Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greq

Delikatni mezczyzni

Polecane posty

Fakt faktem, facet ma pare innych zadan w zwiazku ale rczey nieoczywiscte sa podejrzewam najwazniejsze :) Seks itp jesli jest nieudany to trzeba zmienic :) Dobrze ze na to uwage zwrocilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Czasami całe życie szuka się drugiej połówki...tak na pocieszenie:D Ale to co z Toba nie tak?? Jak kobieta podchodzi to uciekasz??Boisz się??:) Czy jak??Bo przez te 27 lat to już chyba z niejedą przedstawicielką płci pięknej miałeś do czynienia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks to podstawa udanego zwiazku , jezeli ktoras ze stron nie jest zadowolona to predziej czy pozniej zwiazek sie rozpadnie . Na krotka mete mozna jakos to zniesc ale na dluzsza? nie wydaje mi sie :) Zreszta po co ja to pisze skoro Wy to wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Bo zaraz spadnę z krzesła:D ale sam masz pretensje, że kobiety nie zwracaja uwagi na tych delikatnych facetów, a sam nie zwracasz uwagi na kobiety bez "poduszek":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czulbym sie dobrze sam wsrod tylu kobiet na kursie gotowania.wogole nie czuje sie dobrze w towarzystwie kobiet.denerwuja mnie.nie wiem czemu facet ma byc od jednego i takie mi sie podejscie podoba its only mexx.gwozdzie odstawmy na bok. zajmijmy sie czyms przyjemniejszym oczywiscie jesli mamy to samo na mysli, bo ja o kasie nie mowie;p zadne pocieszenie czekac na kogos cale zycie.poczekam jeszcze do 30-tki czesc.szkoda czasu nerwow na cos co ma nigdy sie nie zdarzyc.mam nadzieje wtedy sie ze tak powiem wylaczyc ze spoleczenstwa i zyc swoim zyciem az do konca swych dni i prawda ze mialem do czynienia w swym zyciu z niejedna przedstawicielka plci pieknej.szkoda ze to byly tylko obrazki i filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady.moze miec B choc nie wiem co bym zrobil z tzw.guziczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym podejsciem to sie mozesz nie doczekac przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On przeciez zartowal z poduszkami, zeby miala czym wyladowac jak bedzie wpadac . :D Greg badz facet nie baba. Wyjdz na ulice powiedz czesc, pojdziemy na kawe. Ale zrob to . Moze kilka powie nie, ale moze jedna powie tak,albo wiecej. Zacznij cos robic chlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
O matko...facet weź się w garść!! Tak jak o facecie nie świadczy jego rozmiar bicepsa:) tak o kobiecie jej "guziczki" :):) z takim podejsciem będziesz szukał i szukał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja w sumie nie szukam przeciez temat jest o czyms innym o mnie sie nie martwcie.mi wystarcza reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Weź się ogarnij chopie:) Bądź facet a nie ciapa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz nie zmienie zreszta to jak powiedziec do osoby bedacej w depresji-wez sie w garsc uwazaj by ta osoba ciebie posluchala.zebys sie nie przeliczyla tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Aj tam....:) śmigam spać, bo rano trzeba na waciki zarabiać:):) a delikatni faceci są najlepsi...we wszystkim:) dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jest meskie podejscie, trztmaj sie tego tonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Mi_
Do zobaczenia...kiedys tam:) greq nie poddawaj się...nie znasz dnia ani godziny:) uwierz w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny gdy was greq zaliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymaj:D wiesz co najbardziej zdoby serca kobiet??( tak na odejście mnie natchnęło :D )....poczucie humoru:) z tym zdobędziesz każdą:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby tak było to komicy mieliby wieksze branie niz gwiazdy rocka zycie to nie bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×