Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość crazy-ona

porada ginekologa przez internet

Polecane posty

Gość gość
Witam Od ponad roku biore tabletki antykoncepcyjne microgynon 21. Zrobilam dwa miesiace przerwy I teraz powrocilam do tych tabletek. Obecnie jestem na poczatku drugiego opakowania. Moj problem polega na tym,ze w siedmiodniowej przerwie dwa dni wystapilo bardzo skape krwawienie. Nastepnie dzien pozniej dwa dni czerwone I jeden dzien brazowe plamienie. Wraz z tym brazowym plamieniem bol w podbrzuszu prawie takie jak na miesiaczke. Bol ten utrzymuje sie caly czas I do tego zaczely sie straszne mdlosci I bol piersi ( staly sie bardziej ociezale I wrazliwe ). Tabletki przyjmuje regularnie, ewentualnie z poslizgiem 2-3h. Kocham sie z chlopakiem prawie codziennie. Ostatnio prawie zawsze konczy we mnie. Zrobilam test ciazowy ale wyszedl negatywny wiec w ciazy nie jestem. Czy to sa skutki uboczne tabletek ? Mam jeszcze poczekac jak przejda czy odstawic tabletki ? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przesłać do internetu wygląd ci/py,aby udzielić porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. od pewnego czasu miałam na brodawce piersi podskórną krostę która jak ją dotykałam to nie bolała, wczoraj pękła i nie na zewnątrz tylko w środku, tylko poczułam jakby coś się rozlało od tamtej pory boli mnie w tym miejscu i piecze mnie cała pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie kochalam sie z partnerem trzy razy pod rzad oczywiscie za konczyl we mnie okres dostalam 6czerwca a slonczyl 11a kochalam sie 12,13,14czerwiec a dni plodne zaczely mi sie o tego poniedzialku czy jest szansa ze plemniki przetrwaly i.moglo dojsc do zaplodnienia i jeszcze jedno pytanie czy drugiej ciazy mam byc jakies inne objawypo w pierwszej duzo nie mialam jak to jest prosze o odpowiedz i juz teraz bym mogla zrobic test ciciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wspaniala sprawa bo nie dochoddzi do zakazen drog rodnych jak to sie dzieje w gabinetach i szpitalach!Tylko by nie byla to dorada by przyjsc na badanie do gabinetu by oni dostali kase!Ja mam zawsze przy kazdym badaniu u ginekologa zawsze meza nawet drog rodnych i wspieral porody nie jestem zacofana dewota by krepowac sie meza u gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1212
Witam,mam torbiel jajnika 5 cm.czy mogę z nią wykonać skok spadochronowy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie wspöłzylam z chlopakiem ogólnie z zabezpieczeniem doszedł również w . Ale na dosłownie 5 minut wlozyl bez wzięłam tabletkę dzien po ellaone . Wczoraj mialam dzien okresu i nie ma. Czy możliwe ze mogę być w ciąży ? Strasznie sie boje . I czy jest sens robic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy pojawi się kolejny okres, będziesz wiedzieć, że pigułka po zadziałała. Po jej zażyciu większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie. Jednak w niektórych przypadkach może ona pojawić się później lub wcześniej niż zazwyczaj. Jeśli miesiączka spóźnia się o ponad 7 dni lub jest nietypowo skąpa lub nietypowo obfita bądź też jeśli będziesz podejrzewać ciążę, wykonaj test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Słuchajcie mam taką sprawę, że nie mogę w ogóle wyregulować sobie okresu. Pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 12 lat (5 klasa podstawówki). Na początku wiadomo, ze ten okres był nieregularny. Teraz mam 19 i nadal jest nieregularny. Występuje co 1.5-2 miesiące. Od 1.5 roku mam stałego partnera i zawsze uprawiamy seks z zabezpieczeniem, ale mój okres nie może się wg wyregulować, dlatego za każdym razem boje się, że jestem w ciąży, ale po zrobieniu testu okazuje się jednak, że nie jestem i nerwy ustępują. Poradźcie coś. Pozdrawiam, Dominika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się ry/piesz a dlaczego nie byłaś u lekarza z i/pką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość angela
witam od kliku tygodni mam brzydki zapach z pochwy i upławy na bieliźnie czy to coś poważnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarażona jesiennym grzybkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Spoznia mi się okres . Ostatnia miesiaczke miałam 2.12.2015 A dziś już jest 22.01.2016 bardzo mnie to niepokoi. Trochę pobolewaja mnie jajniki.Mam zgage i napady mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada
cześć.. byłam w szpitalu na oddziale ginekologicznym, na wypisie napisali diagnozę, ordynator także.. czy lekarze w dużym szpitalu, mogą się mylić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się że jestem w ciąży, cykl zaczął się 30.12 kochałam się 23.01. Byłam dziewicę, nie wszedł we mnie raz próbował zabolało i skończyliśmy dopiero w domu zauważyłam krew czyli musiało mu się udać przebić błonę. Oczywiście seks bez zabezpieczeń. Jestem 5 dzień po stosunku i panicznie boję się, że jestem w ciąży, dziwnie się czuję ale nie wiem czy to po prostu stres, panika. Jaka jest szansa ze zaszłam w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś poradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam z internetowej metody i wedlug mnie jest gorsza niz zwykla wizyta. Jezeli bedziesz szukac normalnej poradni to moge polecic www.lekarze-kolber.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o poradę. W połowie cyklu, ściślej w nocy z 14 na 15 dnia cyklu odbyłam seks oralny oraz petting. Oboje byliśmy pod wpływem alkoholu, przez większość czasu chłopak nie miał pełnej erekcji, a wytrysk miał miejsce z daleka od moich sfer intymnych. Niemniej jednak, nie jestem w stanie stwierdzić czy na dłoniach nie miał preejakulatu, spermy z wytrysku raczej nie było. O tym, że mogę być w trakcie owulacji dowiedziałam się rano z kalendarza i od razu zażyłam tabletkę ellaone (ok 10-11 godzin od współżycia). Czy mimo wszystko mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigułki antykoncepcji awaryjnej nie są w 100% skuteczne. Istnieje bowiem możliwość, że do owulacji doszło przed zażyciem pigułki antykoncepcji awaryjnej. Największe szanse powodzenia daje zażycie pigułki antykoncepcji awaryjnej możliwie jak najszybciej po odbyciu stosunku bez zabezpieczenia. Kiedy pojawi się kolejny okres, będziesz wiedzieć, że pigułka zadziałała. Po jej zażyciu większość kobiet ma normalną miesiączkę w przewidywanym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam pytanie okres mialam 2 lipca trwal 7 dni dlugosc cyklu 31 dni. kochalam sie z mezem 9,07, pełny wytrysk. test robiłam 12,07.wyszedł negatywnie dzisiaj od rana bardzo boli mnie podbrzusze jak by jajniki i robi mi sie slabo,oraz mam zatwardzenie bralam nospe i nic nie pomaga:( co moze mi dolegac bo ciaza raczej nie jezeli robilam test:( prosze o pomoc bol jest jak przy miesiacce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się.Jest 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PARENTING :)polecam bardzo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu powyzej podejrzewm,że okres przyjdzie lada moment ;) nie martw sie . jesli chcesz skorzystaj ze strony ktora jest powyzej PARENTING.PL trzeba sie zalogowac ALE TO NIC ZLEGO . wszystko trwa chwilke :) a uzyskasz odpowiedz pani ginekolog-połoznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja777
do dziewczyny ktora zazyla tabletke ellaone---- ostatnio mialam ten sam problem z ta tabletka ..uprawialam sex i partner doszedl we mnie ! wscieklam sie . no ale po 12 h wzielam tab PO a dodam ,że to byly dni plodne i no ten czas jakos owulacji ...niewiem jak bylo bo nie mam zbyt regularnych cykli.. jednak na 100% dni plodne,najwieksze ryzyko .cale dwa tyg mialam rozne skutki uboczne ... doszukiwalam sie ciazy ...a okres przyszedl malo tego nawet sie nie spoznil ..jednak teraz zaóważyłam,że jest bardziej obfity ..ciagle cos przelatuje ... :/ nie martw sie ..tabletka dziala..sa dziewczyny ,ktore zaszyl po tej tabletce no ja osobiscie NIE ZNAM .ale za to znam 1 dziewczyne co tez ta tabletka podziałała. niewazne czy przed czy po owulacji , tabletka dziala . i nie daj sie zmyli c:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola1287
Witam, Sprawa przedstawia się tak . Ostatnia miesiączka była 6.07 (trwała 5 dni tak jak zawsze ). 11 lipca miałam zabieg ERCP w ogólnym uśpieniu ( wystąpiło zapalenie trzustki przez zabiegiem - został mi podawany antybiotyk Cipronex ) . Po tygodniu dostałam ospy wietrznej, miesiączka wypadała na 31.07 jednak do dnia dzisiejszego jej nie ma. Cykle z reguły miałam co 25 dni. Przed wczoraj zrobiłam test ciążowy, który dał wynik negatywny. Przez kolejny 2 dni powtarzałam test - wynik również negatywny. Od wczoraj zauważyłam jakby różowo czerwone plamienia, które po jakimś czasie zamieniają się w brązowy kolor. Czy te objawy mogą wskazywać na ciążę ? Stosunki z partnerem zawsze kończyły się " poza mną ". Dodam, iż mam stwierdzoną jakąś zmianę na macicy, lecz nie wiem dokładnie co to jest. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki, jestem tutaj nowa mam ważne zapytanie powiem w skrócie : -od początku lipca zaczęłam kuracje hormonalną biorę EutyroxN25 po dwóch miesiącach ładnie spadło tsh teraz obecnie jest ponizej normy , staramy się z męzem o dzidzie wczoraj robiliśmy test niestety negatywny ;( w lipcu miałam owulację 20 przytulaliśmy się z mężem miałam tydzień później plamienie od tego czasu bardzo boli mnie w okolicach macicy i jajników i piersi czy któraś z was miała podobnie proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
czy calominal lek wspomagajacy odchudzanie moge przyjmowac z tabletkami antykoncepcyjnymi belara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Potrzebuje pomocy wczoraj miałam swój 1 raz i był on bez zabezpieczeń boje się że mogłam zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaNowik
Porady ginekologa online możemy zasięgnąć na Telemedi.co. Niewątpliwym plusem porad przez Internet jest brak kolejek, możliwość załatwienia wstydliwego problemu, rozmowa ze specjalistą bez wychodzenia z domu. Ja dzięki "internetowemu lekarzowi" zostałam prawidłowo zdiagnozowana w związku z moimi problemami z menstruacją - okazało się, iż mam problemy z tarczycą, gdzie samo TSH tego nie wykazywało. Jeśli ktoś ma problem, przy którym potrzebuje konsultacji, warto spróbować - https://telemedi.co/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zrobilam dzis test minęło 8dni od stosunku kreska biała pod światłem widać czy to oznacza ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×