Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hbfkkk

Co z pieczarek???

Polecane posty

Gość hbfkkk

Mam całą paczkę pieczarek i muszę z nich coś zrobić bo w końcu się zepsują. Sos pieczarkowy odpada bo już się przejedliśmy, zupą tak samo. Mielone z pieczarkami były wczoraj a pizzy też nie zrobię bo nie mam piekarnika :( Już nie mam pomysłu co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploki13
zrob krokiety...farsz: smazone pieczarki starte, pokrojony por, starty zolty ser...(pieczarki i por podsmazone) mozesz je zamrozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatke
jajeczka, szczypior (dużo!!!!)groszek lub kukurydza itd. Albo podsmaż, wystudź i zamróź. Przydadzą się na kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfkkk
Dziękuję za odpowiedzi. Krokietów nie robiłam nigdy i nie potrafię :( Zawsze kupuję gotowe, poza tym mam całą paczkę w lodówce. Ta sałatka brzmi nieźle. Właśnie mi się przypomniało, że zrobiłam kiedyś sałatkę z pieczarek i makaronu ryżowego, do tego ogórek, kukurydza i coś tam jeszcze ;) Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo po prostu zamrozić
w dwóch wersjach można albo surowe, pokroojone w plasterki np - do późniejszego kulinarnego wykorzystania albo uduszone z cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo po prostu zamrozić
te papryki nadziewane przypomniały mi o takim genialnym daniu ziemniaki faszerowane grzybami obgotowane 15-20 minut całe ziemniaki ostrożnie się wydrąża, faszeruje pieczarkami zesmażonymi z cebulką i przyprawionymi, ustawia w blaszce i zapieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byś nie zrobiła
to i tak wszystko bedzie miało smak pieczarek a skoro sie wam przejadły, to najlepiej daj sąsiadce te pieczarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbfkkk
Dziękuję za pomysły ;) Na pewno któryś z tych wybiorę. Przejadły się nam zupy i sosy pieczarkowe a uwielbiam pieczarki więc chciałam zrobić coś innego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
pieczarki opanierować i usmażyć na głębokim tłuszczu -pyycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka55
pieczarki posiekać i przesmażyć z cebulką; wydrążyć połówki bułek, nalożyć ten farsz, posypać startym serem i na 10 minut do piekarnika, aż się ser stopi a bułka zrobi chrupiąca robi się łatwo i szybko a je ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś tu był przepis
Pieczarki panierowane, usmażone na głębokim tłuszczu i włożone do zalewy octowej z cebulką i z koncentratem pomidorowym. Można zagotować i przetrzymać jakiś czas jak wszystkie marynaty albo zjeść na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna99

Jest mega dużo różnych potraw które można przygotwać z nich jednak warto zadbać o to aby były świeże i od dobrego producenta. Zawsze kupuję do domu wyłącznie od Mushroompolska- dla mnie mają najlepszej jakości pieczarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×