Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiangirl

Niepojęty brak seksu

Polecane posty

Witam, Mam pewien problem z chłopakiem... Oboje mamy po 19 lat. Jesteśmy ze sobą od 4 miesięcy - ja nie jestem już dziewicą, on nadal jest prawiczkiem. Do rzeczy - od ponad miesiąca stale rozbiera mnie do naga, pieści, całuje, zachwyca się... i nic więcej! Zupełnie nie pojmuję sensu tego działania. Podjudza siebie i mnie niepotrzebnie - nawet potem skarży się na bóle jąder. Gdy zachęcam go do seksu, on za każdym razem szuka wymówek. Co jedna to śmieszniejsza, np: \\\"Możesz przecież zajść w ciążę, żadne zabezpieczenie nie pomoże\\\". Mam tego serdecznie dość, ponieważ mam swoje potrzeby i sfera ta jest dla mnie bardzo ważna. Jaki może racjonalny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może za długo
był ministrantem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
hehhe, dobre z tym ministrantem:D:D :D:D mysle ze twoj chlopak nie jest gotowy na stosunek i jego obawy o ciaze wcale nei sa takei lupie:O wszystko sie moze zdazyc podczas sexu..... i chlopak widac ze odpowiedzialny, takiego ze swieca szukac w tych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
boi sie Teraz duzo malolat chce zlapac faceta na dziecko:( Ten strach go paralizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeeeeeeeeeeeeeeee
ma problemy ze wzwodem i się wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi ;) Wiadomo oczywiscie, ze zadne zabezpieczenie nie daje 100% pewności, lecz opcja \"fifty fifty\" jest mocno przesadzona. Nie ma problemów ze wzwodem, ani na pewno nie podejrzewa, że chcę złapać go na dziecko; wręcz przeciwnie - to on boi się mnie stracić i mówi o przyszłości. Z reguły też to facet jest inicjatorem. A jego postępowanie jest dla mnie nie lada zagadką - rozpala się do czerwoności, powstrzymuje, a potem skarży na ból... Coś tu nie halo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wowwow
a ty na co czekasz??? zdejmuj mu gacie i pałę do gęby to zobaczysz jak mu gały wyjdą.. bęąc prawiczkiem poprostu się wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób jak wowwow radzi :D Tylko go nie przestrasz. Zachęć, niech podchwyci i sam cię weźmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwny typ
j.w... nie wyobrazam sobie akcji, gdzie laska chce sie pierdolic a chlopak za kazdym razem odmawia:) moze jest gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem go bo sam tak kiedyś robiłem i wcale się nie zdziwie jak w końcu przestanie to w ogóle robic. Wydaje mi się że panicznie boi się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwny typ>>to facet już nie może odmawiac seksu ale Kobieta już tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×