Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamma.Soni

Mądre Mamy Swoich Dzieci...

Polecane posty

Gość Mamma.Soni

witajcie. zakładam ten topik, żeby znaleźć swoje miejsce na kafe. Mam nadzieje, że odezwie się ktoś, kto tak jak ja potrzebuje ludzi, zeby normalnie żyć. Jestem mamą 4-miesięcznej Zosi i zapraszam na pogaduchy o wszystkim;) nie tylko o dzieciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma.Soni
ostatnio złapałam się na tym, że kompletnie nie mam z kim pogadać. Większość koleżanek pracuje i nie mają jeszcze dzieci. Odkąd pojawiło się na swiecie moje największe szczęście- moje życie kręci się wokół Zosi. dziecko, obiad, spacer i tak w kółko;) marzę o wiośnie, zeby przepędzić resztki zimowych smutków i szarości;) ps. chyba będę pisać sama do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jes wiele topików, znajdz z miesiącem urodzeina dziecka na poewno kogos znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoneczka25
Mamma.Soni witaj ni jestes sama ;)Moje zycie od roku tez kręci sie tylko wokół Kacperka.nie mam czasu zeby gdzies wyjśc(nie mam do kogo bo mieszkam za granica i nie mam znajomych )ani z kim pogadac.cieszę sie że jestes i moze dopomożesz mi w ojej niewolo hi hi .pogadajmy,poznajmy sie a moze juz sie znamy co?Badzmy przyjaciółkami,które szukały się całe zycie.Jeśli tylko chcesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma.Soni
renika- muszę Ci powiedzieć, ze nie zawsze można z kimś znaleźć wspólny język. Może tutaj znajdę kogoś z kim uda mi się pogadać. O wszystkim. O kinie i książkach, gotowaniu i muzyce. Nie tylko o kupkach niemowląt. Chociaż wiem, ze temat naszych pociech jest zawsze bardzo interesujący :P podczytywałam trochę topik z listopada, ale nie mogłam się tam odnaleźć:( ivoneczka- zapraszam do rozmowy;) fajnie, ze się odezwałaś;) chętnie Cię poznam. Piszesz, ze mieszkasz zagranicą...fajnie,tylko pewnie tęskno za bliskimi... Pozdrawiam Ciebie i KAcperka... teraz muszę pędzić na spacer z moją córcią;) wróce na kawkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to może i ja się dołączę:) Lubie takie świeże topiki bo fakt, teraz trudno się odnaleźć w topika istniejących ileś tam już czasu. Ja jestem mamą 7msc Martynki... Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. A za gadaniem o wszystkim i o niczym jestem jak najbardziej za:) Zaczernijcie się dziewczyny to unikniecie podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do catarinka
alez zes jest na satarym topiku to nic nie napiszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wiesz gdzie
na starych smieciach najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... mam jeszcze dwa topiki na które zaglądam... chyba że o jakimś zapomniałam:P Ale na tamtych przecież piszę więc nie wiem o jaki chodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoneczka25
Nie wiem kto była taki madry i juz sie podemnie podszył ale sorry kto sie głupi urodził to głupi umrze.przepraszam was za tego kogoś podszywacza jednego ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno to jakie mam prferencje seksualne nikogo chyba nie interesują chyba ze zapytacie to odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam;) widzę, że powoli, powoli i nas przybywa;) witaj Catarina;) właśnie dlatego założyłam ten topik, że ciężko jest dołączyć się do takiego, w którym dziewczyny ppiszą jużod długiego czasu. A tak- zaczynamy od zera;) ja po spacerze, zakupach i kawie u teściowej;) wróciłam do domu i walcze, zeby moje dziecię usnęło, ale ten pomysł chyba jej się nie podoba :O mam chce mieć trochę czasu dla siebie, ale dziecko nie pozwala :P leży w swoim łóżeczku i śpiewa! szok!! postanowiłam, ze dzisiaj zabiorę się za wypisanie kart świątecznych. Kultywuję ten zwyczaj, pomimo doby maili i smsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamma.Soni też się zastanawiam nad tym żeby wypisać kartki ale mój P zaraz mnie wyśmieje i pewnie skończy się na tym że ewentualnie tylko do mojej rodziny wyślę kartki. Zawsze to coś, babcia się ucieszy:) A skąd jesteście i ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarinka, ja mam 29 lat i mieszkam w Warszawie. Ale pochodzę z podkarpackiego;) jesli chodzi o kartki, to ja staram się zawsze wysyłać, chociaż nie każdy odwdzięcza mi się tym samym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawie 22 i jestem z Wrocławia... No tak teraz mało kto wysyła kartki. Moja mama która sama wysyła od lat dostaje może z dwie góra trzy kartki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Iwona lat 25 bydgoszcz-obecnie Birmingham.Dlaczego tu jestem chyba nie muszę pisac ;(wkurza mnie to że nie stac mnie na zycie we własnym kraju ale jak powiedział preydent jestem z tego grona nieudaczników którzy wyjechali.Chciałabym w przyszłosci miec własny biznes i sprzedawac kanapki pod szkołami.Moze to smiesznie brzmi ale to własnie chce robic.Czasami mam ochot uciec z domu...wsiąsc do samolotu byle jakiego...gdybym nie zaszła w ciąze to pewnie jeszcze długo nie miałaby dziecka ale stało sie i nie załuje.czy macie czasem wizje ze zostałyście zniewolone i uwiazane jak przysłowiowy pies/Bo ja mam.Dzieki Bogu za skype co mam jakis kontakt z rodzina,tez po całym swiecie porozsiewaną.Bede pisała haotycznie bo 10000 mysli przelatuje mi przed mózgiem;0Kocham mojego synka a na pozatku strasznie sie go bałam,jakby był jakims szkiełkiem do dzis mówie mu sporadycznie ze go kocham i to jesszcze taz zeby nikt nie slyszal.boje sie ze ktos odkryje we mnie jkies ludzkie uczucia czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może dołączę, jeśli będziecie tu jutro. Mam 4,5-miesięczną córeczkę, poczytuję listopadówki, ale one znają się tam od roku i pewnie nie wypada tak nagle się tam pojawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie czuje uwiązana. Bałam się że po porodzie będę miała dosyć dziecka. Lubiłam dzieci zawsze ale na dzień, dwa... Nie podobało mi się być w ciąży choć kochałam swój brzuszek, bałam się że nie będę umiała być mamą... ale potrafię:) Po porodzie bałam się o małą, myślałam \"boże i co teraz, co jak będzie duża i pójdzie na dyskotekę, jak spóźni się ze szkoły i nie będzie odbierała telefonu, jak zacznie jeździć motorem, jak pojedzie sama na wakacje z chłopakiem i znajomymi... jak będzie taka jak ja\" uświadomiłam sobie że teraz całe moje życie będzie toczyć się tak na prawdę wokół niej, że już zawsze będę się martwić. Z czasem nauczyłam się nie myśleć tak o tym. Strasznie kocham moją córkę. Bez wahania skoczyłabym za nią w ogień, nie potrafię się nią nacieszyć. Nawet po nie przespanej nocy, po kłótni z moim P wystarczy jeden jej uśmiech a ciepło które powstaje w moim sercu przełamuje najgorszy smutek. Nie potrafię przy niej się smucić, nie zamieniłabym ani jednej chwili z nią na tysiące innych przyjemności. Owszem wpadliśmy ale robiąc test miałam nadzieje że zobaczę dwie kreski. Gdyby ich nie było... chyba byśmy postarali się żeby były;) No to i ja się rozpisałam:P Ale takie właśnie są moje uczucia do mojej córki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczko prawdziwa
Przepraszam, nie do konca doczytalam, myslalam ze to podszyw. Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko juz wczoraj mi sie od obcych ludzi dostało pewnie z tego samego powodu,,,widze ze moj nick jest z lekka kontrowersyjny bo otrzymuje zjoby z kazdej strony...moze moja poprzedniczka nie byla zbyt lubiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczko prawdziwa
Jak napisałaś coś o seksie to pomyślałam, że to podszyw bo nie doczytałam dokładnie i to był powód. Przepraszam jeszcze raz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mówisz jedna dzisiaj pod moim nickiem napisała ze lubie anal i mojego synka Kacpra zboczona debilica...nie ma sie co przjmowac najlepiej zastrzec nicka i miec to zglowy i zadne oszustki nie beda mogly pisac za mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zadowolona,nie chce schudnac nie chce pozbyc sie celulitu...kto cie tu wpuścił jestesmy piekne i zadowolone i lubimy celulit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczko prawdziwa
i właśnie przez podszywy jest najwięcej nieporozumień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne czarce, ja też podczytywałam listopadówki, ale nie dołączyłam do nich. Nie wiem sama dlaczego. Zapraszamy do pisania. Catarinka, nie mogłabym chyba lepiej wyrazić swojej miłości do dziecka. Ona jest teraz sensem mojego życia. Zajrzę na pewno jutro. Teraz idę polookać na tv. No i przytulić się do M;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama de
No to moze i ja dolacze :O Moje dziecie tez jest z listopada08, mam 30lat i mieszkam w DE jak w moim nicku. Chetnie sie do waszego grona przylacze, zeby moc rozmawiac o "wszystkim i o niczym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama de
chyba mi sie buzka pomylila.... :P mam nadzieje, ze teraz wyjdzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×