Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropelka deszczu w niedzielny

Facet ma zone, czy bedzie z nami tak jak z innymi??

Polecane posty

Gość Kropelka deszczu w niedzielny

Poznalam faceta, ma zone , chcial byc ze mna, wyznal mi milosc, powiedzial,ze juz nic go z zona nie laczy, nawet z nia nie mieszka, a ja na to: ze skoro oszukuje zone to i mnie kiedys oszuka i wtedy co zrobil? tego samego dnia powiedzial zonie o mnie i ze chce rozwodu ja Go nie proislam o to, powiedzialam Mu ,ze nie chce wchodzic w jego rodzine ,ale jest juz za pozno nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co autorko
rozumiem, że powiedział zonie w twojej obecności... 99% facetów zdradzających żony rzuca takie teksty... szkoda tylko że zony zazwyczaj o tym nie wiedzą, bo np. są w ciąży, albo są przekonane o tym że są w szczęśliwym małżeństwie. facet który chce założyć nowy związek powinien najpierw skończyć poprzedni. jeżeli zmienia kolejność to coś z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekdlwwwwwwwwww
:O kolejna, co sie dzieje na tym swiecie , czemu tak duzo idiotek chcetnych do romansow i tylu zidiociałych dziadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropelka deszczu w niedzielny
powiedzial przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie potrafisz wziąć odpowiedzialności za swoje słowa, zwłaszcza te prowukujące drugą osobę do istotnych działań, to nie puszczaj takich głupich tekstów - proste. Tak to jest, jak się ludzie rozchwiani emocjonalnie i bez logiki bawią w romanse :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn jak
poszedl do zoy w twojej obecnosci i powiedzial o rozwodzie? I co ta zona na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
poczekaj aż zobaczysz składany w sądzie pozew rozwodowy. moze Tobie się uda. nie popieram czegos takiego ale czasami sie udaje. rzadko bo rzadko ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na to, czy to facet czy kobieta, jeżeli che się zacząć coś nowego, to powinno się zakończyć poprzedni związek. I nie na siłę i w pośpiechu popędzany emocjami, ale rozsądnie i w spokoju. Na wszystko przyjdzie czas i wszystko musi się potoczyć we właściwym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdghvn st4ea563b6
RACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×