Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliaGrzybowska

Nowy odkurzacz, doradźcie słusznie!

Polecane posty

Gość juliaGrzybowska

Tak jak w temacie, poszukuję odkurzacza. Najzwyklejszego, najprostszego w obsłudze, który ułatwi mi codzienne sprzątanie. Z racji tego, że z domowymi obowiązkami radzić muszę sobie sama. Kamil wiecznie ucieka od tego typu prac. Można na was liczyć? (Cena, 250-300zł) z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam...Juliaaa G!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam na Allegro zelmerowskiego Syriusza . Kosztował troszkę ponad 300 zł, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Ma 4 lata gwarancji. Worki a ostatnio filtr hepa kupuję w internetowym wysyłkowym sklepie zelmera. Oj, Kamil, Kamil... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz-lib
Nie dziwie się, że twój kamil ucieka od prac domowych. Sam tak robie :D zwyczajnie tego nie lubię, za to wolę pomóc w innych pracach. Żeby nie było, że moja ola ma ze mną źle :P Wracając do samego odkurzacza to mamy odkurzacz z Mpm V-814. Zamówiliśmy przez internet, co wyniosło nas taniej niż w sklepie. Oczywiście przed zamówieniem olka uparła się na obejrzenie go. Na dzień dzisiejszy ja jestem zadowolony z zakupu, a żona z użytkowania i sprzątania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaaaa
Ja kupiłam jakiś czas temu na działkę odkurzacz Zelmer Meteor 2, kosztował mniej niż 300 zł. Znalazłam go dzięki pozytywnym opiniom na forach internetowych i rzeczywiście jest super. Mały, łatwo go przechowywać, lekki, ssie kurz aż miło, ma wygodną długą rurę i łatwo się nim manewruje. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam meteora 2kę. Jestem bardzo zadowolona. Jest leciutki, ma długą rurę i kabel, świetnie ciągnie. Może worki trochę małe i często trzeba zmieniać, ale to w zasadzie jedny minus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam LG, sprawdza się na nawet na dywanie gdzie tarzał się pies lub kot. Ściąga ładnie sierść i dosyć szybko się zwija sie kabel, w poprzednim to musiała trzymać kabel i powoli popuszczać wtedy się dopiero zwijał...wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię kurzu
Ten z mpm v814 jest spoko. Używam go już od ponad półtorej roku. Dwa pieski w domu, radzi sobie z tym. Do tego mam szczotkę elektryczną, podłogi od kłaczków czyści. Odkurzacz ma dużą "torbę", rzadko wymieniam, jest lekki i cichy. Teraz planuję kupić coś do prania dywanów. Tylko takie to kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
A ja mam pytanie odnośnie tego zelmera. Czy szybko się zapełnia? Bo są takie odkurzacze, że cztery razy poodkurzać i już pełny.Kto ma tego zelmera, prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
Chodzi mi o Zelmer Meteor 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaGrzybowska
Udało się, udało :) po wielkich trudach mamy już to cacko w domu a najśmieszniejsze jest to że mój Kamilek wykazuje teraz większą chęć pomocy, sam się rwie do odkurzania, dwa plusy jednocześnie więc super! I szczerze mogę powiedzieć, że w moim odkurzaczu z mpm nie ma mowy o szybkim zapełnianiu sam worek tekstylny na kurz ma jakieś 5L więc absolutnie nie muszę się o to martwić. V-814 spisuje się bez zarzutu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2takajedna2
A ja kupiłam Meteora, i jestem bardzo zadowolona. Jest po prostu świetny. Sprawdziłam opinie na ceneo i rzeczywiście złego słowa na ten odkurzacz. I nic dziwnego. Ma też dołączoną turboszczotkę która świetnie zgarnia wszystkie włosy z dywanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
ja mam zelmera. Jeżeli szukasz czegoś dobrego, to poszperaj na electro.pl. Tam mają bardzo dużo sprzętu domowego tylko ze sprawdzonych firm. Dużym plusem jest też działalnośc wysyłkowa - to rozwiązuje problem lokalizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×