Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sok z formaliny

Dlaczego grube dziewczyny maja czelnosc podrywac szczuplych facetow ?

Polecane posty

Gość sok z formaliny

Ostatnio slyszalem jak jedna mowila do drugiej ze jej podobaja sie tylko szczupli wysportowani faceci a sama byla gruba i nie to ze pare kg nadwagi ale paredziesiat :-o Jak to mozliwe ? Hipokrytka sama jest spasla ale chce tylko przystojniaka:-o Czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba
pomarzyc zawsze mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakbym mu czytała w myślach
:D One uważają, że miłość takich facetów "im się należy". Nie czytałeś nigdy wypowiedzi Pusi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z formaliny
Kazdy ma prawo ? Ale jak o siebie sie nie dba, dziewczyna nie ma talii jest sie krotko mowiac brzydka to sie mierzy sily na zamiary. Taki wieloryb zaczbnie wdzieczyc sie do przystojnych facetow przysparzajac im klopotow i wstydu:-o a pozniej jak dostanie kosza co jest oczywiste bo tylko debil zwiaze sie z grubaska to zaklada topiki na kafeterii ze faceci leca na wyglad i ze sa chamami :-o A sama to na wyglad nie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego że w wolnym kraju zyjemy :) A ku Twojemu zdziwieniu dodam że nie każdy facet (szczupły) gustuje w szczupłych dziewczynach - sama jak to odkryłam to się troszkę zdziwiwłam :D ale tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison11
Na miejscu niejednegop faceta wolałabym otyłą niżtakiego pustaka jak Ty💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fi faj fo
masakra... ja sama jestem troche grubas i mam faceta przystojnego, chudego i fajnego.. i nie uwazam ze jest debilem bo sie we mnie zakochal..kazdy ma prawo do milosci.. i nie kazdemu podobaja sie tyczki ogrodniczki:) Gruba czy chuda wazne by byla inteligentna i miala co powiedziec...:) A jak tym zdola poderwac przystojniaka to fajnie chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy facet (szczupły) gustuje w szczupłych dziewczynach - sama jak to odkryłam to się troszkę zdziwiwłam To zapawde oczywsita zaleznosc, jestem gruby = podobaja mi sei grube, jestem chudy = gustuje w chudych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×