Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żygam tymi facetami

Idioci, czmeu faceci tacy są?

Polecane posty

Gość Żygam tymi facetami

Najpierw zagaduje do Ciebie! miła rozmowa!! flirt!! wszytko fajnie!! mówi ci ze sie w tobie zakochał!że mu sie podobasz, podrywa Cie! i nagle?? przestajecie ze sobą pisać! Koniec! mówi ci ze nie jesteś w jego typie, że nie oglada sie za babami bo ważniejsza dla neigo jest gra w piłke! !!! kur*a to jest takie wkurzajacE!! czasami mam ochote wygarnąć to wszytko temu kolesiowi ze najpierw flirtuje a potem udaje nieosiągalnego :/ smutne?? wkurzające!! Jaki ktokolwiek facet który to przeczyta i będzie chciał zarywać do jakiejś panny! niech nigdy nie gada że jest piękna a potem ze ie jest w jego typie ;/!! bo to jest żałosne!! Czemu oni tak postępują?? najpierw rozkochuje a potem odchodzi!! Nie umiem tego tak opisać ale to jest naprawdę wkurzające!! i nawet nie wiem po co aj to tu pisze! po prostu jestem wkurzona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żygam tymi facetami
tak tak! tylko ze głupie gadanie ze piłka nożna jest jego cąłym życiem jest bez sensu;/ bo my dziewczyny żyjemy na luzie! jestesmy wolne! a ci tylko o tej piłce!! że oddadzą zycie za klub i takie tam :/ a jak przychodzi co do czego to anwet sie zaden nei przyzna ;/!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żygam tymi facetami nie uogólniaj. Są różni faceci tak jak i różne kobiety. Na drugi raz szukaj faceta co nie lubi piłki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żygam tymi facetami
No własnie nie ma!! ;/ albo ja mam szczęscie do samych takich? nie wiem czy oni myslą że jak powiedzą że wazniejsza dla nich jest piłka niż dziewczyna to bedą fajniejsi?? co oni tak dla szpanu?? wiem ze baby są takei same! ale teraz o menach!! oni już z lekka przesadzają!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają bo
a ja nienawidzę mężczyzn i jestem za tym żeby obcinać im genitalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żygam tymi facetami
Nie chodzi o to żeby im od razu obcinac! tylko o to że według mnei nie powinni sie takz achowywac! bo powiedza dziewczynie ze ważenijsza dla nich jest gra w noge i one juz sa w nim zakochane! a ten idiota myśli że bedzie fajniejszy ,pociągający bardziej jak tak powie!! no kurw* nie umiem tego opisać!! ale to naprawde tzreba miec coś eni tak we łbie żeby tak pieprzy*!! :/ chu*e idioci!! nie nawidze a i tak kocham! ;/ wiem sama jestem pojebana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmiczna bzdura
spokojnie dzieci z tego się wyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żygam tymi facetami
ale ja już nie jestem dzieckiem!! 17 lat!! i pewnie znajde se odpowiedniego faceta w wieku 70 lat! który ze sklerozy nie bedzie już pamiętał że jest coś takiego jak ta jebana piłka nożna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just for money
to jest dobre ale co to seks tez nie będzie pamiętał:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzygać to się czasem można, jak stare dziadki podrywają nas i nasze koleżanki w centrum miasta. Blee. Nie wiem, skąd w nich przekonanie, że są atrakcyjni... Odnośnie sytuacji autorki, to facetom brakuje zdecydowania. Sami nie wiedza, czego chcą. Wysyłają sygnały, a potem jak dziewczyna się zainteresuje, wycofują się rakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze pisac na pomaranczowo
Żygam tymi facetami tak dla picu :) to jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go rozumiem, piłką facet zaczyna interesować się ok. 8 do 10 roku życia, a płcią przeciwną (bądź tą samą) kiedy? W 14 roku życia? Pila interesuje się dłużej i nie ma powodów by z niej rezygnować dla kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze pisac na pomaranczowo
teraz takie czasy ze trzeba obiecywać złote góry :o :o bo baby się wycwaniły :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żygam tymi facetami
Zgadzam się z lidieną! ale nie chodzi mi o to ze ma z wszystkiego rezygnować dla dziewczyny! bo dziewczyna też ma swoje hobby! no ok! on gra! ale właśnie takie flirtowanie a potem gadanie ze kl;ub dla niego najważniejszy!!Że to jego życie! że odda życie za klub! i takie pierdoły :/ ej no sorry ale zyciem jest to co go otacza, jego problemy, jego znajomi, jego sprawy!! przecież nie można wiecznie zyć w krainie piłki n.! no sorry ale zdarzają sie ludzie któży owszem interesują sie czymś no ale bez przesady! może niech jeszcze zacznie sie modlić do swojej piłeczki :/! za niedługo moze bedzie taki kościół gdzie ołtarzyk bedzie złożony z piłek i zdjęć najlepszych piłkarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×