Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

nikt na nikogo nie najezdza, nudno tu dzis

Polecane posty

Gość coslekkiego i taniego
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle to wiem myslalam nad pomidrowka z ryzem. ma ktos jakis sprawdzony przepis? bo znowu spieprze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedź na mnie
dlaczego tak jest że ważę 48 kilo mam 170 wzrostu i czuję się jak tucznik:( poważnie:( nie mogę normalnie jeść bo zaraz sie boję że utyję, a inni czerpią z tego taką radość kciukiem zazdroszczę ci:( i nie uwazam cię za tucznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja robie tak
no dałam ci coslekkiego i taniego na pomidorówce:p smacznego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa z czego ja radosc cierpie, bo nie rozumiem:D? dziewczyno Ty chudziutka jestes;) bez obrazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ja robie tak
to nie bierz kurczaka tylko sama kostka drobiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najedź na mnie-> to sie nazywa anoreksja. pomysl ze ja mam 162cm wzrostu waze 55 kg i mi mowia,ze jestem chuda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wlasnie szczuplaku kciukiem ja tez wege, rozsolek mozesz na warzywkach/kostce warzywnej/vegecie czy innych takich... w sumie to kostki rosolowe tez w wiekszosci aromety maja a nie ekstrakty, wiec tez sienadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
menda- ja 163 i 57 wszyscy mowia ze chuda niby, ale spodnie opiete + oponka na brzuchu, kt mam odkad pamietam :/ to tak w kwestii samoumartwiania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dopisalam do lsty zakupow kostki:) gotuje juz od hoho 3 lat z hakiem, ale nie codziennie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedź na mnie
nie no , nie chodzi mi tylko o ciebie, ale pewnie nie masz schiz przed każdym posiłkiem:O a inni potrafią bez wahania zjeść bardzo dużo i się nie przejmować, zę utyją a ja natomiast po głupim jabłku mam fazy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na 2 do roboty ale mi sie nie chce ~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedź na mnie
anoreksję miałam kiedyś, teraz jem ( no może nie tyle co powinnam ) chodzi mi o postrzeganie siebie:O widzę jak inni na mnie patrzą, nieraz z niedowierzaniem, nieraz z obrzydzeniem, a ja wciąż w lustrze widzę spaślaka:O zjadła bym tej zupki pomidorowej, szczerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam, bo tez zrzucam, ale tylko do 3kg:) ale nazrec sie jak tucznik tz ptrafie i mam po diecie:D poza tym nie wielksc dupy jest wazna tylko rozum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to do psychologa marsz ja jutro o 4.50mam posiag i tez mi sie nie hce, musz ena niego z buta pojsc bo nic nie jezdzi o tej porze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kcukiem napisz pozniej jak
ta pomidorowa:)wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najedź na mnie---> wiem jak to jest, tez mialam kiedys taki okres, nienawidzilam jesc publicznie, bo myslalam ze kazdy na mnie patrzy dziwnie. wyroslam z tego, ale wciaz dziwnie sie czuje w swoim ciele. mam nadzieje,ze tobie sie uda i niedlugo powiesz sobie,ze fajna laska jestes;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee jak sie kocha jesc, to sie nic nie poradzi:D ale w koncu trzeba schudnac, bo mi z najladniejszej sukienki tez kapke oponka sie wybija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda ta tabliczka
to domki na teo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex za wszystkie przepisy, j teraz na zakupy lece, dam pozniej znac jak mi wyszla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedź na mnie
fajne jesteście, przydały by się takie prawdziwe przyjaciółki w realu bo tak to nie ma kto naprowadzić na dobrą drogę:) pa miłego dnia:) i smacznej zupy [ kiss] [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×