Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia1988

czy osoba z trądzikiem was odpycha

Polecane posty

Gość anusia1988

Czy osoba która ma trądzik was odpycha? co o niej sądzicie? czy przeszkadza wam to jesli wasza połówka ma trądzik i na twarzy i na ciele? Co o takiej osobie myślicie? Czy jest mniej wartościowa niż inne osoby bez trądziku? Czy zasługuje na zainteresownie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1988
Vampire a nidy nie żałowałeś że nie jest taka jak niektóre piękne dziewczyny bez "skazy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jetemmmm...
anusia Ty top masz chyba porzadny kompleks.przecviez nikt nie jest idealny jak ktos kogos kocha to nie patrzy czy ma pryszce na gebie czy na dupie czy gdzie tam jeszce popadnie.liczy sie wnetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bez zkazy", ale za to z gównem w głowie.Autorko droga, pewnie masz z tym problem i dlatego pytasz.Jeśli komuś to przeszkadza to po prostu jest ograniczony i nawet nie wartą zawracac sobię tym glowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1988
owszem mam z tym okropny problem i przez to wielkie kompleksy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasa
sebamed mydło - używam i jest o wiele ładniejsza cera kosztuje w rossmannie ok 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jetemmmm...
Tobie sie wydaje ze jak wyskczy Ci jakis pryszcz to wszyscy dookola swoja uwage beda skupiali tylko na nim,a to nie prawda.ludzie postrzegaja Cie tak jak sama siebie spostrzegasz.wydaje Ci sie ze jak ktos z Toba rozmawia jedyne o czym mysli to Toja twarz.wiecej wiary w ludzi a przede wszystkim w siebie.usmiechaj sie i nie mysl o tym a zobaczysz ze ludzie beda kochac Cie za to jaka jestes tu w srodku a nie za wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
taki tradzik normalny to chyba raczej nie ale taki ropiejacy raczej mnie obrzydza... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreducha
jak jest taki "masakra" to odpycha, i to bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie była piekna i dla mnie była "bez skazy" ja jej nie porównywałem do innych tylko inne do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeraldaaa
trądzik, trądzikiem ale gorzej jak ktoś ma znamiona na twarzy i to w dużej ilości to dopiero tragedia i co taka osoba ma zrobić pozostaje jej tylko usunąć a po usunięciu z kolei mogą zostać blizny tak źle i tak niedobrze chyba zawsze będę maila kompleks i będę sama ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek12
mnie osobiście nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexy Flexy BOY
No jasne, to jest obrzydliwe ! Nawet bym na taka laske nie splunal, fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimek23
odnawiam tęż jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xter
kolesie ktorzy pisza tu ze im to przeszkadza to sa wielkimi zarami ktorzy dziewczyne swoja maja jako szmate!! skoro patrza na wyglad i ktos tam pisze ze by na taka nie splunal najpierw sie zastanow na ile kobiet w swojj rodz bys nie splunal bo nie wierze ze siostra kuzynka nawet jakas ciocia nie ma tradziku! faceci zalosni jestescie i zygac mi sie chce takimi jak wy!! a autorko niczym sie nie przejmuj to normalne jedni maja inni nie. pozdrawiam Cie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubla
za wyglad kochaja tylko frajerzy ktorzy nie sa z laska dluzej niz miesiac albo do czasu jak przeleca panne a Ci wartosciowi kolesie nie zwracaja uwagi na jakis tam tradzik!! ja nie zwracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
pewnie ze zasluguja na zainteresowanie przeciez to nie kalectwo kazdy moze to miec ja mam na rece i na brzuchu wielkie oparzenia jak mialam 6 to sie oparzylam to dopiero moze odpychac wiekla czerwona rana do lkocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1988
dzięki trochę mnie podnieśliście na duchu :). niektóre wypowiedzi są dobijające ale każdy ma swoje zdanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys
nie przejmuj sie wypowiedziami inch kazdy cos w sobie ma i ty na pewno tez aq ze masz tadzik to nie znaczy ze masz byc odrzucona od ludzi ja sie nie podalam i przestama sie martwic ze jak nie nakryje moje rany to ludzie nie bede chciec ze mna rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×