Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamma.Soni

Mądre Mamy Swoich Dzieci...

Polecane posty

Mój chłop nie mówi że jestem gruba bo wie ze grozi to smiercia w strasznych meczarniach bez jedzenia i picia a ym bardziej piwa i ciasta;0Skoro urodziłam mu dziecko to jakos musze to odchorowac.Zaczelam sie gimnastykowactak sama z sie,zrezygnowalam z obiadu a on mi wczoraj kazal o 23.30 robic racuchy bo zglodnial ;) i jak ja mam tu wytrzymac? Mama de wiem ze nie masz na nic czasu daj mu dziecko na caly dzien i niech zobaczy jak to jest o moze mu mina zrzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) przepraszam, ze ostatnio rzadko wpadam, ale byłam potwornie przeziębiona :O nie miałam ani siły, ani ochoty na kompa. Teściowa do mnie przychodziła pomóc mi przy małej. Ze mną już lepiej, ale zbliżają się święta i cierpię na deficyt czasu :( a dodatek pogoda jest taka, że jak tylko mam chwilę, to wychodzę z Zochą na spacery;) no właśnie- spadam zrobić zakupy;) pozdrawiam i obiecuję zaglądać częściej :D dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, jak tam przygotowania do swiat??? ja szczerze powiem, ze robie tylko salatke jarzynowa, salatke z jajek i pieke babke. Moj idzie do pracy w sob, nie i pon, wiec ja generalnie bede sama, wiec dla kogo mam to robic?? zeby moj mial co zjesc w robocie i tyle. _Bylam dzisiaj w miescie, chcialam cos malemu kupic, i wiecie co, teraz juz to potwierdzam na 100%, ze wiekszy wybor jest ubranek dla dziewczynek...nawet w h&m czy w c&a no i nic nie kupilam...buziaki i do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kolejny dzień ślicznej pogody:) Byliśmy na zakupach i zaraz idziemy do lekarza. Młoda na 17 na szczepienie jest umówiona:( Jak zwykle ja się boje a ona pewnie nie zareaguje:P Oby!!!!!! Też byłam dzisiaj kupić jej jakieś ciuszki i parę pieluch tetrowych musiałam dokupić.W leklerku jakaś promocja na bodziaki była. Kurcze pełno do rozmiaru 62, trochę do 68 a powyżej już prawie nic:( Ledwo ledwo znalazłam jej dwie sztuki, nawet nie miałam wyboru wzoru, wzięłam co się trafiło. Jak patrzyłam dzisiaj w szuflady młodej to ma pełno na teraz... a na później prawie nic. A tu ostatnio taka cisza ciągle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pięknie ale ja dziś w domku siedzę, bo mój maluch miał wczoraj potrójne szczepienie i dziś marudny i troche gorączkuje więc spacerki sobie odpuściłam. Co do Świąt to mi sie nawet sprzątać nie chce :P My jedziemy na dwa dni to teściów i tam spędzimy Święta więc przygotowywać żadnych dań specjalnie nie muszę. Ale posprzątać to posprzątam, chyba nawet zaraz się za to wezmę, mały śpi, starszej zaraz oddam kompa żeby sobie pograła, a ja trochę ogarnę. To do potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza:P My ciągle spacerujemy, od rana do wieczora:) Wczoraj szczepienie ok, wyszły kolejne dwa ząbki młodej i już może mnie gryźć swoimi 4 ząbkami:) A z moim P.... Mmmmmm... ostatnie noce są miodzio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza tu taka pewnie dlatego, że wszystkie korzystają z uroków pieknej pogody, a potem po tak długich spacerach już sie nie chce mysleć i pisać:P Też niebawem wybywam na spacerek. Miłego dnia :D i Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyjemy, żyjemy :D szkoda tylko że tak słabo :O święta minęły i pogoda zrobiła się cudna, więc ja jak zwykle latam;) moja córa i ja..... dwa latawce;) wychodzimy dwa razy dziennie po dwie, trzy godziny. Zocha śpi w dzien coraz mniej, więc matka musi nadwyrężać swoją wyobraźnię i wymyślać jakieś smieszne zabawy :P poza tym...u mnie- no cóż! walczę z moją garderobą! wyrzucam ubrania, w których w ostatnim czasie nie chodziłam. Poza tym-wyzwalam się z czerni!!!! moje wiosenne postanowienie- skończyć z kupowaniem czarnych ciuchów! chyba mi się to podoba...szkoda tylko, ze to wszystko taaakie drogie. NO cóż- chcesz dobrze wyglądać- płacz i płać :P pozdrawiam i życzę dobrej nocki 🖐️ do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że żyję ;) Chodzę na spacerki z dziećmi codziennie. Dziś się pokłóciłam z mężem o to że wcale nie jest oszczędny, bo np. zostawia światło w łazience jak z niej wychodzi,zapomina wyłączać bojler po kąpieli, laptop też sobie ciągnie prąd nawet jak go nie używa, itp... a dziś przyszedł rachunek za prąd, podsumowanie zimy i wyszło że musimy sporo dopłacić, a i tak płaciliśmy dużo bo około 300zł m-cznie, a tu jeszcze dopłata prawie 500zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żyje ale pogode mieliśmy taką cudną że park-dom i tak w kółko.Nawet postanowiłam że chyba sie do parku przeniesiemy bo tak bez sensu ujeżdżac wta i wew tą.Może namiot tam rozbijemy?Święta upłynęły leniwie...obżartośc i obżartość...;)Zabukowałąm też blety...i 15 maja lece...juhu!!!!Akurat na mamy urodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też jakoś tak się kręci. Fajnie bo mogę zdjęcia porobić a to moja wielka pasja:) Miałam kupić sobie teraz nową lustrzankę i chyba jednak nic z tego. Postanowiliśmy zrobić generalne oszczędności i zbierać na działkę i budować domek. Na domek oczywiście kredyt trzeba będzie wziąć ale zawsze coś zaoszczędzimy. Tak normalnie to wydajemy z miesiąca na miesiąc, ale to zrobię zapas pieluch, to parę ciuchów, to auto robiliśmy ostatnio, to ciuchy i kaski na motor nowe...A teraz powiedzieliśmy koniec. Zobaczymy co z tego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestescie kobietki, a myslalam juz ze topik upadl...u nas tez pogoda przepiekna, swieta swieta i po swietach. ja znowu sama, moj na wyjazdach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze... wszystko zostaje wybaczone;):P To teraz trzeba codziennie coś pisać żeby topik na prawdę nam nie umarł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoneczka mi też łzy napłynęły do oczu... dziecko to cud :) Taki maluszek jest największym, najsłodszym skarbem, ja dzięki niemu uśmiecham się i czuję sens życia... To moje dwie ulubione kołysanki, piękne moim zdaniem: http://mariplosa.wrzuta.pl/audio/3VY79oi044q/juz_gwiazdy_lsnia_-_grzegorz_turnau_i_magda_umer http://mariplosa.wrzuta.pl/audio/6bQy42bGfM6/bajka_iskierki_-_grzegorz_turnau_i_magda_umer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivoneczka25
Topik chyba umrze...ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×