Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak szczerze

GINEKOLOG HOLANDIA !!!

Polecane posty

pomocy,bo oszalaje...chcialam isc do ginekologa.zadzownilam do przychodni,umowilam sie,przychodze dzis,prosi mnie jakas do gabinetu,patrze,a to zwykly rodzinny...i mi mowi,ze tu tak nie ma,ze ginekolog tylko w szpitalu i idzie sie tylko jak ma sie problem....co ja mam do cholery zrobic,zeby sie dostac tu do ginekologa?wiem,ze mam nadzerke,jeszcze w polsce mi lekarz mowi..a bab mi na to,ze ona mi zrobi wymaz-rodzinny mi bedzie wymaz robila!ja chce do ginekologa!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpos
Nie wiem jak z ginekologiem, ale jak miałam problem z okiem, to lekarka dała mi skierowanie do okulisty do szpitala (sama nie wiedziała, co to może być) i musiałam pojechać z tym skierowaniem pojechać tego samego dnia do szpitala i tam przyjął mnie okulista. Wiec może lekarz da ci skierowanie do ginekologa. Lekarze tutaj raczej za bardzo sie nie przejmują i zawsze przepisuja tylko aspiryne...Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem,ze oni przeciwbolowe przepisuja na wszystko...czyli kurde jak nie przejde tej rodzinnej,to sie nie dostane do ginekologa...swietnie...jade na chrzciny do polski w lipcu,to se pojde prywatnie..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×