Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Witkacy

sex... jak to jest??

Polecane posty

ale nie taniej, a czy lepiej?? No nie wiem Miód pitny trójniak wychodzi 5zł za 0,75l a w sklepie 15-20 zł i to nie jest trójniak:) tylko cukier z wodą i miodem sztucznym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do miodu dojdziemy jak juz z winkiem ryżowym zaczniemy :) No chyba, ze mód łatwiej sie robi i krócej a własnie top wino kiedy bedzie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za w d... j... ch... (i jeszcze parę liter z wielokropkami) podbił w nocy wszystkie topiki jakimś syfem?? nie mogłem się dokopać grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrezygnowałem z dokopywania po tym jak zobaczyłem, że jakiś kutas, skurwiały i bezmózgi stulejarz pierdolący własną matkę nawpierdalał tego spamu! :) Beż żadnych kropek!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Netto są marmurowe chińskie jaja po 3,99 za szukę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temu debilowi co zaśmiecił forume przydał by się strzał z plaskacza w potylicę żeby takie gwiazdki zobaczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten strzał to koniecznie rękawicą Ajrona :classic_cool: A wiecie, że tak mi "weszła" ta rękawica Ajrona, że raz palnąłem coś w stylu "powinienem cię wytrzaskać po pysku rękawicą Ajrona" i dopiero całkowity brak zrozumienia w oczach rozmówcy uświadomił mi, że nie wie o czym mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym polegają masońskie układy, tajne hasła, emblematy czytelne tylko dla wtajemniczonych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy, chyba powinienem zabić tego kogoś za poznanie hasła? Bo inaczej Wy mnie... tego... no... nauczycie pływać w betonowych bucikach? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za sprzedanie hasła laikowi zostaniesz zgwałcony zbiorowo przez wszystkich kafeteriuszy, oczywiście na tajnym posiedzeniu;) ale jeśli podałeś hasło nie wyjasniając, to wszystko w porządku;) To jak w "podziemnym kręgu"(fight club);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono nie zrobiłaś żadnej provokation wczoraj?? Przegrałaś życie, radzę skoczyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono atrakcyjnych kobiet to nie dotyczy- za karę NIE zostaną zgwałcone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zarżnąć tego kolesia, na razie nie zrozumiał znaczenia bezcennej informacji, którą otrzymał a doopa moja jest mi nadzwyczaj bliska :classic_cool: Dopieszczona, zrzekam się swojego stanowiska na tajnym zebraniu kafeteriuszy i nie żądam z tego tytułu żadnych ekwiwalentów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×