Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qleczka_1

Coś na obiadek, pomocy

Polecane posty

Witam, potrzebuję pomysłu na obiadek na 4 głodne osoby ;) Niestety za dużo nie ma w lodóweczce i poza nią... jest natomiast: kiełbaska, parówki, mielone, cała masa przypraw, makaroniki różnego rodzaju... Wczoraj było penne i wolałabym zaserwować coś innego niż makaron z dodatkami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihr-un-nisa
Obiadek, lodóweczka, kiełbaska, makaronik - rany boskie, ale infantylność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojejjajja
Wyskocz do sklepu kupić trochę rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była infantylna pisałabym w trochę inny sposób i w ogólne nie przejmowałabym się tym, że za chwilę zjedzie mi się rodzina na obiad. Jak nie macie nic konstruktywnego do napisania to po kiego się wysilacie, żeby takie dziecko jak ja wysyłać do sklepu po rozum. Ale skoro swoje tam dostaliście not o już nie mój problem... Widzę, że pomocnych ludzi tutaj już za grosz... wyleczcie się z chorej, sieciowej i anonimowej złośliwości. I dziękuję serdecznie za INTELIGENTNE odpowiedzi i jakże zgodne z tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =o====
zrob zapiekaneczke z makaroniku i mieska mielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mi Mała, właśnie zaczęłam kroić cebulkę właśnie na mielone :) W tej sytuacji to najlepsze rozwiązanie będzie. Jeszcze Teściowa się przyznała do posiadania ziemniaków, więc obiad się wyklaruje ;) hehe Swoją drogą - tu zawsze takie imbecyle piszą..? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==pppp=
qleczka_1 - sma jestes imbecylka.... wszystko tak spieszczasz, az sie zygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sobie rzygajcie, co mnie to obchodzi ;) Pomocni nie jesteście wcale tylko jakieś bezsensowniutkie komentarzyczki dajecie. Jakby Wam się nigdy nie zdarzyło jednego czy dwóch słóweczek zdrobnić xD hahaha Najpierw poszukajcie u siebie niedociągnięć, a nie się czepiacie innych. Zazdrośni Polacy phi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrzzyyygaaam
a ty co, Angielka, głupia cipo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieejaa
qleczka_1 - a czego niby ja mam ci zadroscic? ze masz w lodoweczce kielbaski, paroweczki, makaroniczki na obiadeczek dla rodzineczki? i co rodzineczka pozygala sie od tego twojego obiadeczka? czy tez prawila sie komplemenciki jak jestes wspaniala kuchareczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd w Was tyle agresji
Na tym forum wystarczy,że ktoś prosi o radę to o wszystko ludzie potrafią się przyczepić!!! Nawet o słownictwo !!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd w Was tyle agresji
Niech dziewczyna pisze jak chce. Chyba czytać ze zrozumieniem potraficie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×