Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiaku21

Madlen??

Polecane posty

Gość gosiaku21

Jak sie podoba wam imie dla coreczki Madlen? Nie znam jeszcze dziewczynki o takim imieniu, jest ono raczej niespotykane prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusikl
to Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie tak mowia jakies zdrobnienie od marleny i powiem ci ze wg mnie super jesli jest takie imie to mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzdaj spokój
A może dlatego jest nie spotykane bo po prostu matką wstyd jest dawać takie brzydkie imie dziecku i nie chce mu robić krzywdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaaa
a ja nie spotkałam jeszcze dziewczynki o imieniu Konopia - kurcze no sentyment mam :p\\ a może tobie też się podoba???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaaa
a tak na poważnie to nazwij swoje dziecko jak tam sobie wymyślisz. twoja sprawa, jakby co to twoje dziecko będzie miało do ciebie pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Wedlug mnie imie piekne. Co prawda dziwna ta polska pisownia ale madeleine to tak nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaku21
to nie Magdalena, myslalam ze tu powazni ludzie sie wypowiadaja, poprostu chcialam zapytac a wy juz na mnie najezdzacie. Do dup.y takie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +++***madlenkk
ni to imie kojarzy sie tylko z ta dziewczynka ktora zaginela w potugalii czy tam hiszpanii miejsce nie wazne. wazne ze jej nigdy nie znalezli. ja bym daltego tak na imie nie dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduraaaa
no sorry, ale polski odpowiednik to właśnie Magdalena! no ale jeśli twoje życie jest takie szre to możesz nadać dziecku takie udziwnione na polskie realia imię i już będzie git. sorry, ale myślałaś że każdy cię będzie chwalił? czy może chciałaś poznać różne opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie to po francusku Magdalena i nie ma czegos takiego jak Madlen tylko Madeleine (czyta sie wlasnie Madlen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie widze ze wy wszyscy nie macie pojecia Madlen imie jest i tak wlasnie sie je pisze i znam wiele osob co wlasunie tak sie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie po polsku jest Madlen tylko pisze sie tak w niemieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi

Dla tych co nie wiedzą, a komentują - oczywiście że jest imię Madlen, moja córka (17 miesięcy) ma na imię Madlen. Jest to niemiecka wersja pisowni, bo francuska była za długa do drugiego imienia. Córka na drugie imię ma Aleksandra i niemiecka wersja lepiej nam odpowiadała. Mieszkam w Niemczech, imię rzadko spotykane, ale jak najbardziej normalne w tym kraju. A dla mnie najpiękniejsze od ponad 20 lat ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×