Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

Salony które polecacie i ... te których NIE polecacie. TU WPISUJEMY!

Polecane posty

Gość czarna-dama02
Ja szyję swoją suknię w salonie który mi poleciła koleżanka, a ona z kolei trafiła tam bo jej siostra też tam szyła swoją suknię. Nie miałam kompletnie czasu na chodzenie po salonach i wybrałam polecone miejsce. Już na pierwszym spotkaniu zamówiłam swoją suknię. Bardzo miłe Panie wybrały odpowiednią suknię do mojej figury, ja naniosłam tylko pewne modyfikacje do fasonu gdyż noszę rozmiar 44 i dla mnie najważniejsze jest to żebym, się czuła komfortowo. Suknia jest szyta na miarę. Mają tam też wiele innych pięknych sukien kilku marek, ale akurat ja zdecydowałam się na szycie indywidualne a to właśnie z uwagi na to że zależało mi na kilku elementach w sukni których żadna inna nie miała naraz. Dlatego też, z uwagi na pozytywne opinie o tym salonie, bardzo miłą i fachową obsługę jak również dużo komfortu przy przymierzaniu sukien oraz spotkaniach z krawcową bardzo polecam atelier Juliette, ul. Mokotowska 7 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-dama02
Ja szyję swoją suknię w salonie który mi poleciła koleżanka, a ona z kolei trafiła tam bo jej siostra też tam szyła swoją suknię. Nie miałam kompletnie czasu na chodzenie po salonach i wybrałam polecone miejsce. Już na pierwszym spotkaniu zamówiłam swoją suknię. Bardzo miłe Panie wybrały odpowiednią suknię do mojej figury, ja naniosłam tylko pewne modyfikacje do fasonu gdyż noszę rozmiar 44 i dla mnie najważniejsze jest to żebym, się czuła komfortowo. Suknia jest szyta na miarę. Mają tam też wiele innych pięknych sukien kilku marek, ale akurat ja zdecydowałam się na szycie indywidualne a to właśnie z uwagi na to że zależało mi na kilku elementach w sukni których żadna inna nie miała naraz. Dlatego też, z uwagi na pozytywne opinie o tym salonie, bardzo miłą i fachową obsługę jak również dużo komfortu przy przymierzaniu sukien oraz spotkaniach z krawcową bardzo polecam atelier Juliette, ul. Mokotowska 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szyje u MAJI na ul.Sw Filipa 13 w Krakowie,i nie wiem czy dobrze zrobilam....choc moje kolezanki ktore braly rok temu slub byly zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja w marcu zwiedziłam salony w Katowicach, Sosnowcu i Dąbrowie Górniczej. Katowice: - salon Dorota Wormuth- zdecydowanie POLECAM!!! bardzo miła obsługa, mierzyłam chyba z 10 sukien:) Pani z uśmiechem donosiła kolejne, doradziła dodatki i właśnie tam wybrałam swoją suknię :) - salon Anna - przymierzyłam kilka modeli, suknie ładne, Pani także miła, - salon Margarett - nie polecam, fakt,ze suknie ładnie ale Pani robiła mi łaskę odpowiadając na kazde pyt i oczywiscie nawet nie probowala zachecic do mierzenia- mowiac,np. ta suknia na pewno nie wejdzie, - salon Kwiat Lotosu- obsluga mila ale suknie nie dla mnie, - salon dawna Lissa Ferrera - nie polecam- Pani mila, ale probowała wcisnac mi suknie sprzed sezonu, wymierzona przez klientki(suknie ktore sa na salonie) za 2500zł, dajac gratis jej czyszczenie przed slubem(bo od mierzenia byla brudna),i kazala jeszcze doplacic za obciecie trenu - NIE POLECAM, - salon Agnes - panie miłe, prawie wszystkie modele z katalogu do przymierzenia w sklepie, buty i bielizna na miejscu - POLECAM Jesli chodzi o Sosnowiec to w gre wchodzi tam szycie sukni slubnej,ciekawe suknie w Madame na 3maja i Irenie na Sienkiewicza Jesli chodzi o Dabrowe Gornicza to: - salon Joanna - POLECAM!!!!!!!!!!!!!! ul. 3 maja w bramie, obsluga fachowa, usmiechnieta, a ceny (maja tam Agnes i Gale) nawet o 600zł tansze niz w Katowicach a dla mnie to sporo, -salon Tylko Ona (obok) ok, akurat nie znalazłam nic dla mnie - salon Viviene naprzeciwko Pogorii - POLECAM ze wzgledu na suknie i obsluge, - salon na Kosciuszki i ten kolo antykwariatu - nie mierzylam, bo nie znalazlam nic dla siebie, Pani porozmawiala ze mna,wiem ze maja suknie z MS Moda i teraz wejdzie Marietta. Takze tyle:) Zycze wytrwalosci w poszukiwaniu sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksy
centrum slubne KAren we Wronkach ceny bardzo dobre do 2800 maxymalnie kupisz suknie a wypozyczyc mozna nawet za 400 zl suknie sa piekne nie jakies byle jakie tylko widac ze przez profesjonalnego producenta szyta naprawde polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY A OLSZTYN I OKOLICE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortiszja
sprawdź salony Magdalena i Afrodyta - ja sdama szukałam tam sukni, w efekcie końcowym zdecydowałam sie na Magdalene - duży wybór, od sukien moze Ci sie w gowie zarkęcić po długim przymierzaniu :D Ale wg mnie im większy wybór tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaOkon8
Madame Danuta, Magdalena, VIRGINIA - ja w tych szukałam sukni, ale w końcu odkupiłam od koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 15
Polecam ,może znajdziecie coś dla siebie w Madame w Sosnowcu,duży wybór i ceny niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon La marii w Otwocku. Super Pani która umie doradzić i ceny nie najgorsze a wykonanie i materiał świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, ze jest tu troche o salonie „Magdalena” z Olsztyna, na początku dyskusji wenus74 napisała, że obługa była niemiła – przykro mi, że zostałas tak potraktowana, sama bym się wkurzyła, a też do szczupłych nie należę i wybieranie sukni nie było dla mnie psychicznie łatwe. Ale mnie akurat w tym salonie potraktowano dobrze, wybierałam naprawde mnóstwo sukien u już byłam pewna, że obsługa się tym zmęczy – nic podobnego. W końcu na tym polega ich zadanie, moim zdaniem pani, która mi pomagała, była uprzejma i nawet jeśli ją to zmęczyło, to nie było tego po niej widac. Ale cóz, każdy ma inne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie nie polecam salonu Aspena w Wejherowo.Pani siedzi znudzona-no coz jak nie ma klientów...suknie które na necie sa w kolekcji na wyprzedaży na miejscu okazuje się ze sa już w kolekcji najnowszej i z ceny 800 robi się 2500.Takie jawne granie w chu....a. Za to polecam salon Pani Katarzyna Roszman,mega super obsługa,babeczka energiczna,szczerze doradzi co pasuje a co nie.Babeczka tez szyje suknie własnego projektu.Ja polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Passion Lublin!!! Nie polecam właścicielka która zresztą tam obsługuje jest niemiła. Na wejściu powiedziano mi że mnie nie stać na sukienkę. Żadnego doradztwa, pani patrzy z góry na każdego kto tam wejdzie. Nawet nie pozwolono mi nic zmierzyć. A suknie zamówiłam za 4000 tysiące w salonie Mariaz w Radomiu. Panie byly kompetentne. Ślub w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a słyszałyscie cos o salonie slubnym magdalena w olsztynie www.magdalena.olsztyn.pl poleca ktoś? zastanawiam sie nad kupnem sukienki w tym salonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.magdalena.olsztyn.pl/1001/suknie-slubne kupowałam tam suknie slubna i naprawde warto. panie nie sa nachalne i szczerze pomagaja :) mega zadowolona bylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salon damaris w lodzi. Kupilam tam suknie z wyprzedazy bo niestety zostawilam za malo czasu zeby zamowic a uparlam sie na suknie pronovias bo one sa po prostu cudne:-). Uprzedzam ze jest tam tylko jedna pani do obslugi wiec warto umowic sie wczesniej na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mam pytanie czy ktoras z Was kupowala suknie w salonie Josephine w Krakowie? Jesli tak, napiszcie prosze swoje odczucia. Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ze szczerego serca salon Vivien w Dabrowie Górniczej! Ślub miałam w sierpniu 2014. Miałam piękną i wygodna suknie która zamówiłam kilka miesięcy wcześniej po wcześniejszym doradzeniu przez właścicielkę ! Jest osoba bardzo kompetentna i umiejąca swietnie dopasować odpowiedni styl! Jak odbierałam była druga pani która tam pracuje ! Jej profesjonalizm jest nr1 ! Naprawdę polecam ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docnozinca1979onnpw
z Gdyni. Dopasowywałam tam suknię, którą kupiłam używaną i wszystkie dziewczyny były bardzo miłe, profesjonalnie obsługiwały nie tylko mnie, ale też inne klientki i były energiczne, a nie jak to czasem bywa: muchy w smole i z wielkiej łaski jeszcze pomogą. Jasne http://517.at/go/bQnt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelofeco1976cjgid
Nie wiem czy to jest filia tego salonu w Katowicach, niemniej jednak bardzo polecam. Obsługa bardzo miła, fachowa ale nie narzucająca się. Mają również świetną krawcową, suknia była idealnie dopasowana. Jasne http://sza.bi/fTZC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka88
Ja polecam Flossmann we Wroclawiu. Panie naprawde mile, spelnialy wszystkie moje oczekiwania. Zmienialam suknie trzy razy juz po wolaceniu zaliczki,zero nerowow, nadal bardzo mile! Oxzywsicie trzeba zabokowac czas,bo w przeciwnym razie to napewno nie beda mialy czasu porozmawiac,jak beda mialy w tym czasie inna klientke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A które salony polecacie w Sosnowcu lub w Dąbrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaa
Ja polecam salon Evita w Tychach. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona,super obsługa i ogromny wybór sukienek,nie tylko ślubnych ale także wieczorowych. Panie bardzo profesjonalnie mnie obsłużyły dobrały trafnie dodatki i przy okazji ubrały mojego narzeczonego :). Jest to naprawdę świetne rozwiązanie bo efekt końcowy był taki że wyglądaliśmy jak para z okładki magazynu ślubnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2017
Polecam salon Magdalena w Olsztynie. Ogromny wybór, panie sprzedawczynie doradzały nie uszczypliwie - mam rozmiar 52. W innych salonach, a zwłaszcza w Lalila, niby super salon ale jak weszłam widziłam krytyczny wzrok i komentarz "Musi Pani najpierw schudną" salon godny pożałowania. W Arianne Panie nie chciały mnie obsłużyć i tekst "takich wielkich sukien nie mamy". Ostatecznie wróciłam do Magdaleny. Miałam 4 przymiarki, i wyszło super. Goście zachwyceni. TYLKO w Magdalenie. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolona
Ja polecam Evita w Katowicach idealne podejście do klienta możliwość przymiarki sukni , nowe modele sukni jest możliwość szycia na miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo salonów znajdziecie na www.gdziewesele.pl :) Możecie od razu poczytać opinie etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina
i Ja polecam Evita Katowice . Suknia piękna i wygodna. Panie kompetentne i wyrozumiałe , W salonie kupiłam też dodatki do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×