Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość septim

Poznałem dziewczynę i mnie zwymyślała wulgaryzmami, bo nie jest dziewicą

Polecane posty

Z ciekawości - dlaczego właściwie szukacie dziewicy? Tylko Prawiczek uczciwie przyznał że nie chce porównywania z doświadczonymi. I to jedyny powód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig " Z ciekawości - dlaczego właściwie szukacie dziewicy? Tylko Prawiczek uczciwie przyznał że nie chce porównywania z doświadczonymi. I to jedyny powód ? " Ja nie szukam dziewicy, ale jakby była byłoby fajnie :classic_cool: Odpowiadając dlaczego dziewica byłaby lepsza - prosta sprawa : - nie robiła tego z byle kim - nie szuka przygód, zależy jej na trwałym związku - kobiety na kafeterii wmawiają, że prawiczek do niczego się nie nadaje - ciągle mówią o seksie - niektóre kobiety na forum boją się wypominania im przeszłości I jeszcze trochę bym powiedział, ale tyle powinno starczyć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... pytam bo miałem jakoś tak szczęście tylko do niedziewic. Żonę mam też niedziewicę i jest od kilkunastu lat najlepszą żoną pod słońcem. Nie boicie się np, że za jakiś czas zechce sprawdzić z ciekawości jak to jest z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbig " hm... pytam bo miałem jakoś tak szczęście tylko do niedziewic. Żonę mam też niedziewicę i jest od kilkunastu lat najlepszą żoną pod słońcem. Nie boicie się np, że za jakiś czas zechce sprawdzić z ciekawości jak to jest z innym? " Sprawdzają tylko ci co im źle :p Czują się niekochani i niedoceniani............ Ale czy oni kiedyś pomyślą, że może trafią na kogoś takiego lepszego, ale ten ktoś może ich traktować jako zabawkę, bo też szuka i co im da znalezienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppppppppupupupupuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczku no co Ty ;) Przecież ja też kiedyś straciłem prawictwo. Z niedziewicą (chyba) bo nie pytałem choć \"wszystko\" na to wskazywało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppppppupppupppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septim
na szczęśćie chociaż faceci na tym forum mają mózg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek z konina
Ato tak w ogóle to wiecie jak poznać kobietę z przebiegiem? Po pierwsze rozciągniete wargi mniejsze, po drugie one ciemnieją, oraz po trzecie najgorsze stadium to rozklekotana rura wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śmieszny temat:) Według mnie dziewczyna na pytanie czy jest dziewicą powinna odpisać, że to nie jego sprawa. Wtedy on by jej napisał, ze szuka tylko dziewicy i byłoby po sprawie. Totalną głupotą z jego strony było jechanie w nocy pod jej blok, a jeszcze większą głupotą z jej strony było spotkanie się z nim o tak późnej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak muzułmanko żałosna
pomódl się do Mahometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewictwo ma ogromne znaczenie, dla każdego normalnego mężczyzny. Jeżeli nie ma, to jest to obleśnym skundlowaceniem. Nie łudźcie się! Jak ktoś mówi, że przeszłość seksualna kobiety nie ma dla niego takiego wielkiego znaczenia, że to tylko błona, to można być pewnym, że jest to dowód na obleśność jego serca i brak prawdziwego szacunku do niej i siebie samego. Osoby, które dziewictwo sprowadzają do kwestii błony, poniżają godność kobiety i nie mają pojęcia o jedności, czystości i świętości małżeńskiej. Choć wiele kobiet oczywiście same się wyzbyło tej godności i nigdy tego nie pojmą. Doświadczenie seksu zawsze i na zawsze staje się częścią duszy i serca człowieka. Tu nie chodzi o strach przed byciem porównywanym do innego (żałosne argumenty niektórych). Nieodłączną częścią na zawsze takiej kobiety 'po kimś ' jest ten inny - jego dotyk, jego ciało i to co robił z jej ciałem, w szczególności miedzy jej nogami oraz to, co ona robiła jemu. Zawsze to będzie w takim związku częścią ich życia i współżycia przez to, że będzie w jej umyśle, sercu i duszy. Tego się już nie odrzuci od siebie przez żadną pokutę i żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pominę te wszystkie pierdy i zapytam - czy nie bocie się, że jeśli kobieta jest dziewicą i jest już zaawansowana wiekiem - to po prostu jest sztywna jak kłoda i nie ma w ogóle potrzeb seksualnych? życzę powodzenia z takimi! ale to wasz wybór, debile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że masz prawo mieć takie preferencje. Każdy z nas je ma. Jedni chcą do związku osoby młodsze od siebie, kobiety np. [pragną mężczyznę wyższego od siebie itp. Każdy na Ciebie najeżdża, ale co do czego też ma wymagania względem partnera/ partnerki. Myślę, że w grę wchodzi też zazdrość, że on/ ona kogoś mieli, a ja jestem czysty/ czysta. Takie myślenie prowadzi do zdrady, bo ciekawość i chęć " zemsty" bierze górę. Nawet nie chodzi o jakieś porównywanie z poprzednim partnerem tylko o to, że ktoś przed nami był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne jest
ze prawiczek pragnie dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu zaraz wyzywacie niedziewice od dziwek? wiekszosc uprawiala seks nie z byle kim, tylko z facetami, ktore kochaly, z ktorymi byly w zwiazku, ale im nie wyszlo, niekoniecznie z winy jej czy jego, po prostu tak wyszlo, takie jest zycie.Czy gdybyscie zerwali, ale zalozmy ze wczesniej z toba stracila dziewictwo to ona juz jest zuzytym towarem i d****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dziffka jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×