Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a co mi tam......

Zęby-mój najgorszy kompleks

Polecane posty

Gość NFZ częściowo finansuje
może to nie przebarwienia, tylko początki próchnica, a gdy robi się dziurzysko to jest już późno i trzeba po kanałach grzebać. Może idź do innego dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka8722
najlepiej zrób sobie panoramiczny rentgen zebów to bedziesz wiedziala co i gdzie ci sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie boję się tego, że to może próchnica. Ale ona twierdzi,że nie, i już sama nie wiem, bo mam pewną obsesje na tym punkcie. mieszkam w małej miejscowości więc nie mam wyboru, a prywatnie mnie nie stać iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFZ częściowo finansuje
to tak jak radzi katka zrób panoramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, u nas nie robią panoramicznych. A jak pojadę gdzieś indziej to musze mieć jakieś skierowanie? czy to płatne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFZ częściowo finansuje
potrzebne skierowanie od stomatologa. ceny są różne - w Krakowie od 40-60 zł. No ale widać sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka8722
nie musisz miec skierowania mówisz ze panoramiczny rentgen ja placilam 50zł ale mieszkam w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFZ częściowo finansuje
no właśnie bez skierowania mogą nie zrobić, obecnie jest wymagane. gdzie robiłaś bez skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka8722
ja normalnie poszlam zrobilam bez skierowania a pozniej do dentysty ,przynajmiej wiedziala co sie dzieje w jamie ustnej ,co miesiac sobie chodze i plombuje takie mam male dziurki ze bez znieczulenia wszystko robie,co miesiac 100zł to nie duzo a zeby sobie zrobie pomalutku i bede miala bez dziur ,tak najlepiej bo pozniej nagle okaze sie ze potrzeba 2tys zł takie beda wielkie dziury,jeszcze ma do zrobienia 4 zeby ale to maciupkie dziury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka8722
robilam na os slonecznym ,na uroczym tez robią w hucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFZ częściowo finansuje
no i chociaz będziesz miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanalowe NFZ refunduje tylko w przednich zebach ale lepsze to nic nic. Znieczulenie tez raczej przysluguje 2-3 razy do roku. Jabys sie zebrala to naraz mozna robic 2-4 zeby a znieczulenie jedno i duzo taniej niz prywatnie. Moze warto sie wybrac i zobaczyc co lekarz moze zaproponowac a nie siedziec i biadolic ze nie stac i sie za to zabierzecie jak zaczniecie pracowac. Jestem pewna, ze wtedy wybierzecie inne wydatki i znow odlozycie a potem to bedzie juz za pozno na wszytko procz protezy. Leczenie prywatne tez nie jest jakos okropnie drogie, ja za kanal w szostke placilam ok. 25 zlotych x 3 to 75 i wypelnienie to wszytko razem wyszlo 150. Odbudowa zeba kosztowala chyba 80 zlotych. Gdyby mojaja mama nie wziela sie za mnie jak mialam 15 lat to tez bym pewnie dzisiaj chodzila szczerbata ale na szczescie nie jestem i zadych wiekszych problemow nie mam/ Chodze na przeglad 2-3 razy w roku co nic nie kosztuje nawet w prywatnym gabinecie, jedynie usuwam wtedy osad - 40 zlotych. U wiekszosci prywatnych dentystow przeglad jest bezplatny jesli sie u nich stale leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a NFZ nie finansuje
tak, można pójść z NFZ u, bedzie za darmo, tylko jak zaplombuje amalgamatem jakiś ząb, to jak potem buzię otworzyć? Czatne plomby widać z daleka. :O A ponadto, ja boje się iść do przychodni, nie mam zaufania do takich dentystów, że nie zrobi mi dobrze, nie będzie się starał, bo skoro mu nie płacę, to co mu zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFZ częściowo finansuje
jak na mój gust to lepszy amalgamat niż utrata zęba, a na NFZ też się zdarzają dobrzy dentyści. Wypełnienia i tak na wieczność nie są, tylko trzeba je wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfbshdf
no, a u mnie jedynie rodzice zainteresowali sie moimi zebami jak bylam mala i mialam cholerny bol mleczaka i poszli go ze mna wyrwac. od tamtej pory nigdy nie prowadzili mnie chyba na przeglady itp, jedynie to co w szkole i to co w szkole mi wykryli to tam mi robili :o a teraz przez to stracilam gorna 5 (ziostal mi sam korzen a i tak boje sie isc wyrwac) i w 6 dolnej mam wielka dziure i juz mi polowa wylamala a mialam go kiedys zatrutego a i tak zab nie do uratowania bo jest prawie ze pusty az do dziasla :o a ja nie moge sie zebrac do dentysty bo miw styd z takimi zebami isc choc wiem ze to lekarz i lepiej isc etraz niz znowu cos ztracic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NFZ częściowo finansuje
cóż korzeń trzeba usunąć - nie ma rady, a ta 6tka była przeleczona kanałowo? to, że połamana nie musi oznaczać, że do usunięcia. Idź biegiem do dentysty bo lepiej na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz możliwość podjechania do Poznania to od serca polecam ci klinikę Candeo www.candeo.pl . Leczymy się u dr. Hędzelka całą rodziną. Mają przystępne ceny a dla tych co nie mają tych tysięcy na implanty to można płacić w systemie ratalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze implanty? Ja takie robilam w gabinecie www.stomatologkolobrzeg.com.pl i jestem bardzo bardzo zadowolona z widocznych efektow, komfort się poprawil znacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zeby to wizytówka człowieka, trzeba o nie dbac, zwlaszcza, ze teraz gabinetow lekarskich jest jak na pęczkach np ten www.truszel.pl jest mega, chodze tam i nie boje sie zadnego zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze idz do specjalisty? teraz na rynku jest tyle opcji... ja chodzę to www.addent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę co pół roku do dentysty - polecam www.bettersmile.pl przynajmniej zęby wyglądają korzystnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz nie spamuj chamsko tym Colgate. Zadna pasta nie pomaga na krwawienie dziasel. Paradontoze sie leczy specjalistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę problemu, przy dzisiejszej medycynie zmienić można wszystko. Przeszkadzają Ci Twoje zęby, umów się do dobrego gabinetu i po sprawie. Ja robiłam zęby dosyć niedawno w http://www.truszel.pl/ w Bielsko-Bialej i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio bylam na wizycie tu www.addent.pl i musze przyznac, ze czulam sie komfortowo, nie balam sie dentysty i tego, ze za chwile cos mnie rozboli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby to Twój największy kompleks? Prawie w ogóle się nie uśmiechasz? Zasłaniasz usta podczas rozmowy? Boisz się iść na randkę, krępujesz na rozmowie kwalifikacyjnej? Oddasz wszystko za piękny, zdrowy uśmiech? Być może boisz się dentysty? Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe! Eksperci z 3 renomowanych klinik stomatologicznych w Polsce sprawią, że będziesz zachwycać uśmiechem. Odzyskasz pewność siebie i zmienisz swoje życie. Ty także zasługujesz na hollywoodzki uśmiech! Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres usmiech@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: · imię i nazwisko · datę urodzenia · numer telefonu · 2 zdjęcia – całej sylwetki oraz aktualnego stanu uzębienia. Więcej informacji pod nr telefonu: 881771066.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek, któremu psują się zęby pomimo, że odżywia się zdrowo, myje je regularnie i wydawałoby się, że nie ma powodów do tego, żeby się psuły, zaczyna zastanawiać się co może być tego przyczyną. Okazuje się, że przyczyna leży w samym człowieku, któremu te zęby się psują. Przeważnie przyczyną może być podświadomy program agresji skierowany do swojego ojca, obrazy na niego, nieodpowiednie do niego podejście, złoszczenie się na niego. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się-potem dojdzie ci przejmowanie sie zmarszczkami, coraz lichszymi wlosami, postępujący m starzeniem, tyciem, innymi problemami zdrowotnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×