Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sexy Flexy Jolly

ZAAWANSOWANA ALERGIA - CZY JEST SZANSA NA WYLECZENIE?

Polecane posty

Gość jagnaknot
Na przeziębienia warto pomyśleć o inhalacji, zwłaszcza przy dzieciach. Lek trafia szybciej do celu i właśnie nie krąży gdzieś po krwi tak jak przy zwykłym podawaniu leku doustnie. Aparat mam Alergia STOP firmy Sanity. Póki co działa bezproblemowo, szybko można całość wyczyścić po użyciu, raczej jest to model z serii tych mniejszych także dobra opcja dla ludzi bardziej mobilnych którzy wiedzą że będą z inhalatorem gdzieś jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja bym doradzała Alergia Stop. O ile szuka się czegoś nie za dużego, ze średniej półki. My wydaliśmy sto złotych za niego w internecie i działa bardzo fajnie, robi aerozol i dla górnych i dla dolnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aparat Alergia Stop jest okej, mam go sprawdzonego od roku i jeszcze awarii żadnych nie było, działa cały czas tak samo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aerozol w dobrej jakości wytwarza Alergia Stop jest gluwnie pod alergie ale tez kazda infekcje można tutaj sobie spokojnie zaleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym inhalatorem jest Alergia Stop bo łatwym w transporcie to po pierwzse, a po drugie szybko przerabia lek w aerozol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja952
Szczerze? Nie wiem... Na pewno są sposoby dzięki którym możesz zmniejszyć jej objawy - wystarczy, że zaopatrzysz się w to urządzenie: http://ranking-oczyszczaczy.pl/recenzje/xiaomi-mi-air-purifier-2s/ które przefiltruje powietrze znajdujące się w Twoim mieszkaniu i usunie z nich wszystkie zanieczyszczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zaleczenie, nie wyleczenie. Trzeba z alergią stanowczo, bez ustępstw. Najlepiej skonsultować się z dobrym specjalistą, ja takiego znalazłam na szczęście. Odsyłam na ich stronę internetową: www.centrummedyczne.com.pl. Fantastyczni lekarze, a konkretnie alergolodzy i pulmonolodzy. Wiele im zawdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie bardzo dobre, jestem zaskoczona zwłaszcza że tak cicho generuje aerozol. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w rodzinie inhalujemy się przez urządzenie Alergia Stop i są efekty, duża wydajność inhalatora, w krótkim czasie jest w stanie podać odpowiednią porcję leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszerr
Wiem, że na pierwsze objawy hitaxa fast jest pomocna, ale co do zaawansowanej alergii nie mam pojecia jak to leczyc chyba tylko odczulanie zostaje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić olej z czarnuszki, wyeliminować gluten, oczyścić organizm przy pomocy ziół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergię można na pewno załagodzić do tego stopnia że nie będzie uporczywa. Trzeba jednak udać się do specjalisty, który zajmuje się leczeniem alergii. Od siebie mogę wam polecić http://www.alergolog.lublin.pl/ w Lublinie. Tam leczyłam swoją alergię i to skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alergia Stop zdaje egzamin i na górnych i na niższych drogach oddechowych, ja sobie bardzo ten model chwalę za prostą i poręczną budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam służy od ponad roku Alergia Stop. Kupowałam go pierwszy raz wiosną jak zaczęło się pylenie traw bylin i jeszcze paru przyjemniaczków :) Jest różnica przy takiej regularnej inhalacji można przetrwać te trudne okresy w ciągu roku kiedy ilość pyłów w powietrza jest ponadprzeciętna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo polecam inhalator Novama Familino Pro marki Flaem, nie wiem niech mnie ktoś poprawi ale to chyba jedyny w sprzedaży inhalator z gwarancją dożywotnią? W każdym razie widać po elementach i samej budowie że jest to zakup na lata a nie na rok czy pół ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

W Alergia Stop na pewno plusem jest dłuższa rurka na aerozol, nie trzeba się jakoś wyginać i garbić podczas inhalacji można swobodnie wziąć wdech. Wiem że w innych modelach te rurki potrafią być wyjątkowo krótkie, tutaj jest prawie 2 metry przewodu. Poza tym faktycznie cicho pracuje, nie mogę narzekać na jakieś hałasy i szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosd

wyleczenie to nie wiem, ale przy lagodzneiu objawow sie dobrze oczyszczanie powietrza sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
Dnia 27.12.2018 o 13:13, Gość marta napisał:

W Alergia Stop na pewno plusem jest dłuższa rurka na aerozol, nie trzeba się jakoś wyginać i garbić podczas inhalacji można swobodnie wziąć wdech. Wiem że w innych modelach te rurki potrafią być wyjątkowo krótkie, tutaj jest prawie 2 metry przewodu. Poza tym faktycznie cicho pracuje, nie mogę narzekać na jakieś hałasy i szum.

Mam podobne odczucia odnośnie Alergia Stop. Odkąd korzystamy regularnie z mgiełki odtąd nie wiem co to znaczy ból gardła i katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×