Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pomarańczowy nick koloru black

Od kiedy zaczęłam nosic krzyżyk wszystko idzie lepiej

Polecane posty

To jakis hardkor, od kiedy noszę na szyi kryżyk wszystko się układa, w pracy jest o wiele lepiej i sympatyczniej, dostałam jakiegoś dziwnego zapalu do nauki na studiach, wszystko rozumiem, chłopak który od dawna mi sie podoba zaczął mnie wyrywać no i minęły jak ręką odjął moje stany depresyjne, to poprostu szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klujacy przedmiot pozadania
chyba pojde w niedziele z palma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klujacy przedmiot pozadania
palec Swietego Wojciecha :D z a moich czasow to sie wibrator zazywalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garedesz
możesz zostać zablokowany po IP za czarny podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klujacy przedmiot pozadania
nie wiem jak z tym krzyzykiem ale na mnie tak wiosna dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrjhyhjyrjhy
co w tym dziwnego?? mi sie też trzy tygodnie temu nie chciało oczu otwierać ,a teraz wstaję skoro świt pełna zapału i energii, mam lepszy nastrój i wszysatko wygląda lepiej. wiesz dlaczego?? pomyśl.....krzyżyka nie noszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klujacy przedmiot pozadania
czy to aurosugestia czy moze nie waznie jest lepiej :) czasem warto uwierzyc w jakas glupote zeby sie lepiej zylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurab
ja słyszałam od wizjonera ze krzyżyk to znak szatana (śmierć Jezusa wygrana szatana) powinno się nosić matkę Boską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, mowie teraz tylko o tych ktorzy deklaruja ze sa wierzacy. Dziwnie jakos sa wierzacy.Niby wierza i w ogole, ale jak wydarzy sie w ich zyciu cos, co mozna nazwac pomoca boza, ingerencja, to najpierw jest : o jeju, Pan Bog mi pomogl, zachwyt i w ogole.A potem , glownie zeby nie narazic sie na osmieszenie, wycofuja sie rakiem , i : \" no moze to autosugestia, moze wiosna\" . Jesli to rzeczywiscie , moc krzyzyka, to kiepsko wypadacie z ta swoja wiara, taka co to jak ta choragiewka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO.wa teraz moja odpowiedz, ja jestem bardzo niewierzaca, znaczy byłam. Ale mam przyjaciółke która jest bardzo wierząca i ona jakoś tak mnie zainspirowała do noszenia krzyżyka i ja tak bardzo sceptycznie do tego podchodzilam ale zauwazylam ze jednak coś sie dzieje, i nadal sama nie wiem czy to krzyżyk czy autosugestia. Więc zanim zaczniesz komuś jechac że jest chorągiewką to może wczytaj sie w temat bo mi sie wydaje ze w pierwszym poście napisałam ze zaczelam nosic od 3 tygodni dopiero hehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie odnioslam do Twojej osoby, ale tez tak uogolnilam troche , wiec sie nie gniewaj, nikomu nie chce jechac :) Takie czasy, ze ludzie boja sie uwierzyc, bo to nie modne, obciach, glupota, itd. Wiara jest wiara.Jesli ktos traktuje to w kategoriach trendu, to swiadczy to tylko o nim, nie musze dodawac ze nienajlepiej:) Znow uogolniam, wiec nie bierz tego do siebie. W kazdym razie, tak sobie pomyslalam, ze jesli poczulas, w sercu ze to moze byc pomoc z gory, to pojdz za tym, porozmyslaj, poczytaj, pokombinuj:) A potem wyciagnij wnioski. Pan Bog po to dal nam wolna wole, zebysmy wlasnie szukali, zastanawiali sie. Moze teraz dal Tobie znak, zebys sie zatrzymala na chwile:) Ps. Nie jestem beretem, ani jakas nawiedzona:) Wierze poprostu. Grzesze jak wiekszosc, ale staram sie. Niejednokrotnie Bog wysluchal moich modlitw i prosb. Kiedy bylam w naprade beznadziejnych sytuacjach, gdzie wydawalo sie ze nic juz nie mozna zrobic. Wtedy tez czesto modlilam sie do sw Tadeusza Judy. I wysluchal moich prosb :) Jestem tego pewna i wierze w to calym sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klujacy przedmiot pozadania
ja jakies dwa tygodnie temu zmienilam sznurowki w glanach i tak sie do zbieglo, ze mam dobry humor :D to pewnie od tych sznurowek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klujacy przedmiot pozadania---- wiesz, to bardzo prawdopodobne, ze to te sznurowki. I jakos mnie nie dziwi , ze do szczescia i poczucia radosci tak niewiele ci trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klujacy przedmiot pozadania
no jasne...lepiej zastanawiac sie czemu czlowiek jest szczesliwy niz korzystac z tego szczesca :P czas zastanawiania sie mam juz na szczescie za soba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam historię
w pewnej wsi w Polsce kobieta chodziła w ciąży. Jej teść nie był zbytnio wierzącym człowiekiem, mieszkali razem jak to często bywa. Pewnego dnia przyszedł do domu i powiedział że ten krzyżyk mu się nie podoba na tej ścianie i nosił się z zamiarem ściągnięcia go przez jakiś czas co też wkrótce uczynił. Kilka tygodni później okazało się że dziecko jakie się urodziło w tym domu jest ślepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słyszałam historię
Ludzie nie wiedzą że krzyżyk jest nam ochroną przed żłymi mocami. Zdjęcie go lub nie noszenie może ściągać nieszczęścia. To tak, jakby zrezygnować z butów i tak iść przeż życie-daleko nie zajdziemy, poranimy sobie stopy i bedziemy się musieli leczyć z ran, a później znów jeżeli zaczniemy chodzić na boso, to tylko do pewnego momentu, aż znowu nie damy więcej rady i będziemy się zastanawiali dlaczego nam się to przytrafia. Będziemy źli na samych siebie, myśląc, że jeśli zaczniemy nosić buty, to poobcieramy sobie nogi i wogole że nie potrafimy chodzić w butach,dopoki nie oświeci nas i nie zaczniemy używać obuwia jak inni mądrzy ludzie. Tak samo jest z krzyżykiem. Jest on ochroną dla nas przed złem z którego nie zdajemy sobie sprawy. Możemy mu jednak całkowicie zaufać, ponieważ żadne zło nas nie spotka. Należy przy tym pamiętać, aby nie popadać w pychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga autorko
proponuje nosić coraz większe krzyżyki , czym większe powodzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam przed soba
medalik Matki Boskiej taki na cieżkie czasy. To dla mnie ostatnia deska ratunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako że jestem cykor a Bóg
tylko czeka i cieszy się z tego, że komuś popierdolił, więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×