Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sasa2009

jak pomoc facetowi gdy ma problemy z impotencja

Polecane posty

Gość htchtchtc
czesc, słuchajcie mam podobny problem z moim, teraz w ogóle jakby nie był zainteresowany za bardzo sexem, cały czas się wykręca, a to go coś boli a to po pracy zmęczony. Cały czas ostatnio jest śpiący... Kiedyś nasze życie erotyczne bardzo mi się podobał. nie miałam żadnych problemów, kochaliśmy się praktycznie codziennie. Od ostatnich 3 miesięcy to zawsze ja inicjuję, proszę namawiam i mam tego dość!:( kochamy się raz na tydzień, raz na dwa.... Chciałabym mu pomóc bo go kocham i nie chcę rzucić czy coś, planujemy wspólne zycie, ale jak teraz na to wszystko patrzę to mam spore obawy. Ja już prawie chodzę po ścianach i nie wyobrażam sobie takiego życia na stałe:( na moją prośbę był u lekarza, robił badana krwi i nic nie wyszło, tylko cholesterol ponad normę. Czy macie może jakieś pomysły jak jeszcze mu pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co tu mądrego wymyślić można? może ma niezły burdel w głowie, może cie zdradza i nie daje rady już z tobą, bo u innej się stara bardziej, może to problem, z którym powinien pójść do lekarza....jest milion możliwości - jego zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htchtchtc
no problem w tym ze on nie widzi problemu, tylko tyle ze przemeczony jest, zrobił badania i jest wielce zadowolony ze nic sie nie dzieje:((( odmawia wspólpracy w tym kierunku niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest 16 letnia blond ukrainka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak pójdzie do lekarza: urologa lub seksuologa lub androloga. Ja właśnie byłem to i on może. Najlepiej pójść do lekarza którzy przebada kompleksowo, stwierdzi przyczynę i wskaże odpowiednie leczenie. Czy winą są jakieś choroby, zmiany organiczne, coś o podłożu nerwowym, pozim hormonów itd. Środki na potencję nie należą do tanich. I jeżeli partnerka ma temperament to i kasę na pigułki trzeba mieć odpowiednią ha ha. Chociaż ostatnio pojawiła się nowa metoda leczenia zaburzeń erekcji, dzięki której można wyleczyć podobno tę męską dolegliwość. A mianowicie terapia ultradźwiękami, które poprawiają ukrwienie narządu na tyle, że żadne tabsy nie będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. ale o tym cicho bo koncerny farmaceutyczne dobrze zarabiają na ludzkim nieszczęściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to ci napisze 54 letni facet . Facetowi potrzebne jest podniecenie kobiety ,dzika źądza ,lwica rzucajca sie na lwa . Wtedy jest pewne . Facet w tym wieku ma wyczulone receptory na zmysły i widoki . Ubierz sie w pończochy i szlafroczek sięgający do kości udowej i skocz na gościa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×