Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sie zastanawiammm..

ile powiedziec

Polecane posty

Gość tak sie zastanawiammm..

Ide jutro na rozmowe kwalifikacyjna do pewnej firmy finansowej, w sumie to sami do mnie zadzwonili wiedzac, ze juz pracuje rozniez w innej firmie finansowej (ubezpieczenia). Tak sie zastanawiam ile mam powiedziec, jak zapytaja o zarobki.. Obecnie mam 2300 brutto (dojezdzam do innego miasta 25 km), a ewentualnie nowa praca bylaby w miejscu mojego zamieszkania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiqq
chociaz 200zl wiecej sobie zaczysz i nie pozwol zeby Cie wybili wlasnie argumentem ze to bedzie na miejscu praca skoro masz zmienic prace to musza miec lepsza oferte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deh
jeżeli sami zadzwonili to nie schodziłabym poniżej 3 000 zł a nawet 3 500 zł, ale to też zależy jak duże miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiammm..
No wlasnie, miasto jest o polowe mniejsze niz to w ktorym obecnie pracuje.. Podczas rozmowy telefonicznej zapytalam oczywiscie o wynagrodzenie czy bym na tym po prostu nie stracila, to Pani mi odpowiedziala,ze na rozmowie wszystko bedzie do ustalenia i uzgodnienia. Rozmawialam rowniez z kolezanka, ktora pracuje w moim obecnym miejscu pracy w oddziele tej wlasnie mojej przyszlej firmy i mi powiedziala,ze spokojnie moge powiedziec kwote jaka teraz zaabiam, czyli 2300 zl brutto. A wiem, czy ona ma po prostu wiecej. Gdzies wyczytalam, ze jezeli zmieniam prace i to przyszly pracodawca do mnie dzwoni, to dobym zwyczajem jest podanie kwoty o 20% wiecej niz dotychczasowej, bo ta kwota powinna zrewanzowac zmiane pracy.. I teraz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique23
luuudzieee...ja jak poszlam na rozmowe i zapytli mi sie: a ile chcialaby pani zarabiac? a ja na to DUŻO! uhm...a ile to jest dla pani duzo?? proszę pana dla mnie duzo to jest 15 tysiecy miesiecznie.to jest dla mnie duzo, a da sie tu tyle zarobic? facet wewalił gały i mowi: oczywiscie!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka dorka
monique23--- dobre dobre fajnie mu powiedziałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×