Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wdług was tatuś ma kuku n

Tatusiowie

Polecane posty

Gość Wdług was tatuś ma kuku n

ma prawo do szczęscia .Tylko pytam się a mamusia ? Nie ma prawa?Normalne on jak co drugi tydzien dotknie dziecko to fajn tatuś .Klaskamy mu brawo ,brawo . Zwykle nie ma go tak często .Zaniedbująć sam ,mówi była mi utrudnia .Tak jest łatwiej .Aż go po głowie jeszcze pogłaszczą i powiedzą jaki ty biedny a ona wredna . Nie ma czegos takiego ,jakby ojciec chciał ,to by miał . Nierozumiem Stowarzyszen Ojcow ,.Zwyczajnie są to ludzie .ktorzy nie przyznawali sie do ojcostwa a z wiekiem jak inne partnerki nie dały im dzieci ,obudzili się .Nie płacili aliment,ów ,nie przyznawali się do bycia Ojcem .Nagle odbija im ,bo to modne jest ,mieć dziecko na boku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modne na boku
modne dziecko na boku? ochujałas? ja swojego bekarta nie chce znać! płacę ile trzeba i tyle, nie mam kontaktu, nie mam praw ojca, nie mam dziecka - proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie agaja
takich was widze.Zaloosnych repoduktorow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja takie mamuśki
jak wy widze jako żałosne maciory wyciągające łapy po kasę ojciec ma dawać kasę, ma być na każde skinienie, ma dzwonić, kupowac prezenty, zabierać na wakacje, ojca się rozlicza ze wszystkiego, to nic, że zapierdala na dwa eteaty i na życie mu mało zostaje was z niczego nikt nie rozlicza, wystarczy, że machniecie w sądzie o podwyższenie alimentów i macie - w końcu potrzeby dziecka rosną, w końcu się należy! wam się wszystko należy - kasa, wypoczynek, czas dla siebie, bo przecież wy, matki polki tak ciężko pracujecie siedząc z waszymi dziećmi i wyliczając ile was to utrzymanie wynosi, to wam pochłania najwięcej czasu, wystarczy popatrzec na tematy w kafeterii rozwódki z dziećmi nie mają problemów w cos ię bawić z dzieckiem, jaką dietę stosować, co zrobić jak dziecko ma wysypkę czy alergię, one wszystkie mają jeden wspólny problem - kasa! jak tu wyciągnąc najwięcej, jak tu umilic ojcu życie, jak mu zorganizowac wolna sobotę w ostatniej chwili, jak by tu jeszcze tym dzieckiem pograc, niech mu za dobrze nie bedzie, nieudacznikowi! a jak już nieudacznika ktoś niedajboże zauważy i pokocha, to rozwalic mu wszystko, dzwonić dwa razy częściej i wymagać trzy razy więcej kasy, a co! niech ta nowa rodzina tez odczuje na własnej skórze komu się najbardziej należy! i wy mówicie o sprawiedliwości??? wam się należy wolny czas? wy chcecie zakładać kolejną rodzinę?? a po co?? jednego faceta nie potrafiłyście przy sobie utrzymać, na własne dziecko nei dajecie rady zapracować, tylko wyciagacie łapska po kasiorkę a szukacie kolejnego osła żeby was dosponsorował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
no więc uważam, że rozwódki z dziećmi mają rację - jest im ciężko. ale jest też na to rada - dzieci mają DWOJE rodziców, prawda? wielu ojców płakałoby z radości, gdyby byłe żony zamiast ograniczać kontakty z dziećmi, oddały im dzieci na dobre :) tak jak zrobiła to ex mojego M :D M zadowolony, bo ma dzieci przy sobie, dzieci zadowolone, bo są z ojcem, ona zadowolona, bo ma czas dla siebie i może założyć sobie spokojnie nową rodzinę, nie ma problemu, że dziecko chore, że brakuje kasy, itd :) powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym
Rozwódki z dziećmi nie maja wcale tak źle. Wręcz przeciwnie. Stary numer, od wików przerabiany. Były płaci ona puki dziecko sie nie usamodzielni nie będzie brała ślubu. Żyje sobie w konkubinacie bo tak lepiej. Do sąu idzie bi jej mało i sama i biedna jest. W przedszkolu opłaty dla samotnych płaci bo połowe się należy. Nie ważne, co ludzie powiedzą, jej się należy. Gówno prawda, jej się nic nie należy, a należy się dziecku. Tylko co zrobić jeśli byłe są głupie... Chciałbym by sądy rodzinne wzięły się w końcu za te wszystkie zdrowe krowy, które mogą same zarobić na swoje utrzymanie. Chciałbym by ktoś w końcu ukrucił to kurestwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile to ty na tą
zdrową krowe płacisz alimentów ,że tak pomstujesz ? na dziecko pewnie ze 3 stówki , no fakt to istny majątek , dziecko to dla ciebie pewnie tez darmozjad . takich jak ty to powinni kastrowac !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojankaa
ja bym z CHĘCIĄ oddała na wychowanie dziecko ojcu, gdybym tylko miała pewność że będzie się należycie dzieckiem opiekował, ze syn bedzie u niego bezpieczny i szczęśliwy. i płaciłabym i dwa razy tyle, co teraz płaci mi on!!! bo Wam się wydaje tatusiowie, że matka to zarabia na tych waszych alimentach, że taka cwana i ustawiona. Z tym, że mój były płaci te 300 miesięcznie i ma wszystko inne w d...., nie musi się martwić kto zostanie z dzieckiem kiedy on idzie do pracy, do znajomych, do kina, do lekarza... kiedy ma czas spotyka sie z dzieckiem, zajmuje sie nim kiedy mu pasuje i jak mu pasuje. Ja przez ostatnie lata nie pracowałam, bo musiałam dzieckiem się zajmować. mam pare lat wyjętych z żyviorysu - żadnego stażu pracy, żadnego życia trowarzyskiego, własne sprawy wciśnięte gdzieś pomiędzy krótkie chwile, kiedy dzieckiem zajmuje się ktoś inny. Ale powinnam się cieszyć, jestem przecież cwaniarą zarabiającą całe 300zł miesiecznie na ojcu dziecka :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadek
WIEC- PANIE PO ROZWODZIE SA AKTYWNE ZAWODOWO moj byly tez do pewnego mometu uwazał ze placi na mnie jak wkoncu sam sie zwiazał z rozwodka z dzieckiem i zrozuminal ze nie jest fajnie, ze pensja to na oplaty starcza a dzieci trzeba ubrac do szkolu zawiesc i dac jesc.Teraz juz nie ma problemow z przelewem zrozumiał i za obozy corek powiedzial ze tez zaplaci. czas zrozumiec ze nie placicie ma byle tylko na przyszlosc waszych dzieci na to by mimo tego ze nie maja ojcow na codzien niczego im nie brakowało( materialnie ) bo ojaca zawsze bedzie brakowac. W tatusiowie i nowe partnerki pomyslcie jak sie czuje dziecko ktore nie ma tatusia wiecorem w domu jak sie czuje gdy wie ze tatus wieczorem kladzie spac i czyta bajki innemu dziecu jak to dziecko sie czuje gdy jest weekend i ich tatus spedza go z inna rodzina to jest straszne przezycie dla dziecka- i "te wredne byle zony ktore tylko na kase czekaja' klada spac wasze dzieci starajac sie zastabic ojca , organizuja weekendy by byly ciekawe by dziecko nie czuja sie gorsze. jadne z matek w szkole mojej corki powiedziala o moim dziecku ze jest z patologocznej rodziny bo mieszak tylko z mama. ludzie pomyslcie o tych dzieciach jak im jest ciezko i o tym jak cieszko jest tlumaczyc malemu dziecku czemu w domu nie ma tatusia i jak wytlumaczyc dzieku ze nie moze miec tago co jego kolega/kolezanka i nie moze jechac tam gdzie inne dzieci. To do tych pseudo tatusiow i ich nowych partnerek ktore uwazaja ze tym dziecia nic sie nie nalezy a tak na marginesie to to forum ma tytul : rozwodnicy i eks a nie nowe partnejki rozwodnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiech na saliDDDDDDDD
Zauwazcie,ze ojciec dziecka uczestniczy w poczeciu dziecka w takim samym stopniu jak matka:)wiec ma takie same obowiazki jak matka,wzgledem tego dziecka.Jesli dochodzi do rozwodu to nadal istnieje obowiazek wzgledem dziecka i nie tylko finansowy:)Jak sie powiedzial A to trzeba powiedziec B,jesli sie dziecko splodzilo to jest sie za nie odpowiedzialnym minimum do 18 roku zycia. Byly placi na dziecko polowe kosztow jego utrzymania,druga polowe place ja,chyba normalne prawda?A jak byly zdecyduje sie znowu zakladac rodzine to musi wziac pod uwage to,ze bedzie musial podolac obowiazkom wobec nowej rodziny i dziecka ,ktore juz ma:) Jesli facet tego nie potrafi..to dupa a nie facet. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym
Kobieta w taki samym stopniu uczestniczy w poczęciu dziecka jak i ojciec. Powie, że nawet więcej bo to ona decyduje kiedy ma dni płodne lub nie. Facet nie ma nic do gadania. Jeśli kobieta chce rozwodu i zakłada nową rodzinę. Musi sie liczyć z tym, że nowy facet będzie ojcem dla jej dzieci. Jeśli nie bedzie chciał ich przysposobić to jest cham i baran a matka to jedynie na kase od byłego liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila bo nie rozumiem
Obcy facet ma przysposobić dziecko ?A tatus właściwy może sobie ręcę umyć ?I ten co nie chce to zły ,a prawdziwy ojciec to dobry ? Glupie to ty znowu takie teksty piszesz ?Czy może inny równie mądry tata ,którego ojcostwo konczy się wraz z poznaniem nowej "dziewczyny "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonoo
ciekawe dlaczego ja jako uczicwa pracująca w stałym związku musze płacic podatki na utrzymanie MOPS i matek samotnych z dziecmi???mając własne dzieci??? i męza??? bo 890% facetów takich jak wy tu panowie nie płaci tych alimentów wcale!!!!! Napłodzonych dzieciaków w 3 związkach od groma a do roboty to wy na czarno i uczciwi ludzie w stałych związkach tak naprawde w wiekszosci utrzymują te wasze dzieciaki a nie WY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij ma zawsze dwa końce
ja o ile dobrze sobie przypominam to jak byłam mężatka to jak dzieci były małe , to i tak miałam je na głowie bo przeciez tata pracował więcej. A ja praca, dom, dzieci.....przezyłam i nie widze w tym nic dziwnego, ze matki zajmuja sie wiecej dziecmi. nagle po rozwodzi niektorym mamom sie przypomina ze ojciec tez powienien zajmowac sie dzieckiem, ze taki zły i sie nie onteresuje a tak naprawde to wiekszośc z was niechetnie daje te dzieci pod opiekę ojca. Za to uwazacie ze kasę ma płacic i koniec. Trzeba pomyslec ze facet tez musi z czegoś zyć...pisze tu o tych ojcach którzy nie wyrzekaja sie dzieci i staraja sie jak mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
Bo mają płacić kasę i koniec, w końcu to też ich dziecko. I zajmować tez się muszą, jeżeli chcą się z tym dzieckiem spotykać. Jak wyobrażasz sobie spotkania z dzieckiem bez zajmowania się nimi? Oboje siądą przy stole i będą czutac gazetę? Normalne jest też, że matka oczekuje od ojca, że zostanie z dzieckiem, kiedy ona będzie musiała iść do lekarza czy chociażby do fryzjera. Taka samo dzieje się w małżeństwach, a jeżeli w pełnej rodzinie ojciec nie zajmuje się dzieckiem, to znaczy, ze coś z nim nie tak i nie ma co takiego ojca stawiać za przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-aśka
"bo to ona decyduje kiedy ma dni płodne lub nie. Facet nie ma nic do gadania. " :D :D Kobieta tez nie ma nic do gadania, bo o tym decyduje natura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami albo
zgwałceni ,albo wrobieni faceci odpowiadaja :)Oni nie wiedzieli ,jak poczyna sie dziecko ?Pewnie wspólnym ręcznikiem byłe zony et cetera sie wycierały :) Zaproponowałam byłemu ,zeby wziął syna do siebie .Dlatego ,że jest w tym wieku ,że potrzebuje ojca . Co usłyszałam ?Nie mogę ,Ona sie nie zgodzi . Ja sobie też chce ułożyć życie . Powiedzcie mi kiedy ?Od jednej pracy do drugiej .Bo przyznane 300 na waciki mi nie starcza !! Ale jemu zaburze życie . A moje życie ? a do Tej co0 mówi ,że zawsze bardziej dzieckiem się zajmowała .To i tak miałaś dupka za męża . Wymagam takiego samego zaangażowania i guzik mnie nowe obchodzą .One wiedziały z kim sie wiążą .Wiedziały ,że Ci faceci mają dzieci .I będą czas dzielić .Nie tak? A teraz nagłe olsnienie .To nie miało być tak ?a czego spodziewałyście się ?No czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coż kochane mamusie
mozecie sobie zyczyc czego tylko chcecie:p ale czy to dostaniecie????:D ja wiem ze mozna sie po dobraci dogadac, ale z taka postawa to spadajcie na dzrewo. Wziełyscie sobie dupków za mężów to teraz cierpcie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc ...
może oddajmy tym dupkom dzieci na wychowanie to my przyjdziemy albo nie na wizyte u dziecka , będziemy płaciły alimenty albo nie , niech ściągają przez komornika ,może stracmy prace i złóżmy wniosek w sądzie o obniżke alimentów . Co za raj ! będziemy miały dużo wolnego czasu , możemy się bawic i korzystac z życia .Niech dupek odrabia z dzieckiem lekcje, niech chodzi do lekarza , niech czuwa i podaje lekarstwa . Niech chodzi na spotkania przygotowujące do komunii , na zebrania w szkole niech gotuje obiadki ,niech pierze , sprząta . Postanowiłam już ja tak zrobie ! dam mu 3 stówki a ja zacznę układac sobie życie od nowa .Może zrozumie,że wtedy z dzieckiem nie jest tak łatwo na nowy związek . Może te lale kręcące sie wokół tych dupków ,zmądrzeja i zaczną szukac miłości wśród wolnych facetów ,może wtedy nie będzie tyle rozwodów! Matki ! musimy to zmienic .Ojciec to też rodzic ! niech zajmuje się dzieckiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 procent
racji.Ojciec jest takim samym Rodzicem jak Matka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
o to to to, ja też przyznaję rację - ojciec to taki sam rodzic jak matka! pytanie tylko - kiedy w końcu sądy będą na to w ten sposób patrzeć ?! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
Ja bym tak chciał by matka oddała mi dziecko na wychowanie i płaciła alimenty. Tylko, która to zrobi. Babskie gadanie. Gadać to potraficie, zrobić to już nie każda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez myślę....
Chciałam tatusiowi zostawić 3 swoich dzieci, niech wychowuje, niech poczuwa się do ojcostwa - dzieci 18, 17 i 15 lat... Cholera nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia em
hmm ..wlasciwie mam takie same przemyslenia jak Wy kochane..i postanowialm tak ..skoro moj byly malzonek ma dwa tygodnie urlopiku i niewiadomo gdzie go spedza ...to ja..postanowilam pojechac na weekend do znajomego i sie wyluzowac...dziwczyny mam duze 17 i 13 lat ..dadza same rade...ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×