Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JakoFacet

Podrywanie na GG czy normalna rozmowa ?

Polecane posty

Gość JakoFacet

Napewno podobny temat byl juz na kafe. ale chcem zapytac kobiet jak to widzicie. Moja zona ma kilka starych znajomich na GG i Nasza Klasa, od czasu do czasu to jakis tam facet wisila zonie male wiadomosci, czy proboja rozpoczac rozmowe, problem jest taki ze ja wiem dokladnie o co im chodzi a ona mowi ze to tylko koledzi stare. Czy kobiety swiadome faktu ze jakis facet ich podrywa na GG i ze to nie bedzie podobalo sie partnerowi to powinna nie odzywac sie, czy pogadac troche i tlumacic sobie ze wszystkie faceci takie sa itak ? Tak mi tlumaczy moja zona, ze to kolega, ze on sie nie interesuje, ze jest mily itd. ale, ja wiem, ten facet ktory do niej pisze wie o co chodzi jemu. To dlaczego moja zona nie wie i przestanie do takich odpysiwac, chce byc mila do kazdego, czy to ja zle reaguje czy ona powinna zmienic to u siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podrywanie przez gg jest mega żałosne. kiedyś gg służyło do normalnych kontaktów ze znajomymi, teraz nie da się z nikim normalnie pogadać, tylko od razu zaczynają się flirty i prośby o oceny k***sów. wg mnie faceci którzy chcą sobie popodrywać przez gadu są jacyś niedowartościowani, a poziom rozmów kończy się na "cześć, jestem X, poznamy się? skąd klikasz? pokażesz się?". żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym można zainteresować wartościową kobietę? Bo ja mogę o wielu tematach porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×