Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izaura26

pomoc dla moich dzieci

Polecane posty

Gość nihbubyv
wyludzaczka i tyle. od lat zeruje na ludziach jak huba na drzewach. kochasia niech do roboty wygoni i sama ruszy 4 litery. wpiszczie jej nik w goglach, zobaczycie jaka ona niezaradna jest. na kazdym forum pomocowym pasozytuje. pieniadze do niej ida i z polski i zza granicy. tez tak chce. narobie dzieci, wezme jakiegos nieroba pod dach, nabiore kredytow i bede zerowac na bogu ducha winnych ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
to ze ta kobieta szuka pomocy na kilku forach czyni ja naciagaczka?? bo nie rozumiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec z oszustwami
Może zrozumiesz jak przeczytasz wyżej zalączone linki . Szczerze mówiąc sama myslałam że to jakas nieszczesliwa , skrzywdzona przez los kobieta . Po przeczytaniu tego i owego doszłam do wniosku że to kolejna perfidna naciągaczka , która znalazła sobie wygodny sposób na życie . Na bezludnej wyspie nie mieszka , Lublin to duże miasto , gdzie sa żłobki , przedszkola , mogłaby śmiało posłac młodsze dziecko i ruszyc do pracy . Ale po co ? Ludzie dadzą a ona dalej na laurach będzie spoczywac i obmyślac plan gdzie by tu znalezc kolejnego naiwnego . Ludzie , jeśli chcecie komuś pomagac , róbcie to z głową i tam gdzie naprawdę tego potrzebują . Sa biedne sieroty w domach dziecka , są chore dzieci pod opieką fundacji , tam ślijcie pomoc . A biedna pani Iza niech sprzeda komputer i niech spłaci częsc długu . Przynajmniej tak by było rozsądnie . Ciekawe , gdzie go chowa gdy komornik ją tak czesto nachodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efggg
ojciec dzieci nie pracuje, nie mieszka z wami i przychodzi codziennie, no to ty do pracy, nie musisz oddawać dziecka do żłobka czy przedszkola, jak przychodzi ojciec dzieci to co, obydwoje je pilnujecie i czekacie na kasze mannę z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×