Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greq

Delikatni mezczyzni

Polecane posty

Kasa jest wazna, bo jesli facet nie umie zrabiac i byc samowystarczalny to swiadczy o jego charakterze, to ze nie umie czegos naprawic tez. Chocby nawet kranu zeputego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Brzydki...to Ci się udało:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ma troche wiecej zycia doe mnie co by za nudno nie było w koncu to kobiety lubia sie ciagle smiac i tanczyc i takie tam pojebane akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to greq gdzies Ty sie uchowal. Chyba ze masz 18 lat i masz plan jeszcze sie nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Brzydki...ja się już dziś śmieję, że na macierzyński to on idzie, bo mi się bardziej będzie opłacało wrocić do pracy:D...w przyszłości:) Wiesz narazie może mi to nie przeszkadza, bo On jeszcze studiuje i za taką prawdziwą pracą dopiero się rozgląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bo od tegpo sa hydraulicy wiec na co mi to wiedziec.nie jestem typowy polakiem i wiem ze w ty najwiekszy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po studiach to on skonczy na magazynie w biedronce i dopiero bedziesz sie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Może byc i tak, nigdy nic nie wiadomo...ale podobno prawdziwa miłość zniesie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po studiach ma sie wiecej opcji niz po technikum i mozna wiecej kombinowac... A od wkrecenia zarowki masz elektryka. Cholera no... Facet juz nawet minimalnie cos powinien umiec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym w to wierzyc oraz w to ze to kobieta nie odejdzie w takiej sytuacji pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo, gotowanie jest fajne, no to juz nie musisz byc mechanikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Zawsze coś...przez żołądek do serca:) a jak to jest z tymi kobietami??Jak Ci się jakaś spodoba, to potrafisz podejść i pogadać??:) Spytam tak: jakie masz doświadczenie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Kilka osób cierpiących na bezsenność;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie spogladam bo i tak wiem ze nie patrza wiec o doswiadzceniu w podrywaniu nawet nie ma mowy. wiec nie wiem jak mam kogos sobie znalezc.musi na mnie doslownie wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Hmmmm...kobiet się podobno nie pyta, ale faceta chyba można:)...ile masz lat??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Nienawidzę doradzać w takich kwestiach:) Przecież nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy spotka sie kogoś sensownego....co Ci będę pisać, żebyś chodził po imprezach itp....na to nie ma recepty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche za dlugo, musisz cos zmienic jesli jeszcze nie znalezles nikgos z kim chcialbyc zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zeby tylko dobre poduszki miała" buahaha az sie pobeczalam ze smiechu :D :D:D:D:D:D:D Facet ktory umie gotowac to duzy plus , zawsze mwilam ze moj maz musi umiec i lubic gotowac bom sama nie lubie :O A gwozdzie wbijac , skrecic cos , naprawic czy nawet pomalowac sciany to sama umiem , chlop jest mi potrzebny do zuplenie czegos innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greg szukaj wsrod tych , ktorzy maja podobne zainteresowania do Ciebie. Jak lubisz rowery , dolacz do klubu takiego w miescie. Jak lubisz turystyke, dolacz do klubu turystyki i tam moze kogos poznasz. Zapisz sie na jakies dodatkowe rzeczy w swoim zyciu, ale takie ktore Cie interesuja. Jak lubisz gotowac - kurs gotowania - tam pelno kobiet zazwyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×