Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milllllka

nie macie wrażenia że częściej teraz rodzą sie chłopcy??

Polecane posty

Gość milllllka

wszystkie kolezanki mają synków, nawet na forum widać takie proporcje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też większość koleżanek ma córeczki. Z tych najbliższych to dwie. Ale znam jeszcze kilka innych dziewczyn, które w latach 2007-2009 urodziły same córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsrod moich blizszych znajomych na piec porodow w ostatnim roku jest tylko jedna dziewczynka:) A wlasciwie na szesc liczac mojego Daniela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja urodziłam to na oddziale były prawie same dziewczynki, 1 tylko chłopak! Babki się śmiały że jeden rodzynek się trafił;) A wśród znajomych... u mnie to i to, nie widzę przewagi w żadną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllka
no a u mnie naokoło sami chłopcy...a u mnie córcia bedzie....jestem stuknięta bo czuje sie gorsza.....:-(( partnerzy koleżanek podkreślają jak się cieszą że bedzie syn.....a mi wtedy głupio i przykro....:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Ty dziewczyno!! Moj sie tez cieszyl, ze chlopiec, a potem stwierdzil, ze zawsze marzyl o malej ksiezniczce tatusia i musimy sprobowac drugi raz:D Ja marzylam o coreczce a mam wspanialego synka i tez jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiax161
u mnie w tym i w zeszlym roku w rodzinie i u znajomych lacznie urodzilo sie 6 dziewczynek i 2 chlopcow wiec przewage widze dziewczynek jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie chłopcy
u mnie wszyscy, dosłownie wszyscy znajomi, którym w ciągu ostatnich dwóch lat urodziły się dzieci mają chłopców!!! wszyscy maja ok 30 -35 lat i starali się o dziecko a ja wpadłam i mam nadzieję, że będzie córeczka... tylko się boję, że jednak chłopak, bo wpadka była w dzień owulacji, gumka pękła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry cherry boom boom
Też to zauważyłam, więcej chłopców się ostatnio rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieg ookolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie chłopcy
ja to sobie tłumaczę w ten sposób, że coraz więcej par stara się specjalnie o dziecko , uprawia seks w trakcie spodziewanej owulacji, pilnują, mierzą temperaturę , monitorują cykl itp. Poczęcie chłopca wzrasta wtedy tylko o ok. 5%, ale pewnie jest to zauważalne w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zawsze statystycznie na świat przychodziło więcej chłopców, niż dziewczynek\" Chyba na odwrót :o Zawsze wszędzie bębnią, że na dwóch facetów, przypada dwie i pół kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYPADA.I do tego KOBIET - nie dziewczynek.Co nie zmienia faktów, że rodzi się więcej chłopców.Płeć męska wbrew pozorom jest bardzie podatna na choroby, w związku z czym do dorosłości ilośc się wyrównuje a w wieku przekwitania zaczyna przeważać płeć żeńska.I nadal nie zmienia to faktu, że rodzi się więcej chłopców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie chłopcy
ja to sobie tłumaczę w ten sposób, że coraz więcej par stara się specjalnie o dziecko , uprawia seks w trakcie spodziewanej owulacji, pilnują, mierzą temperaturę , monitorują cykl itp. Poczęcie chłopca wzrasta wtedy tylko o ok. 5%, ale pewnie jest to zauważalne w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie chłopcy
ja to sobie tłumaczę w ten sposób, że coraz więcej par stara się specjalnie o dziecko , uprawia seks w trakcie spodziewanej owulacji, pilnują, mierzą temperaturę , monitorują cykl itp. Poczęcie chłopca wzrasta wtedy tylko o ok. 5%, ale pewnie jest to zauważalne w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzy lata temu - według danych GUS - urodziło się w naszym kraju o 10 tys. 261 więcej chłopców niż dziewczynek. W roku następnym (2004) przewaga chłopców wzrosła do ponad 11 tys. (na świat przyszło wtedy 184 tys. 354 chłopaków, a dziewczynek tylko 173 tys. 350). I ten trend wzrostowy trwa cały czas. W zeszłym roku w Polsce urodziło się aż o 14 tys. więcej chłopców niż dziewczynek! Tak przynajmniej wynika z nieoficjalnych danych GUS (oficjalne zostaną ogłoszone za kilka miesięcy). Wczoraj pytaliśmy o to w kilku urzędach stanu cywilnego. Odpowiedzi nie zostawiają wątpliwości. - Rejestrujemy więcej chłopców."źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80279,3109056.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciagu ostatnich 2 lat wszystkie moje kolezanki doslownie wszytskie urodzily coreczki i jak przyjdzie na mnie czas to mam nadzieje,ze bedzie to coreczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PRZYPADA. I do tego KOBIET - nie dziewczynek. Co nie zmienia faktów, że rodzi się więcej chłopców. Płeć męska wbrew pozorom jest bardzie podatna na choroby, w związku z czym do dorosłości ilośc się wyrównuje a w wieku przekwitania zaczyna przeważać płeć żeńska. I nadal nie zmienia to faktu, że rodzi się więcej chłopców" Zgodzę się, że rodzi się więcej chłopców niż kiedyś, ale czy ogólnie rodzi się więcej niż dziewczynek to nie wiem . Z mojej obserwacji wynika, że nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej podałam cytat oraz źródło. Statystyki "twierdzą", że rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, doczytałam teraz o tych danych z GUS-u :D No jeśli tak jest to faktycznie za niedługo na jedną kobietę będzie przypadać dwóch facetów ;) Szkoda, że ja już będę stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może i cześciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja od razu spala
u mnie w szkole rodzenia na 20 kobiet tylko 4 mialy miec corki, reszat sami chlopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do statystyki.. od wielu lat rodzi sie wiecej chlopcow.... potem te proporcje sie wyrownuja - chyba od 16 roku zycia o ile pamietam, co niestety oznacza, ze wiecej chlopcow umiera:/ No i wsrod starszych osob jest mniej mezczyzn, bo tez szybciej umieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiarka
mam takie wrażenie, szukam pracy jako niania i są tylko synkowie, dziewczynek jak na lekarstwo, wojna będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy ja urodziłam pod koniec marca, przewaga chłopców była zdecydowana i podobno tak jest od początku roku, nawet położne żartowały, że chyba będzie wojna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bddggg
jeżeli więcej chłopców, no to będzie wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×