Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość septim

Poznałem dziewczynę i mnie zwymyślała wulgaryzmami, bo nie jest dziewicą

Polecane posty

Gość halinka.niekiepska
Nie krytykuje tego ze chcialbys zeby byla dziewica tylko to ze uwazasz to za najwazniejsze kryterium. To tak jakbys powiedzial: chce zeby byla brunetka bo blondynki sa glupie. Bez sensu jest takie zalozenie prawda? I wlasnie twoje patrzenie na czystosc jest dla mnie na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem polega na tym
że wy po prostu macie obsesje. Dla was każda panienka ,która straciła cnote to pusta kurwa, która dawała dupy na prawo i lewo. Trzęsiecie sie, bo jako osoby bez doświadczenia zostaniecie porównani,wysmiani i odesłani do kąta. I urabiacie do tego wielką ideologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawik, autor skrobną marną prowokacje a wy tu filozoficzne wywody piszecie :D chyba, że Ty sam napisałeś sobie temat do dyskusji hehehe jak tak popracuj trochę nad wiarygodnością :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reality show
A ja moge być z prawiczkiem,ale ma mieć doktorat ciemne włosy,ciemne oczy, kasę i duzego kutasa ,jeśli na takiego nie trafie bede sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdyktowo
a co lepsza - tacy mezczyzni sami oczekuja dziewictwa, ale sami np do impotencji sie nie przyznadza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka.niekiepska
Niniejszym uwazam ten bzdurny temat za zamkniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramka z obrazka
głupia ona głupi on, prawie sie dobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie krytykuje tego ze chcialbys zeby byla dziewica tylko to ze uwazasz to za najwazniejsze kryterium. To tak jakbys powiedzial: chce zeby byla brunetka bo blondynki sa glupie. Bez sensu jest takie zalozenie prawda? I wlasnie twoje patrzenie na czystosc jest dla mnie na podobnym poziomie." Nie najważniejsze ale równorzędne. Tak samo, jak nie chcę paszteta na partnerkę, tak samo nie chcę niedziewicy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramka z obrazka
i jedna wycieraczka zwana wygranym chłopcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marIena wytrych
Wygrany chłopiec to prawiczek z batem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to zdrowe
"nie chcę niedziewicy. " "ja nie wymagam dziewictwa," :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ten temat to nie prowokacja, to też mam zdanie. Dziewczyna zwyzywała chłopaka, bo on przyjechał do niej, żeby na czczo jej wszystko powiedzieć 😡 A ilu woli napisać maila, na gg wiadomość, lub w ogóle się nie odzywać 😠 Przecież nie chodził z nią 😠 Jak się ta kobieta zachowuje, a niby wielce studia robi (taka mądra), co taki dobry interes się jej wywinął :D Prawiczek był gorszy bo nie chciał takiej wredoty, bez przesady....... A może specjalnie to zrobił, żeby sprawdzić jak zareaguje :classic_cool: Tak samo by zrobił na jego miejscu, chyba ,że dziewczyna by się tłumaczyła, że zrobiła to z miłości, a ktoś ją oszukał :p Po prostu pojechała z grubej rury i kto by taką chciał ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to zdrowe
parowko ?:O wole byc Kielbasa rzeczywiscie, jakos ostatnio sie namnozylo tych pseudoprawiczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to zdrowe
Nie, Serdelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikos
Pełno teraz używanych szmat Może szukasz w niewlaściwej grupie wiekowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to zdrowe
Ano mozna, prawda PzW? ;) Nic zdroznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to zdrowe
i co to daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok... szanuję zdanie innych, jestem tolerancyjna, sama jestem dziewicą, jasne można wymagać od innych żeby była dziewicą/prawiczkiem, to wolny kraj i w ogóle, ale do licha! może warto by było się zainteresować tym aspektem na początku znajomości, ustalić tę kwestię, zaznaczyć czego się szuka. a nie po paru spotkaniach, rozmowach kiedy człowiek zaczyna się angażować nagle wyskakiwać z czymś takim! ludzie! trochę kultury i szczerości od samego początku, zrobiłeś tej dziewczynie świństwo, trzeba było na początku zainteresować się tym co dla Ciebie ważne, owszem dziewoja zareagowała zbyt agresywnie, ale nie zagrałeś fair, pewnie myśli że się nią bawiłeś przez ostatni czas, niepotrzebnie nadziei narobiłeś :/ postąpiłeś nie w porządku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
Ja rozumiem twoje powody, cenisz sobie takie a nie inne cechy u kobiety. wolny kraj, masz prawo. Ale u diabla po jaką cholerę już po ustaleniu faktu że dziewicą nie jest, jechałeś do niej w nocy i powiedziałeś jej prosto w twarz, że nie jesteś zainteresowany... Tak sobie myślę, że nie do końca na żywo przypadła ci do gustu. Gdyby ci sie spodobała pisałbyś inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - nie wypada bo niektórzy sami zdają sobie sprawę z absurdalności takiego kryterium, tylko nie moga sie powstrzymać :D Prawiczek - cholera, pogubiłem sie i nie wiem czy Ty to Ty, za dużo Was się plącze - przestań z tymi dziewicami! :) One wcale nie są takie super jak sie wydaje :O Po latach doświadczeń mogę stwierdzić, że nie chciałbym dziewicy. Można przyjąć, że dla mnie byłoby to dość ważne kryterium przy wyborze partnerki. Na szczęście nie muszę już wybierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek, bolesne to jest wyrywanie dolnej ósemki bez znieczulenia :classic_cool: Po co interesujesz się przeszłością swojej partnerki? Jeśli już to owszem, może a nawet powinno Cie interesować, czy nie ma dzieci (kwestie finansowe), czy nie jest ścigana przez policję/sądy/prokuraturę, czy nie ma kredytu na 16 mln USD, czy nie jest śmiertelnie chora. Czyli sprawy, które mają wpływ na jej przyszłość. A danie doopy nie ma wpływu - o ile nie jest właśnie w ciąży :classic_cool: Ale wystarczy odczekać 9 miesięcy (tak, wiem, że mniej, żeby bylo widać) i masz jasność sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wali co kobieta robi i z kim ,tylko żebym ja nie trafił na taką co robi to z byle kim ;) Miała kilku partnerów OK - jeśli myślała, że to miłość.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×