Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avangarde7

ale wy jestescie durne laski,przezywacie tych facetow jak sraczke

Polecane posty

Gość avangarde7

Wiosna idzie!!!Nie dzwoni,nie pisze, woli inna, nie chce was w waszym swiecie? Laski glowa do gory, nie to nie,niech robia co chca.Wasze zycie nudniejsze bez nich? Dupa w troki i olac :)Rozczarowanie trzeba palic a nie balsamowac:) Oni sie bawia a wy placzecie! Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową..."!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna.małolata
heh, dobrze powiedziane :) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100000% - przybij piątkę siostro 🖐️ - wiem -to nie jest piątka , ale udajmy , że nią jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no siostro
..naładowałaś mnie tym topikiem, dzięki Ci za to kochana jesteś i dobrze piszesz:) love ya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu ten brzydki, zakompleksiony z ubogim zasobem słownictwa ćiul :O - współczujemy ciulu , że jestes takim durnym ciulem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba125
podnioslas mnie na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście , że olać ciula - im się wydaje , że olewanie to ich domena a my za nimi latamy jak durne - im bardziej oni olewają tym my bardziej latamy (tzn.ja nie latałam nigdy i nie mam zamiaru i mi z tym jest świetnie)- jak ty go olejesz to będzie zonk - niech wie , że nie jesteś na zawołanie, że masz swoje życie i jakby co to on straci taką zajebistą laskę jak ty a nie ty jego - bo ty możesz mieć każdego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh - nie czytałam... tak jakoś już mam i w sumie to nie wiem z czgo takie podejście wynika - nie przeżyłam jakiejś tam traumy w sumie...-pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie czytaj, ja troche poprzestawialam w glowce przez te ksiazke, ale Tobie nie potrzeba, juz to wiesz. Pozdrawiam tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×