Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greq

Delikatni mezczyzni

Polecane posty

co o takich sadzicie? jakie macie doswiadczenia? czy sa dobrymi partnerami? czy raczej na dluzsza mete sie nie sprawdzaja? czy zaspokajaja was w łozku? czy da sie z kims takim stworzyc udany zwiazek,czy raczej brak tego testosteronu jest zbyt uciazliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurwa odpowiadac na forum jestescie to łaski nie robicie jak sie w temat wpiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłoby się dac, ale wtedy dziewczyna by musiała byc twardsza, bo dwie laski w zwiazku to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze zadna takiego delikatnego nie spotkala i nie potrafi powiedziec nic konstruktywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie przesadzasz to jest ok. Delikatnosc jest ok w pewnych kwestiach a w innych jest dziwna i nie na miejscu u faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydkim, niskim, nudnym, nieśmiałym, głupim, nieciekawym, nieatrakcyjnym, nie umiśćnionym, nie mającym prawa jazdy, niezatrudnionym, nie mającym nigdy dziewczyny , nie tańczącym, nie imprezującym, nie mająctym przyjaciół, nie chodzącym nigdy z dziewczyną za rękę, nie mającym planów prawiczkom żadna nie da szansy? to smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
a mi się właśnie to podoba, taka tajemniczośc melancholia, nie cierpię takich cwaniaków. to jest w oczach ale fajnie jak idzie z siła charakteru, tylko taki łagodny silny facet mi się podoba, nie wiem czy kumacie o co chodzi :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kolejny kretyn :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy lagodny silny facet? ja umiem na przyklad odkrecic słoik dzemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to zeby wiedziec kiedy byc twardym. Jak sie ma IQ wieksze niz betoniarka to nie jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
chodziło mi o siłe psychiczną, człowiek znający swoja wartość nie musi cwaniakować i udawać głupka, akceptuje siebie i jest dobrym człowiekiem nie chodzi mi o tym miska pakera bo wole tych chudych, nieprzypakowanych i inteligentnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marIena wytrych
greq--bey zajebiście sie Was czyta.Proponuje założyć jakiś kabaret o nazwie''delikatni faceci'' :P ps nie lubie delikatnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rzeczach ktore sa Twoimi zasadami i wtedy kiedy kobieta probuje uzyskac za duzy wplyw na Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj dobrze, a nóż znajdziesz. Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to nie musisz nic pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie cwaniakuje ale co z tego trzeba takiego poudawac zeby jakas na ciebie zwrocila uwage kto zwroci uwage na cichego, spokojnego, niesmialego? nawet wiatr przemknie i nie zauwazy taki nie jest dobrym materialem na partnera na wsplne ciezkie zycie i to mnie martwi,bo wiem ze sie juz nie zmiene.no chyba ze pomoze mi w tym kobieta ale ktora by chciala przez cos takiego przechodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg, inteligentna kobieta CIe znajdzie, ale na forum to takiej raczej nie uswiadczysz :) I nie trzeba za bardzo "kozaczyc"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Mój facet był cichy i nieśmiały:) Na pierwszym spotkaniu bał się mnioe dotknąć:D:D:D Jesteśmy razem juz 3 lata i kocham go najmocniej na świecie, bardzo się zmienił przez te 3 lata, ale ja zawsze powtarzam, że to on jest ta lepszą połówką w tym związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi czy taka mnie znajdzie a czy pozostanie przy takim osobniku na dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greq, wybacz za przeinaczenie nicka. Mala mi, ceni sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego ty chcialas od cichego na pierwszym spotkaniu? ostrego biczowania po tyłku? cicha woda brzegi rwie ale bez przesady tez bym chcial taka spotkac i byc z nia juz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostanie, jak liczysz na zwiazki tak 1 na 1 miesiac to mozesz sie przeliczyc, ale jak mierzysz wyzej to uda sie. Wytrzyma, no i bedzie Bogu dziekowac ze tego typu faceta a nie napakowanego dyskotekowego jełopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
To,że facet jest czuły, wrażliwy, potrafi cię przytulić i powiedzieć, że tęsknił nie znaczy, że jest za przeproszeniem "ciotą":) Trzeba potrafić się dostosować do siebie, on ceni u mnie moje zakręcenie, a ja w nim spokój i opanowanie:) I tak brniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×