Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dlaczego DMKG , móglbys zabierać dzieciaczka np w Bieszczady ;) Widzisz przez tą naszą piasaninę wystraszyłyśmy chyba Awe :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na ojca nie nadaję:P Awe chyba ogólnie się wystraszyła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tego nie wiesz przecież ;) No tak mówiłam, my dwoje nie dopuśmy nikogo do głosu ;) A przecież ja tutaj miałam szukać partera ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugerujesz że się nie znam na sobie:P Norma chyba wszyscy wolą się nie wklejać bo nie wiedzą o co biega:P Ale jakoś partnerów nie widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe jak my gadamy to pewnie ciężko za nami nadążyć ;) Bo mi wystraszyłeś wszystkich adoratowów pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziś wcale nie gadamy tak że nie idzie nadążyć:P Ja wystraszyłem w życiu ja aż taki straszny nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już odwykłam od pisania tutaj ;) Nie pamiętam kiedy aż tak się udzielałam :) Na pewno nie jesteś straszny ;) ale zawsze stanowisz dla ewentualnego pana konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już nie pamiętam kiedy tak sięudzielałem ale już dawno nie pisałem aż tak dużo:P To ja do wszystkich adoratorów ja nie stanowię konkurencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem ;) za każdym razem jak tu zajrzę to Ty jesteś ;) A tak w ogóle to chyba cała ekipa sie rozeszła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty widocznie wchodzisz o tych samych porach co ja:P faktycznie chyba wszyscy się rozeszli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kontakt tylko z dwoma osobami :) Co prawda rzadszy ale jest . Ja wchodzę o róznych porach i dniach ;) ale jednak zawsze jakoś się spotykamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie nie mam już kontaktu z nikim No niby tak ale chyba to jakaś telepsychopatia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym to inaczej nazwała ;) to przeznaczenie ;) A dzisiaj chyba Marta tutaj zajrzała , mamy pozdrowienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przeznaczenie nie wierzę:P bo jakby to było przeznaczenie to ja tobie współczuję:P Wiem widziałem że wskoczyła ale nawet nie napiła się z nami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem ,że z Ciebie Szogun straszny ;) Tak do końca nie wiem czy to była Marta , ale wrażliwa i M to pewnie ona . Ciekawa jestem co u niej . Też miała rózne życiowe przygody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jasne tylko strasznie nudny:P Też jestem ciekawy szczególnie że miała chatę zmieniać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze zajrzy , zanim ten topik w niebyt pójdzie ;) To dowiemy sie co nie co o jej zmianach w życiu ;) Ty i nudny hehehehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie jak tak nudny straszliwie i do tego pracoholik:P No w sumie też jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój pracoholizm jest związny z sytuacja życiową :P A nie wybierasz sie znowu , w moje okolice na szkolenie ? Ciągle wisisz mi browarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no raczej nie i to tylko dlatego żę mi się nie chce:P po wszystkich szkoleniach muszę dochodzić do siebie przez kilka dni:P oj nie do końca związany z sytuacją raczej z lenistwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak się tam tak zawsze intensywnie szkolicieeeee ;) Ja teraz chyba do Piły jadę na szkolenie ale jeszcze nie wiem , bo o nie to się u nas dziewczyny będa biły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna jesteś ile to trzeba popić:P ale może tam trafisz na jakiegoś adoratora:P My sięzawsze intensywnie szkokimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie niestety tylko 2 godzinne szkolenie :) sama droga dluższa ;) Ale może w pociągu kogoś spotkam , na kim zrobię wrazenie ;) No i mam adoratora właśnie z tej firmy do której bym jechała , jeszcze cholerka jasna mnie do domu nie puści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak masz fajnie :D czyli coś się kręci a ty marudzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale się nie wystraszyłam , bo ja strachliwa nie jestem:P Chlopaki zagarnęły neta :) Teraz jednak się z Wami żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie marudzę :) Nie mogę narzekać na brak powodzenia i meżczyzn , no ale i tak nic z tego nie wynika.Dalej jestem sama ,choc na pewno bedę miała z tego okresu co wspominać :) Chciałabym już stałości , zmęczona jestem tym wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe dlatego ja kupiłam sobie laptopa :) A i tak czasami musze go siłą wydzierać ;) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama no więc widzisz adoratorzy są tylko ty masz wysokie wygamania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to są wysokie wymagania ?:) Wydaje mi się ,że mam normalne . Co nie znaczy ,że zwiążę się z pierwszym lepszym . Już jedno nieszczęśliwe małżeństwo za mną. Bardziej mam obawy czy ja potrafie się zaangażować , chociaż jak trafię na tego swojego to pewnie nie będzie problemu . Też zmykam już , rano pobudka a jeszcze mam na chwilę robotki :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miłego wieczorka i spokojnej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×