Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan Depresja

Co dyskwalifikuje faceta w waszych oczach?

Polecane posty

Gość kalinkaczerwona
maly wacek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda...
dres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandaly i skarpetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak szacunku do swojej matki, albo siostry. uzywanie slowa "przyszlem, poszlem" nieswiezy zapach z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak zwracacie uwagę na buty? i jakie to są "fajne buty"?:P nam, facetom, czasem trudno to zrozumieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
krzywe i żółte zęby, bujne owłosienie, brudne buty, niechlujny ubiór, okulary, obgryzione i brudne pazury i wiele wiele innych rzeczy których nie chce mi się wymieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
in my life- o tak, przylaczam sie! ogladanie sie za innymi kobietami, podczas rozmowy, randki, spaceru z wlasna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wyglądu...waga poniżej 80 kg, wzrost poniżej 180cm, brzydkie zęby!, włosy dłuższe niż 6mm:O, solara:O pedalskie ciuszki, jakieś kolczyki w uszach, brwiach:O gruby brzuch od piwska z charakteru...nie wiem czy to do charakteru sie zalicza,ale palenie!, nie cierpie jak chłopak pali, chla często piwsko, przeklina co drugie słowo, jest pozerem, lanserem, inaczej zachowuje sie przy dziewczynie, a zupełnie inaczej przy kumplach, jest nie odpowiedzialny, nie ma własnego zdania, przechwala się, kłamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
brudne buty braki w uzebieniu lub prochnica dres cuchnacy oddech smierdzace skarpety osrane gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dużo mówić u faceta buty to podstawa, jak jest ubrany na luzie to musza byc ładne firmowe obuwie sportowe :P do garniaka tez musi miec buty z klasa, bron boze jakies czuby wywiniete albo jakies przedwojenne :O serio ja zwracam najpier uwage na twarz potem buty, jak buty mi sie nie podoabja to do widzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kolezanko jak to okulary??? przeciez teraz niektorzy faceci sobie "0wki" kupuja w fajnych oprawkach zeby byl lans co do okularow sie nie zgodze do butow: przede wszystkim czyste, niesmierdzace i modne :o moga byc ekstrawaganckie rzucajace sie w oczy, co wlasciwie podnosi zauwazalnosc takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bijące z dala cwaniactwo, rozczylanie się nad sobą, nie odcięta pępowina, spóźnanie!, nadgorliwość, włazidupków itp Wygląd? Różowa koszulka z napisem a la 'kiss me!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowa_potępionych20 ile masz wzrostu ksiezniczko ;) tak z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortograficzne i stylistyczne
Bledy-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×