Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kashi

Co za rasa!

Polecane posty

Sluchajcie dzisiaj poj nocy wymiotowalam i mialam rozwolnienie,pewnie jeszcze goraczke bo mialam dreszcze ale nie mialam sily szukac termometra.Moj maz oczywiscie nic nie slyszal,wstal sobie jak gdyby nigdy nic do pracy,no wiec mu mowie ze zdycham i nie poradze sobie z dzieckiem taka bylam oslabiona.Na to on ze ok,pojedzie tylko do pracy zeby zglosic jaka jest sytuacje i zaraz wraca,po jakichs 40min dzwonie czy wraca bo dziecko sie zaczelo krecic i slysze ze stoi sobie z kolesiami i pali fajke(on twierdzil ze wlasnie wyszedl od szefa i juz wsiada do auta...)Ok,zanim wrocil jakos nakarmilam babla,przebralam i polozylam kolo siebie w lozku.M przyszedl,szybciutko sie rozebral i poszedl spac.Pozniej kolo 9 malutki juz sie obudzil na dobre ale on oczywiscie nie slyszal,tylko dalej sobie smacznie spal.Jak w koncu wstalam zeby go wyjac bo poczulam ze ma kupe to wtedy sie ruszyl i daj,daj ja go prezbiore(jakbym sie nie ruszyla to nie wiem czy wogule by wstal)I tak cholera caly dzien,juz nie mam sily.Zamiast mi pomoc to kurde praktycznie palcem nie ruszyl.Myslalam ze skoro wrocil do domu to wezmie go i da mi odespac noc:(((A jak go o to poprosilam to uslyszalam:a co, ty moze bedziesz SPAC??No masakra normalnie.Sory ze sie tak rozpisalam ale nie mam sie komu wygadac.Acha i na moja prosbe zeby wlaczyc sobie jakis film na wideo laskawie przystal tylko ze ogladamy oczywiscie filmy ktore on wybral a ja w koncu wzielam komputer bo juz mi sie nudzi jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×