Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak go odzyskać

jak go odzyskać?

Polecane posty

Gość jak go odzyskać

jak odzyskać ukochanego, który stracił wiarę w nasz związek? :( Mówi, że kocha, ale nie wie czy chce ze mną być... Boi się chwili gdybyśmy już nie mieli być razem, bo nie wie jak się będzie czuł. Ale też boi się być ze mną ponownie, bo uważa że może nie być tak idealnie jakby chciał. Czy pomoże mi jakiś facet, choć w części, wytłumaczyć mi o co w tym wszystkim chodzi?? :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go odzyskać
ale on właśnie nie odszedł! Tylko jesteśmy "zawieszeni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma w miłości czegoś takiego jak "zawieszenie".Porozmawiaj z nim, zapytaj jakie ma marzenia, czego oczekuję i dlaczego postanowił rozstać sie "tak jakby" na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go odzyskać
dodam, że kupił mi kwiaty parę dni temu. A wczoraj wyskoczył z takimi dziwnymi tekstami! Aż głowa mnie boli od myślenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnet fajna stopka, niech zgadnę ktoś z Toba pogrywał a Ty kochałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes 16
Jakimi tekstami?? Co powiedział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go odzyskać
Rozmawiałam, mówił że nie umie się nieraz ze mną dogadać. To tak jakbyśmy mówili w innych językach, źle pojmujemy swoje zdania. Ja ciągle wybieram to gorsze znaczenie jego słów, potem jest mi przykro, a on się wkurza, i tak w kółko. Powiedział, że nie wie co dalej, bo nie wierzy że cokolwiek się nagle zmieni. Czy mogło mu tak z dnia na dzień przestać zależeć?? Albo czy może tak facet mieć, że kocha ale odpuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, w pewnym sensie, ale teraz tak naprawdę nie wiem czy kochałam. A Tobie głęboko współczuje, bo czasami natykam się na Twoje posty i powiem tylko tylę, że po burzy wychodzi słońce, ale czasami trzeba na nie dłużej poczekać.--->Vampire. Do autorki, musisz z nim sczzerze porozmawiać, powiedz, że masz dośc gierek, Ty go znasz, nie my i Ty musisz to rozwiązać, nie my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie wierzy to ja nie widzę sensu w tym wszystkim, aczkolwiek są osoby, które poprostu wolą odpuscić.Aha i nie można przestać kochać w jeden dzień, to zazwyczaj trwa od dłuższej chwili, ale nie żauważyłaś tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak go odzyskać
Tylko że mi już brakuje argumentów. Jestem wrak człowieka w tej chwili. A nie wyobrażam sobie życia bez Niego. Poprostu przestanę istnieć... Jeden wielki ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom agnet z tą burzą to racja wkońcu musi wyjść i słońce;) i zcy kochałaś - napewno kochałaś tylko teraz zcas zrobi swoje... ale z niepowdzeń jest taki plus że sie wyciąga doświadczenie;) a w końcu tarfi sie i na tą właściwą osobę, bo gdyby tak nie było to czy ludzie nadal by ślubowali? pozdrawiam ciepło i iwosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam w tej samej sytuacji Nie umiałam sobie poradzic z rozłąką. Postanowilam odzyskać go zamawiając urok miłosny na http://magicznerytualy.pl - udało się. Znowu jest ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zostawił - ot tak- zupełnie niespodziewanie twierdząc, ze jednak nie jest gotowy na poważny związek. Dodam, że gdy się poznaliśmy był świeżo po rozwodzie. To on o mnie zabiegał, ja na początku nic od niego nie chciałam ale urzekł mnie swoim uporem w staraniach o mnie, imponowało mi, że komuś tak na mnie zależy ( zwłaszcza, że kilka miesięcy przed jego poznaniem zakończyłam wcześniejszy związek), ze jest szczery wobec mnie i o wszystkim mi mówi. W końcu uległam i się zaangażowałam. Było dobrze praktycznie do końca. W ostatnim czasie pojawiły się problemy ale nie wydawały się byc czyms tak powaznym. Uświadomiłam mu po prostu, ze będac w związku trzeba sie liczyć z druga osoba czego on często nie robił ( np.planował wyjazdy ze swoimi znajomymi kompletnie się ze mną nie licząc, myśląc że wystarczy jak mnie o tym poinformuje). Aż tu nagle jego decyzja o zerwaniu…..nie poddałam się. Przeszukując Internet trafiłam na stronę http://urokmilosny24.pl i skusiłam się na to. Zadziałało. Wrócił do mnie mówiąc że nigdy nikogo tak nie kochał. Znowu me życie ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z magią zwłaszcza czarną nie ma żartów. Lepiej kierować się w stronę światła. Biała magia też działa, o czym sama się przekonałam. U mnie pomógł rytuał z http://magia-anielska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV_i_połówka
Te jego kochanie to tylko rezonans po uczuciach zainwestowanych w wasz związek. Nie dałaś czego potrzebował to się wypalił. Boi się spróbować, bo było mu źle i nie chce tego powtarzać. 0 Za jakiś czas dojdzie, że to c***a mu to potrzebne i powie to wprost. Teraz po prostu jest dyplomatyczny i zostawia lekko uchylone drzwi na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×