Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

__jak to jest z zawiadomieniami?__

Polecane posty

Gość ihaha

pracuję w małym zakładzie. Są tam trzy kobiety, które chciałabym zawiadomic o ślubie- dyrektorka, moja asystentka i kolezanka. Gdy przyjda na ślub, to zaprosze je na obiad, a nawet gdyby chcialby zostać trochę dłużej, to tez będzie ok. I teraz mam problem. Czy zawiadamia się pojedyncza osobe? czy męża też? Męża dyr widziałam raz w życiu, z mężem koleżanki rozmawaiałam raz, a z chłopakiem asystentki kiolka razy. jak się zachować, zeby było ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koala
do kościoła mozesz zaprosic spokojnie same babeczki. nie wypada zapraszac kogos na obiad weselny juz po slubie (nawet nie wiem w jaki sposób, podczas skladania zyczen czy jak?). powinnas to zrobic wczesniej. moga nie planowac dluzszego pobytu poza domem na ten dzien, a bedzie im glupio Ci odmowic. jełsi zaprosis na obiad to pomysl jak być chciała żeby Ciebie zaproszono. moim zdaniem wypada zaprosic z mężami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
hmmm widzisz u nas jest taki zwyczaj, ze zawiadamiane osoby podczsas skłądania zyczeń zaprasza sie na obiad, więc podejrzewam, ze będa na to przygotowane raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brechtttt
ale gdzie ten obiad ze 6 osob wiecej nie robi ci roznicy...w domu, w restauracji? glupie to troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×