Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herba-ta

wiano/podział majątku

Polecane posty

Gość buciszek
jezu matka teresa sie znalazla. moze ty stara poprostu jestes dlatego tak gadasz. bo ja mloda osoba rowniez dostane pieniazki na wykonczenie mieszkania i rodzicow wspierac nie musze bo sami dobrze zarabiaja. a opoiekowac sie bede jak sie zestarzeja bo narazie sa rowniez mlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wezmiemy te pieniazki bo polisa byla zalozona w tym celu i wszelkie nasze rozmowy zeby zatrzymali spelzaja nia niczym. przeznaczyli ja na to juz wiele lat tamu jak zakladali polise i chca aby ich dzieci mogly miec lepieij w zyciu wiec chca w tym pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to rozumiem......
buciszek jestes straszliwie zarozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszsyzjka
brat dostał na nowa droge mieszkanie ja nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja to rozumiem......
a dlaczego w tytule jest podział majątku autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipopka
Ja dostane od mamy 10 tyś (na wesele), poza tym kiedys pewnie po niej bedę dziedziczyć, bo jestem jedynaczką. Za to TŻ ma 3 braci, niby każdy dostał wiano, ale dalej pozostaje nieuregulowana sprawa domu teściów. Niby mamy tam zamieszkać wiec wypadałoby, żeby kiedyś był nasz. Z drugiej strony jak mam spłacać braci TŻa to wolę zainwestować we własny, nowy domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, z tego co ostatnio mi moi rodzice mowili to nastawiaja sie na zorganizowanie nam wesela. Ich rodzice a moi dziadkowie urzadzili im wesele wiec poczuwaja sie do tego samego. pozyjemy zobaczymy, beda chceli to dadza, jak dadza to przyjme i podziekuje, nie dadza to sobie sami zaplacimy. Mieszkanie kupilam i urzadzam za wlasne pieniadze, rodzice mi je wykanczaja w tym sensie ze wkladaja w to wlasna prace, np tata uklada mi plytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka zaciemniona dzis
co znaczy ten skrót TŻ ??? TŻa to wolę zainwestować we własny, nowy domek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 lata, wynajmuje mieszkanie, studiuje i pracuje. Ja nie mowie, co ludzie powinni robic, i wcale nie uwazam, zeby to bylo zle, ze rodzice pomagaja kupic mieszkanie dzieciom i tym podobne. Ale osobiscie jesli mam taka mozliwosc, chce pomoc rodzicom jak tylko moge, maja po 54 lata i chcialabym, by swoje pieniazki wydawali na podroze i radosci, a nie na dorosla corke, ktorej raczek nie urwalo i ma cale zycie przed soba, by zarobic na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfbfbfbfbfb
No, moja droga, ja mam 23 lata, również wynajmuję mieszkanie, studiuję i pracuję, ale jakoś na kupno własnych czterech kątów mnie nie stać. Bogatego narzeczonego również nie mam, dorabiamy się we dwoje. I jeśli miałabym się unosić honorem i nie przyjąć pomocy rodziców przy zorganizowaniu własnego lokum, to na dzieci zdecydowałabym się gdzieś ok 40stki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
TŻ towarzysz życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×