Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiak317

Ważny temat... MIŁOŚĆ ... problem

Polecane posty

słuchajcie... muszę zrobić pokaz multimedialny o miłości... potzrebne mi sa wasze opinie czym dla was jest miłość, z jakimi uczuciami się wg was wiąże... ogólnie... z czym wam się miłość kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkk
tu sie mowi tylko o puszczaniu sie, zdradach, utracie dziewictwa itp. wiec nie masz tu czego szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc to poświecenie, oddanie, bycie przy kimś nawet ajk jest nudno i irytująco, miłośc to tajemnica chęc poznawania, bycia blisko .... to ból i cierpienie gdy ktos kogo kochamy ma nas w dupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian, ty sie urodziłeś o 200 lat za późno. Myśle, że epoka Mickiewicza, Słowackiego i Norwida byłaby dla Ciebie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Pigi
Moja prezentacja na maturze miała podobny temat. Podziej to na miłość konstruktywną i destrukcyjną, podaj jakieś przykłady w utworach i przykłady z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vampire... no super powiedziane :) na bank zacytuje :) bo na ogół nie mam problemu z układaniem takich słów ale teraz brak mi punktu zaczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to nauka
kompromisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepan witaj:) dokładnie:P:P:P - tak już moja romantyczna dusza a jaka dusza taka miłośc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tego nie robie na mature.. chce to przedstawic w sposób pozytywny... ciepły... i zachęcający do obejrzenia :) muzykę już mam, parę obrazów... resztę trzeba dopracowac :) a tobie szczepan jak cos się nie widzi to sie nie odzywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłośc to odwieczne pragnienie jest woda potrzebną zcłowiekowi gdy przemierza saharę jaka jest życie... z tą nauka kompromisu równiez się zgodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia*****
Miłość to znaczy kochać kogoś za wszystko i za nic zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
miłość, to tęsknota, gdy tej osoby nie ma obok. To potrzeba dotknięcia, przytulenia, zajrzenia w oczy osobie, która jest dla nas najważniejsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorka :) to miało byc do opinii kogos wyżej... zwracam honor :) kurczę, super ze ktoś chociaz się odezwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan po częsci tez ma rację - sex jest częscia miłości czy sie to komu widzi czy nie - tylko niektórzy lubią ten drobiazg od razu bez angażowania sie w uczucia a inni wole to przezywać gdy mają pewnośc/ albo lepiej ufają ze ich partnerka/partner są ich nie tylko fizycznie ale i duchowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vampire... widzę, że lubisz wypowiadać się na takie tematy otwarcie... bo większość mężczyzn podchodzi do nigo żartobliwie... :) i bardzo celnie piszesz.. własnie o to mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość nie umiera i się nie wypala, jesli ktoś mówi ze przestał kochać - nigdy nie kochał, tylko pozostawieni ukrywają swe uczucie gdzies na dnie serca zreszta mają ten atut ze to ktoś inny rozwiazal ich przyżeczenia - oni nie zostawili:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja jestem inny niz pozostali faceci i wszedzie gdzie jestem jestem sobą :) a lubię mówić o miłości bo to najwazniejsze dla mnie uczucie i nia zamierzam kierowac się w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
" a za co mnie kochasz?... -za to że mogę ci ufać, liczyc na ciebie, że się nie złościsz, gdy mam humory, że pocieszasz gdy jestem smutna...że mnie rozśmieszasz, gdy jestem zła....za to, że widzę w twoich oczach tyle miłości do mnie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> miłość nie umiera i się nie wypala Krystian nie przesadzaj :o Jasne, że czasem się wypala i kończy. Pożyjesz troche to się przekonasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam teraz chłopaka i miłość odgrywa w moim życiu bardzo ważna role, chyba nawet najważniejszą, bo to ona daje nam siłe napedową, motywacje do dzialania i udoskonalania samego siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma ktoś jeszcze jakieś propozcje? może powiecie cos o bliskości, pocaałunkach...tesknocie... nadziei... nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia*****
Miłość się przekomarza, aż klęknie u ołtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia*****
"Nie jest mocno zakochany ten, co dobrze potrafi opowiadać o miłości." Francesco Petrarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×