Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greq

Delikatni mezczyzni

Polecane posty

Gość omnomnomnomnom
Jak chcesz zamoczyc to zrob to co ja gdy bylem prawiczkiem ^^ Znajdz sobie tajke one uwielbiaja polakow (ich faceci maja pyrtki 8 cm , zero miesnia przewaznie i do psiej kupy niepodobni) ... Tylko musza byc z zagranicy bo te mieszkajace w Polsce maja zbyt wielu adoratorow i to ty masz sprawiac wrazenie nie osiagalnego a nie one wiec warto sie potrudzic i sprowadzic sobie zwykla albo taka ze zlotego trojkata. Ich to nawet bajerowac nie musisz, same przyjda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Mi skad mniej wiecej jestes? Jak mozesz to odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli powinienem sobie poszukac jakiejs zakreconej co by sie uzupelniac? czy raczej z cicha tez bylaby szansa? powiem szcerze ze wole te spokojniejsze nie licze na szybkie zwiazki ale jak jednoczesnie taka przy sobie dluzej utrzymac.byciem soba? to dla mnie niewytlumaczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Pytać można zawsze:)Na północ od stolicy:):) A pomarańczowy kolega niech nie genaralizuje i nie mierzy wszystkich jedną miarą:):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdziesz cicha i spokojna to sie pewnie psychicznie zameczycie, a Mala Mi, pytalem bo pisalas jak moja kobieta i sie zaczalem zastanawiac :) ale ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
greq...podobno najlepiej nie szukać:) wiem, że to takie utarte gadanie, ale znajdzie się sama;) w ogóle ciężko doradzać na takie tematy:) ja nie szukałam...sam się znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Bey...jeżeli masz na imię Tomek to zacznę podejrzewać, że mój facet wieczorami siedzi na kafe:D :D widzę, że nie tylko ja mam taki "światopogląd":) Twoja kobitka to potwierdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
To był przypadek:) na urodzinach mojego kuzyna usiadł przy mnie:):) i taak zaczęliśmy znajomość:D:D...ale romantyczne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulzylo mi, to nie ja :) Szczescie... Normalni ludzie sie znajda zawsze. Tylko trzeba byc kurat wtedy wolnym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie niezle rozwiazanie :) Ale do dupy jak bedziesz mial 40 lat i nic oprocz kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam tacy cieplutcy , cisi ,wrazliwi faceci sa wspaniali . Kiedys wolalam zakreconych i szalonych jak ja ale teraz wiem ze 2 temperamenty to mieszaknka wybuchowa wiec jak spotkalam taka ciote czy cipe jak Wy to mowicie to zaczelam to doceniac . a jezeli chodzi o seks to hmm... z Nim tego nie doswiadczylam 😭 ale nie powiem poczatek zapowiadal interesujace zycie seksulane , jednym slowem cicha woda brzegi rwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne usiadl bo zmeczyl sie od ciaglego podpierania scian ja nie jestem z tych chodzacych po burdelach wiec nastolatki za kase czy tajki odpadaja jedna wystarczy.co najwyzej bede mogl ja zdradzic z wlasna reka. jakis romantyczny jestem.marzy mi sie dobra i kochajaca.kompletnie nie pasuje do modelu ''prawdziwego polaka''.i wez tu sie nie potnij;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Ale ja "trybu" żona też jeszcze nie planuję...za młoda jestem:) dobrze jest jak jest:):) Nie wszystkim kobietom imponuje grubość portfela(choć się przydaje..na waciki:) i rozmiar....bicepsa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greq daj spokoj, nie rozczulaj sie za bardzo bo to juz nie jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze nie przeszkadzaloby mi to ze miala przede mna partnerow/a.przynajmniej bylaby doswiadczona i z milosci potrafilaby wiecej zrobic niz bym oczekiwał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, kobiety... Grubosc portfela ma znaczenie :) Co tu ukrywac, takie genetyczne, nie ma co sie oszukiwac, jesli jeszcze nie teraz to przed slubem i stalym zycie na pewno bedzie mial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa qreg juz Cie kojarze :D dodam jeszczed ze takowi faceci sa tacy mm... przytulasni i wogole cacy cacy ze jak sie widzi takowego to chcialoby sie zamilowac na smierc hehe ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale tez bez przesady :) Cholera... Teraz sie wszystkie kobiety rzuca na takich facetow i nie obedzie sie bez selekscji...... Kobieta musi zmadrzec i dojrzec do takiego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
greq nie panikuj:) takich facetów jak Ty docenia się z czasem:) Jak myślisz jak długo kobieta wytrzyma z facetem który codziennie opowiada jej ile to dzis podniósł ciężarów i jakie brał odżywki??:) To, że ktoś jest cichy i spokojny nie znaczy, że nie poradzi sobie w życiu: mój facet naprawi mi samochód( przy okazji śmiejąc się, że płynu do spryskiwaczy nie wlewa się do pojemnika na ten do hamulców :D...blondi totalna:D ), naprawi każdy sprzęt w domu...z nim się czuję bezpieczna:):):)...ale Mu słodzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bey po czesci zgadzam sie z toba ze kasa jest potrzena ale nie przesadzajmy , nigdy nie odrzucilabym faceta ktory nie zarabia koksow , oczywiscie jezeli bym go kochala . Poporstu uwazam ze kobieta zarowno jak i facet powinni utrzymywac swoj dom . a jezeli facet jest malo ambitny i leniwy to starac sie go jakos zmotywowac do dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale do d**y jak bedziesz mial 40 lat i nic oprocz kasy\" a myślisz, że 40 latek z kasa i pozycją... bo w końcu jakoś kasę zdobył... jak jeszcze o siebie dba, na co kasa pomaga, ma problemy ze znalezieniem zakochanej w nim kobiety? :D 🖐️ więc zarabiaj :P \"Nie wszystkim kobietom imponuje grubość portfela(choć się przydaje..na waciki i rozmiar....bicepsa\" wszyskim bo to jest wdrukowane tak w ludzi że siętego nei pozbędziesz nawet sobie sprawy nie zdajesz, że tak oceniasz ale oceniasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozesz mnie kojarzyc jak tu raptem kilka tematow zalozylem? nagich zdjec swego penisa ci nie wysylalem chyba grubosc portfela ma znaczenia i to mnie martwi.ze ona bedzie wiecej zarabiac i dorownaj teraz takiej.milosc jest slepa ale do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja niestety zlota raczka nie jestem.dupa wolowa nie facet;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
A podobna każda potwora znajdzie swojego amatora:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
W obecnej chwili to ja zarabiam więcej w tym związku i jeszcze waciki sama sobie kupuję:):) na pewno w jakimś tam procencie kasa się liczy, ale nie jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×