Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANIA 1010

Mezatka,matka,zalezna od faceta,potrzebujaca milosci,zdradzic???????

Polecane posty

Gość ANIA 1010

Jestem zona i matka,mamy kryzys,juz rozmowy nie pomagaja,nie sypiamy ze soba,a mi brakuje seksu i czulosci,chce czuc sie jak kobieta atrakcyjna i chciana.Maz odkad go znam ma problemy finansowe czyli 4lata,jak go poznalam kazala czekac na lepsze czasy,ze to tylko sytuacja,zawsez sie przez to klocilismy ,i tak dobilo do 4lat zycia na kredytach i kombinowaniach.Maz jest niemcem ,zyjemy w niemczech,mam za malo znajomosc jezyka zeby normalnie sobie dorobic,zreszta dziecko jest za male,zebym go mogla zostawic.Mam ochote isc do lozka z sasiadem,ktory tez ma zone,ale niechce jej krzywdzic ,zony tego sasiada,co ja mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotkahytra
Dziewczyno wylej na siebie kubeł zimnej wody, może dopiero wtedy przestaną ci chodzić po głowie idiotyczne pomysły. Nie wiem jak duże jest twoje dziecko, ale jak się chce to zawsze można znaleźć sposób na dorobienie kilku groszy do domowego budżetu. Poza tym siedzisz tam 4 lata i nie znasz języka a na dodatek niemcem jest twój mąż nie się to zwyczajnie nie mieści w głowie jak to jest możliwe, z tego wynika, że jesteś kompletnym leniem, któremu tylko chodzą po głowie idiotyczne pomysły z nadmiaru wolnego czasu. Przestań liczyć tyko na męża a rusz właną głową a nie dupą to napewno bęzie wam się żyło lepiej. Nic dziwnego że potem inne nace mówią o Polkach, że są puszczalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeee
Karotka, racja w 100% Tak długo tam jesteś i języka nie znasz? Zajmij się czymś, choćby opieka nad innym dzieckiem. Jeżeli się chce, zawsze coś się znajdzie. ,A zdrada nie ejst lekarstwem na problemy w związku. Masz dość męża, uważasz, ze nic się nie da naprawić? To się rozwiedź. I nie udawaj takiej szlachetnej...ze innej kobiety nie chcesz krzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjcvwvwy
Zycie mamy tylko jedno:-) Ja byłam/jestem w identycznej sytuacji.Powiem Ci tylko tyle:rob tak, zeby sie nie wydało;-):-P.A teraz jazzzda mohery :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneee
hjcv etc... Owszem, jedno, i dlatego głupio je zabagniać. Taka zależność od faceta, ze tylko zdradzić można? Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ciebie rozumiem
Czujesz się samotna... Z mężem niewiele macie wspólnego, zauroczenie minęło. Do pracy nie możesz iść bo dziecko małe, po niemiecku dogadasz się bez problemu, ale jeszcze długo nie będziesz mówiła ja rodowita niemka... Ale o sąsiedzie na Twoim miejscu bym zapomniała... Tym bezmyślnym romansem możesz tylko pogorszyć sprawę. Czy wiesz co może się stać jak mąż dowiedziałby się o Twoich amorach? Ciebie wywali z chałupy, a o dziecku może na długo będziesz musiała zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrus
czas ucieka nie zaluj sobie ic na calosc tylko uwazaj nie daj sie nakryc a kolezanki pewnie zazdrosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo
Co bedzie jak Cie nakryje maz? Ja sobie takie pytanie zadalam bedac w takiej samej sytuacji i po odpowiedzeniu sobie na nie nie zdradzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klawiatury żal
wzruszyła mnie Twoja historia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqeqweqw
Buahahahaha!!!! Ona ma problemy w małżeństwie to chce je maskować jeszcze większym spieprzaniem sobie i komuś życia. Co za debilka! Osobiście uważam że autorce nie ma sensu odpisywać bo jest zbyt głupia na zrozumienie nawet prostych przekazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×