Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seksik80

Dlaczego mężczyźni mają mieć większe prawa do seksu niż kobiety?

Polecane posty

Dlaczego mężczyźni mają mieć większe prawa do seksu niż kobiety? Nie rozumiem dlaczego utarło się przekonanie, że tego typu ogłaszające się osoby są „nienormalne” Dlaczego na wszelkiego rodzaju forach poszukujący seksu są przeważnie anonimowymi osobami (kobiety), DLACZEGO MAMY SIĘ WSTYDZIĆ! Nie żyjemy już w średniowieczu! Przecież seks to jedna z podstawowych funkcji naszego zachowania się. I wkurza mnie jak mnie niektórzy traktują! Co jestem panienka za forse czy co? I mało tego jak na jakiś forach wspomni się że wreszcie jest strona dla ludzi którzy chcą się kochać dla przyjemności a nie dla forsy to takie informacje są usuwane. NIC NIE ROZUMIEM! Strony z prostytucją są dobre a strony z seksem dla przyjemności TO NIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeee
Dla nie to faceci sa pojebani!!! kobieta chce sie kochac dla przyjemnosci albo tylko wyglada wyzywajaco ale sie nie bzyka to oni od razu ze KUWA...a jak facet rypie wszystkie po kolei to nic na niego nie mowia...dziwny jest ten swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura na to
Dobry napastnik to taki który strzela dużo goli, a dobry bramkarz to taki który mało goli wpuszcza. Podobie jest z kobietami i mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeee
Wypierdalaj z tymi jajami :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan patafian
nie rajcujcie się tak to tylko reklama tego portalu ze stopki już 3 raz widzę jej/jego posty wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mężczyźni tak sobie swiat ustawili i jest im wygodniej dlatego z takim uporem trwaja w średniowiecznej mentalności. i duzy procent kobiet temu przytakuje i sie poddaje ale powoli np w europie(bo afryka,państwa arabskie to jeszcze wieki w ciemnocie) sie to zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę.. popatrz na starożytne grafiki ścienne, popatrz na rzeżby, płaskorzeżby.. tam to się kiedyś orgie odpieprzały... myslę, ze "stereotypy" są w naszych głowach.. a nie kulturze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
były orgie ale mężczyzn z ladacznicami a kobiet na żone miał byc czysta jak łza a facet mógł mieć kilka żon,kochanek itp itd faceci ustanowili praawa tak aby kontrolować kobiety i ustanowić świad pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, rozmawiamy ogolnie czy faceci mają wieksze prawo do sexu? ja mowie ze nie maja, stereotypy mamy głęboko zakozenione w naszyh głowach.. nasze głowy nabite katolickimi doktrynami... a poz tym... nauka twierdzi ze mężczyżni muszą, inaczej się uduszą?? ja cos wiem na ten temat, i kiedyś też tak samo myslałam teraz wiem, ze kobiety maja takie samo prawo do sexu , mają takie same potrzeby.. a kto w to nie wierzy- to głąb i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie nstawienie i podejście mężczyzn co do roli i praw kobiety było na długo przed katolicyzmem a nawet chrześcijaństwem. religie nie sa dobrym przykładem choć podtrzymywały ten utarty od początków ludzkości zwyczaj i praktyka że mężczyzna ma większe prawa odnośnie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie od rzeczy
Zawsze tak było, jest i będzie. Stereotyp czy nie, tak to już jest, że łatwa kobieta nie będzie atarkcyjną w sensie kobiety do związku. A facetowi to uchodzi. tak to już jest na tym świecie. I gówno mnie obchodzi, co kto o tym myśli. Mam w dupie feminizm, bo to bzdury. Kobieta jest słaba, niewinna i wtedy sie podoba większości facetów. Tak już będzie i nie zmienicie tego. Możecie się tylko nad tym rozwodzić. A każda zbyt łatwa kobieta i tak będzie dalej uważana za dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchajcie mnie uważnie. Nikt nikomu oficjalnie nie zabrania umawiania się na seks bez zobowiązań - czyli na seks dla czystej przyjemności. Jednak nieoficjalnie społeczeństwo traktuje ten temat jako tabu i stara się ukrywać istnienie tego typu relacji seksualnych. W główniej mierze wynika to z faktu iż w Polsce dominuje religia katolicka, przez którą zdominowana jest polska kultura a w konsekwencji również obyczajowość. Ja osobiście uważam że kobiety powinny mieć prawo do takiej samej wolności seksualnej jak mężczyźni - w tym także prawo do wolnych relacji seksualnych. Jakkolwiek chcę zwrócić uwagę iż takie relacje są niebezpieczne z uwagi na wysokie ryzyko epidemiologiczne (mam tu na myśli choroby przenoszone drogą płciową) oraz niechciane ciąże, które zdarzają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytanowy
Ałe i co z tego moga robic co chca puszczac sie ze wszystkimi i eksperymentowac. I co z tego tylko nie przyzna sie puzniej facetowi do tego co robila to watpie zeby ktorys to zaakceptowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech w końcu zabiorą głos kobiety!!! I to nie anonimowo! Niech wygarną facetom, że mamy takie same prawo traktowania ich jak oni traktują nas!! Niech się przekonają jak to smakuje na własnej skórze!!! Wówczas może nasz potraktują poważniej i z do tego z szacunkiem!!!!! A apropo tej strony to mam gdzieś co inni myślą. Przynajmniej jest to jedyna strona gdzie nie ma kurewstwa I właśnie dobrze ażeby o niej wiedziały kobiety co lubia seks i chcą to robić dla przyjemności a nie dla korzyści materialnych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksik- ja Cie nie rozumiem? w czym przeszkadza Ci sex za pieniądze? wiesz, ze czasami te pieniądze ratują komuś zycie? Nie wiesz!!! bo nie przeszłaś nigdy tego i gowno wiesz na ten temat , to się nie wypowiadaj!!! a jesli chodzi o sex- pies nie weżmie jak suka nie da! inaczej- szanuj sama swoję doopę , to inni też będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dlaczego mężczyźni mają mieć większe prawa do seksu niż kobiety?\" Dlatego że kobiety mają większe prawa do jego nie uprawiania. :classic_cool:🖐️ Równowaga w naturze jest zachowana. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie od rzeczy
"Purpurowaaa Łza Ty wiesz co? sam pieprzysz od rzeczy!!! a wiesz kim dla mnie jest facet co zalicza panny w kiblu ? " Gówno mnie to obchodzi. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powiem ci dlaczego
bo orgazm u faceta trwa 6 sekund a u kobiety 4razy dłużej i ja jako facet muszę 4 razy na twój raz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa łza! seksik- ja Cie nie rozumiem? w czym przeszkadza Ci sex za pieniądze? wiesz, ze czasami te pieniądze ratują komuś życie? Ja nie mam nic przeciwko tym kobietom! TYLKO Ja i mnie podobne kobiety nie chcemy się zaliczać do tej samej kategorii kobiet TYLKO TYLE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:34 [zgłoś do usunięcia] pieprzycie od rzeczy "Purpurowaaa Łza Ty wiesz co? sam pieprzysz od rzeczy!!! a wiesz kim dla mnie jest facet co zalicza panny w kiblu ? " Gówno mnie to obchodzi. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. mnie też nie obchodzi, bo ja brzydziłabym się takiego dotknąć! 22:42 [zgłoś do usunięcia] A powiem ci dlaczego bo orgazm u faceta trwa 6 sekund a u kobiety 4razy dłużej i ja jako facet muszę 4 razy na twój raz i tyle tylko ,ze na cztery razy u faceta trzeba czekać dwa dni- zanudzić się można... bo niestety Wam w wiekszości niestaje to 3 cm.. 23:26 [zgłoś do usunięcia] seksik80 Ja nie mam nic przeciwko tym kobietom! TYLKO Ja i mnie podobne kobiety nie chcemy się zaliczać do tej samej kategorii kobiet TYLKO TYLE! sexik- to nie podejmuj dyskusji ze mną, najlepiej spal mnie odrazu na stosie, ukamiemuj i co tam chcesz... bo ja właśnie byłam prostytutką, dzieki temu skonczyłam studia, podszłam na podyplomowe, pracuję na wysokim stanowisku w renomowanej kancelarii..i zyję teraz z uśmiechem na gębie, bo prostytucja pozwoliła mi na spełnienie marzeń.. Nie generalizuj, ok? i nie oceniaj , by Ciebie nie oceniono Kooorwa mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powiem ci dlaczego
Bo Seksik 80 w przeciwieństwie do ciebie chce sexu i radości z niego wybierając sobie atrakcyjnych facetów a nie grzmocić się ze starymi dziadami i niedomytymi szczylami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie kobieta ktora nie musi pieprzyć się z tysiącem facetow, a to robi to jest real kooorew.. ja musiałam!!! nie miałam niestety wyboru! I uważam ,ze prostytutka to zawód a kurwa to charakter! i tak samo postrzegam facetow pieprzacych sie w kiblu, byle jak, byle gdzie , z byle kim i pod wpływem byle czego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A powiem ci dlaczego
Ja akurat dochowuję wierności ale jak na to co robiłaś masz wysokie wymagania co do płci przeciwnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×