Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość crazy-ona

porada ginekologa przez internet

Polecane posty

Gość Gosc Edyta
Witam oststni okres mialam 3.06. 2018 i spoznial mi sie 8 dni bylam u ginekologa powiedziala ze mam szyjke macicy jak na ciaze piersi to samo jak i sluz wykonala mi badanie cytologie i bakteriologie oraz mocz na hcg i wynik ujemny zawsze okres mialam regularny przepisala mi luteine 50g 1 tabletke na wieczor pod jezyk a dzis jest trzeci dzien jak biore tabletke i dzis 10 dzien spoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam , w sierpniu byłam u lekarza, stwierdził infekcję grzybiczą.Od tamtego czasu po kolei stosowałam:Fluomizin, Gynoflor i na koniec Macmiror.Nie pomogło! upławy utrzymuja sie nadal, zmieniły tylko kolor z beżu na lekko czerwony.Czy mam powód do obaw???czy to źle dopasowane dla mnie czopki?proszę o odpowiedź.Wizytę mam dopiero 03.12.18 czy do tego czasu mam się martwić ? czy jak najprędzej iść prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszne miesiączki

Od kad zaczęłam współzyc moje miesiączki stały się bardzo bolesne i obfite i często bolą mnie jajniki jaka może być tego przyczyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;) ;)

Witam 

Mam pytanko 

Co to znaczy dołeczek przy pępku ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja brałam antybiotyk na zęba. I teraz spóźnia mi się okres. Czy to możliwe że przez to że brałam antybiotyk. Ale bardzo boli mnie brzuch tak jak podczas okresu. Proszę o odpowiedź 123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta całkowita <0,2

 Witam serdecznie. Bardzo proszę o pomoc w analizie wyniku. Jestem w trakcie brania izoteku (24dzien) i spóźnia mi się miesiączka już 9 dzień (ostatnia miesiączka 3-10listopad) Ostatni raz współżyłam z partnerem między 11 a 22 listopada (prezerwatywy). Wykonalam 4 testy ciążowe-wynik negatywny. Miesiączkę powinnam dostać 30 listiopada/1 grudnia. Test hcg wykonany został między 14 a 26 dniem po współżyciu (nie pamiętam dokładnie daty).  Wykonałam test hcg całkowite (nie było opcji beta) w 9 -10 dniu po terminie miesiączki i wynik to <0,2 gdzie <=1 brak ciąży. Proszę o informację, czy istnieje ryzyko ciąży? Od dwóch dni nie stosuje izoteku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu, nie wyobrażałam sobie jak możnaa odbyć wizytę u lekarza przez kamerkę internetową. Ale ostatnio skorzystałam z wizyty przez internet z lekarzem Invicty. Bałam się jechać do placówki, więc stwierdziłam, że spróbuję załatwić wszystko online.A jak wy sobie radzicie w tych czasach? Słyszałam, że dużo klinik/gabinetów zamyka się, niestety 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×