Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1111aaaaaaa

Dziecko 9 miesięcy, jak ubrać na spacer??

Polecane posty

Gość 1111aaaaaaa

Dziś taka łądna pogoda. Nie wiem jak ubrać swojego małego łobuziaka. Może być tak: rajstopki, skarpetki, ogrodniczki, body na krótki rekaw, bluzeczka na długi rękaw, sweterek czapeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYLKO NIE RAJSTOPKI
nie rajstopki kobieto od paru dni krazy ten temat jak ubrac dziecko i wszystkie chca ubierac dzieciom pod spodnie rajstopy LITOSCIIII dajcie skorze dziecka oddychac!!!!!!! temperatura juz dawno przekroczyla 0 stopni i jak nie zauwazylyscie jeszcze, to jest grubo ponad 10!!!!!!! rajstopki powinno sie ubierac maksymalnie do plus 5 stopni!!!!!! chyba ze chcecie, aby dzieci mialy pozniej problemy z zylakami itp.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
No wlasnie tez mama ten problem z 8 miesieczniakiem.Jestem z wroclawia, pogoda super. Mysle ze moze body krotki rekaw, bluzka dlugi rekaw, spodnie dresowe(lub grubsze, niewiem??) i skarpetki. No i w razie czego bluze jeszcze na zas do wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111aaaaaaa
Tylko moje dziecko nie będzie siedziało w wózku, tylko będę nosić na rękach. Spodnie się podwiną i gołą nogę będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
mi tez sie wydaje ze rajstopki sa bedne. tobie by bylo goraco, prawda??? dziecko odczowa podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
SIMBA, tzn co?????///?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad 20 stopni w słońcu
a te bedą ubierać dziecko jak na syberyjski mróz.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy zeście poszalały
w cieniu jest juz prawie 20 st. a wy chcecie tak grubo ubierać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
no ja wiem jak ale chce wiedziec jak wy ubieracie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak co napsza
że ubierają kozuszki to ty też ubierzesz zeby nie być gorszą?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak ci napiszą
miało być:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
no pewnie, dlatego pytam.jeszcze korzuszka nie schowalam w torby, tak wiec jak i wy ubierecir to i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrrrka
UBIERZECIE mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja7878
ja swojego 6 tygodniowego synka ubieram krótkie body , bluzeczka cienka i bluza , spiochy takie do polowy i spodenki cienkie i czapeczka taka pilotka wydaje mi sie ze starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 7msc, rano ubrana była w śpiocha bluzę i spodenki, na głowie chusteczko opaska. Po drzemce pojedziemy chyba nad wodę koło lasu pospacerować to będzie body krótki rękaw i cienka bluza, spodnie od dresiku, skarpetki i na głowie opaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dzieciaczka 9miesiecznego i wczoraj ubrałam go na spacerek w dresik i cienką czapeczkę a pod dresikiem u góry body z długim rekawem i na to krótki rekaw koszulka, a na dole rajstopki, nie wiem skąd tu takie oburzenie, że rajstopy dziecku zakładamy, może i było wczoraj ciepło, ale był wiatr ogromny, do tego jak biore małego na rece lub sadzam na kolanach to spodenki podciągają się do góry i całe łydeczki są na wierzchu. Jak byliśmy na sloneczku to zdjęłam mu bluzę i dzieciak był w cieniutkim body i równie cienkiej koszulce, plecki miał chłodne, takie akurat. ogólnie jestem zdania, że najlepiej jest ubierac \"na cebulke\" -zawsze można czegoś się pozbyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym chciałam jeszcze dodac, że teraz jest naprawde zdradliwa pogoda, ja sama ciut przesadziłam i mnie przewiało - teraz mam chore zatoki, tak więc nie ma co szalec a na krótki rękawek jeszcze przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne z was matki
same założcie sobie grube rajstopy ( takie jakie dzieciom zakladacie ) i na to spodnie w taka piekna pogode gdzie w cieniu jest około 20 st ( a w sloncu wielki upal ) - gwarantuje wam ze sie ugotujecie . a myslicie ze 9 miesieczny niemowlak nie zgrzeje sie ? zalozcie dziecku dłuzsze skatpety lub podkolanowki jesli boicie sie ze podwina sie mu spodnie i zmarzna nozki . lepiej zeby dziecku bylo ciut chlodniej niz jak by mialo sie zgrzac . a od przegrzania to krotka droga do przeziebienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ubralam tak..............
bluzke z dlugim rakawiem , wiosenna kurteczke , rajstopki , spodniczke , cienka bawelnina czapeczke i buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ubralam tak..............
ale gdybym miala dziecku zalozyc spodenki to pod spod zalozylabym podkolanowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simba-skad ty sie urwalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simba-skad ty sie urwalas
Nie czytaj tematu jak uwazasz ze nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simba-skad ty sie urwalas
Jak to skad? Z sekty czarownic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz qrva a do tej pory jak ubieralas dziecko? czy moze masz je od wczoraj?? Simba ma racje..to pytanie jest beznadziejne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedmiomiesięczną córkę ubrałam na czuja.Cienkie rajstopy, szmaciane butki letnie, sukienka a pod spodem bodziak. Na głowę lekka czapeczka dla ochrony przed słońcem. Do torby poszła bluza, kurtka, cieplejsza czapka i koc, bo raz, że taka pogoda jest zdradliwa - dwa, że wybywaliśmy na cały dzień a trzy, że nad jezioro, gdzie mogło być chłodniej.No i było upalnie. Przy grillu była już tylko w samym bodziaku, słońce liznęło trochę buźkę i nóżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×