu jestem bezposredni i nie lubie glupich gierek, mowie Ci wprost.. nie odtrącaj czegos dobrego :) to samo do wesołej katarzyny pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola katarzyna
powiedz cos wiecej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mamo -----------jesteś rozchwytywana .Trochę zazdroszczę ;) :) Teraz musisz poczekać na drugie spotkanie i na spotkanie z Panem z kafe .Intuicja kobieca podpowie Ci , co dalej :) Mam nadzieję ,że dasz radę ;) Oczywście czekam na relacje ! :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Awe, tych spotkań przede mna może być nawet kilka. Ale jak na razie mam ochotę zobaczyć się tylko z tym panem z kafe .A reszta na razie sobie odpuszczę ;) Intuicja tak mi podpowiada;) Nie jestem rozchwytywana :) Wiosna się zaczęła wiec pewnie wszystkie panie są rozchwytywane przez budzących się z snu zimowego panów ;) Na pewno miło jest zobaczyc ten błysk zainteresowania w oczach mężczyzny ale też takie bieganie z randki na randkę w którymś momencie przestaje bawić ;) Ale bez tego z kolei nie da się ponownie ułożyć sobie życia. Rzadko sie zdarza,że od razu znajdujemy miłość :) Wesoła Katarzynka- oczywiście zapraszam :)Tylko na razie panów tutaj jak na lekarstwo ;) witamciebiekobieto - przecież nikt tu nie gra ;)Może na początek tak jak napisała Katarzyna napisz coś więcej o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna ale nie mama
Fajnie Ci ze tak sobie randkujesz, ja kilka razy umowilam sie z kims z neta i troche mnie to zniecheciło, panowie byli zainteresowani tylko niezobowiazujacym seksem o czym wczesniej nie wspominali. Juz nie wiem gdzie szukac, jak, przeciez od razu zaznaczam ze interesuje mnie zwiazek wiec po co oni marnują swoj i moj czas. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×