Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agent123

Cztery procent ludzkiej populacji to psychopaci.

Polecane posty

Cztery procent ludzkiej populacji posiada osobowość antyspołeczną. Są to osoby pozbawione sumienia. Ich działania mają charakter czysto racjonalny, pozbawiony emocjonalnej kontroli. Psychopaci zdają się mieć pod dostatkiem te właśnie cechy, które są najbardziej pożądane przez normalnych ludzi. Bezproblemowa pewność siebie psychopaty zdaje się być prawie jak nieosiągalne marzenie i jest generalnie tym, co „normalni“ ludzie starają się zdobyć uczęszczając na treningi asertywności. W wielu wypadkach magnetyczne przyciąganie przez psychopatę przedstawicieli płci przeciwnej wydaje się niemal nadnaturalne. Brzemienna w skutki hipoteza Cleckley’a mówi, że psychopata rzeczywiście cierpi na całkiem realną chorobę psychiczną – głęboki i nieuleczalny deficyt uczuć. Jeśli w ogóle cokolwiek on czuje, są to emocje jedynie najbardziej powierzchowne. http://quantumfuture.net/pl/psyhopath.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wśród każdych 25 osób, prawdopodobnie znajduje się jeden psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość advancee
zgłaszam się na ochotnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyłanczam
znalazłeś swoje miejsce w swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozart
między innymi ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
z tego opisu to mi się wydaje że tak wygląda osoba asertywna :O A mi nieraz gadali: Więcej asertywności! Po co? Żeby być psychopatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyłanczam
a co czwarty człowiek na Ziemi to Chińczyk :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroby psychiczne są nie mniej groźne od chorób somatycznych. Jakiś czas temu słyszałem we "Wiadomościach" że w Polsce aż 1/3 populacji może cierpieć na depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×